לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2009, 00:03
  מתאים למקור מתאים למקור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.09
OK לזיהוי הסרט הזה צריך ממש סופר מומחה

טוב לזהות את הסרט הזה צריך להיות ממש סופר מומחה-או מישהו שראה את הסרט-ועם כן אין סיכוי שהוא שכח אותו--טוב מדובר על סרט משנות ה 80 המוקדמות לפחות-לא אחרי -מדבר אנגלית-טוב היה כתוביות לעברית כשהוקרן כמובן-(בערוץ 1 ,אז לא היה ערוצים אחרים),הסרט היה כמובן בצבע...
בסיגנון אמריקאי לא בריטי,כנראה עם שחקנים מפורסמים..

יש לציין גם שאני מחפש את הסרט הרבה זמן,רק כדי לפחות לדעת את השם שלו-ולא כל כך מצליח לי,מהסיבה הפשוטה שהוא ניחרט בזיכרוני כאחד הסרטים המרתקים...

OK עכשיו תחלס על הסרט: הסרט מתחיל במרדף של צוללת רוסית אחרי צוללת אמריקאית,הצוללת האמריקאית לא מצליחה לברוח מהמרדף,וכצעד אחרון צוללת לעומק שיא,ואף ניכנסת לתוך מינהרה,ארוכה שבוספה היא חוזרת בזמן-בצד השני לתקופה הפרי היסטורית,שם צוות הצוללת צריך לשרוד,ובנוסף לכך להתמודד מול יצורים פרי היסטורים,התפצלות הקבוצה,ועם אני לא טועה,על השלל של האישה היחידה בצוות שמצורפת לצוות הקצינים,איך הצוות מעונין שהיא תישאר דווקא איתו...
עד כאן לזיכרון שלי--אחרי הכל מדובר על הרבה שנים אחורה,לשם הבנה הוא הוקרן במקביל למפגש קסנדרה,עוד סרט שבאותה תקופה היה השיא והטופ של הסרטים....LOL...

טוב בוא ניראה עם מישהו יצליח לדלות משהו על שם הסרט הזה..?

מתאים למקור
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2009, 22:51
  מתאים למקור מתאים למקור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.09
ל ShoobyD
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מתאים למקור שמתחילה ב "OK לזיהוי הסרט הזה צריך ממש סופר מומחה"

ל ShoobyD קודם כל תודה,אני משער שאולי זה הסרט הזה,למרות שבמקרה הזה אני מערבב אותו עם סרט אחר,או שיש לו גירסה אחרת -כנראה לאלמנט הזמן יש השפעה,כמו שציינתי קודם את הסרט אני מחפש הרבה שנים,ולא ממש הצלחתי להתקרב-מה שכן הסרט שלך מכיל הרבה אלמנטים,שבהחלט מראים שיכול להיות שזה הסרט הזה,ולפי בדיקת הטריילר יכול להיות שזה הסרט---מה שכן הטריילר הוכיח לי עד כמה דברים שאתה רואה כילד ניראים מאוד לא ראליסטים כמבוגר(הכוונה לדמות הדינוזאור-שהיום היא ניראת מגוכחת),או שהיה גירסה יותר מאוחרת לא בטוח-בכל מקרה תודה רבה כי יש לי פה קצה חוט...מה שבטוח אני יבדוק את הסרט הזה בכל מקרה לעומק...

וכמו שאמרו פעם .....יש לנו פה פיצוח..

מתאים למקור..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר