לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2009, 15:36
  מתאים למקור מתאים למקור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.09
הקומדיות הכי שוות שיש ...

סרטי הקומדיות הכי טובים שיש.....

אני דווקא מעדיף את הקומדיות שלי מעבר לאולפנים של הוליווד....(ככה יצא)
וכך יוצא ששחקן אדיר כמו רוברטו בניני,ולואי די פינס גם ניכנסים לקטגוריה כאן...
כמובן שגם אתם רשאים להוסיף סרטים-ואני רק מקווה שתצליחו להתעלות על הסרטים הקלאסים שכל אחד מכיר כמו האקדח מת מצחק,ואמריקאן פאי-כי בינינו מי לא מכיר את הסרטים הללו...

אז בוא ניראה מי יכול לחדש לנו,ולהביא שם של סרט שדווקא לא כל כך הצליח להתבלט,אבל הוא בהחלט שווה בדיקה....חחחחח

לגבי רוברטו בניני--Roberto Benigni

עם שלוש הסרטים הכי טובים שלו...

1. גוני סטקינו -Johnny Stecchino -מ 1991 הסרט באיטלקית..
סרט מדהים על בחור באיטליה מסייע במינבוס של ילדים,שבגלל מראהו המדויק למאפיונר איטלקי,נישלחת בחורה להביא אותו לסיצאליה כדי שירו בו והוא יהרג,וככה המאפיונר יוכל לצאת מהמתנקשים ולהיות חופשי,רק שהשליח לא נהרג כל כך בקלות,ועם המשחק הסופר מצחיק של רוברטו בניני הוא נישאר חי.....המון סנציות צחוק ..

2.שטן קטן שלי-דווקא פה יש גם גירסה באנגלית,עם וולטר מתאו ז"ל ..
הוא משחק פה כשד שיורד לכדור הארץ אחרי שהוא מנסה לערוק,מגיהנום(רוברטו בניני)..אך מוצא על ידי כומר בטקס גירוש שדים,הבעיה שעכשיו הוא נידבק לכומר,לאט אט מצרה הופך לידידו של הכומר,אחרי שהוא מכיר אותו,עוד פעם סנציות מצחיקות.....

3. המופרע-mostro
טוב פה בסרט הזה רוברטו בניני-הוא אדם שלומיאל ,ואפילו נוכל קטן,שבטעות מזוהה כמופרע רוצח ,ואשר המשטרה שחושדת בו כרוצח הסידרתי,המשטרה שולחת שוטרת פיתיון וצוות שיחקור אותו,המון סנציות מצחיקות,והשיא בסוף הסרט,במרדפים אחריו...

דוגמא קצרה מאוד לקטע קטן מאוד מהסרט להבין מי זה רוברטו בניני..

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

הסרט הרביעי -בטוח מוכר למרביתנו-ואני מדבר על רבי יעקב-עם לואי דה פינס
Louis de Funès en Rabbi Jacob ..

בסרט הזה לואי דה פינס -כתעשין צורפתי שמסתכסך וניכנס למאבק בין שליט של מדינה וחבורה שנישלחת להתנקש בו-ולתוס את השילטון-ובמהלך ההימלטתות,היה פה המון סצינות מצחיקות -כמו לואי דה פינס-כרב ראשי,שמגיע לביקור מניו יורק בפאריז,או מרדף בבית חרושת למסטיקים...

סצינה שלא נישכחת:לואי דה פינס מחופש לרב,מגיע מול הקהילה היהודית מחופש כרב,ואומר ברכה למשפחת לוי,ברכה למשפחת עם אני לא טועה כהן,וכאשר הוא מגיע לחנות השלישית יש שם שלט שרשום עליו כשר,אז הרב פונה ומוסר ברכות למשפחת כשר...

הערה:לגבי רוברטו בניני-לא כל כך אהבתי את שני הסרטים האחרונים שלו שהם:כשתראי נמר בקיץ,והסרט החיים היפים-שהוא לא מצליח לשחזר את היכולת מהסרטים הקודמים,עם כי דווקא כשתראי נמר בקיץ,הוא מצליח לחזור לתבנית הידוע שלו....

מתאים למקור (איקרוס5)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2009, 16:28
  מתאים למקור מתאים למקור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.09
רומק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מתאים למקור שמתחילה ב "הקומדיות הכי שוות שיש ..."

רומק אתה טועה---
אבל הזכרתי לי סרט צורפתי-עם אני לא טועה ניקרא גולית או דוד וגולית...משהו כזה-לא הצלחתי לאתר..

אבל מדובר שם על אחד ,שבנסיעה לאחיו מושתל לו בתיק סמים ,אחרי שהמשטרה רודפת אחרי הנוסעת שיעודה היה להעביר את הסם,האח מגיע לאחיו המתבולל בעל המעדניה.בית קפה הלא כשרה,מפה הכנופיה שהסם שלה רודפת אחרי שני האחים,ותוך כדי ניכנס לתמונה,אף צעירה ערביה,שמתפתח בינה לבין הרב הצעיר סיפור אהבה....
סרט ממש טוב -עוד פעם שנות ה 80

(ועוד פעם היגעתי לסרט במוקר דרך ההמלצה של קוטנר מזהו זה -כשזה יצא--טוב זה מה שהיה שהייתי צעיר -רק ערוץ אחד-וזהו זה הייתה להיט אז)...

מתאים למקור..(איקרוס5)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר