לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2009, 10:59
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ZiZi שמתחילה ב "S05E13"

זהירות - ספויילר!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2009, 09:46
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "LOST עונה חמישית אשכול מס' 4 (זהירות, ספויילרים!)"

טרילילי
סתם משהו כדי שהספוילר לא יופיע למעלה...
זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 17-04-2009 בשעה 09:49.
ישן 17-04-2009, 10:34
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "יא! . .. ... .... ... .. . ..."

גם אני שמחתי לראות אותו מופיע בסוף הפרק הזה.
באשכול הקודם בניתוח של הפרומו לפרק הזה חשבנו שראינו את בן ליד הצוללת. כנראה שזה יהיה רק בפרק הבא.
שמתם לב שדניאל מזהה את מיילס?
לגבי המראה שלו, הלכתי להסתכל עליו בפרקים 503 ו504 הוא נראה בדיוק אותו דבר!

עוד פרטים מעניינים מהפרק האחרון:
זהירות - ספויילר!

ישן 21-04-2009, 14:57
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "יש פה משהו מבלבל כי אומנם..."

יש שני אתרי בניה שהם מגיעים אילהם, בפרק זה מסודר כך:
הצוהר - תחנת הברבור - משם מיילס לוקח את הגופה, אך בפעם הראשונה לא נכנס, רק פוגש את רדזינסקי על הציר.
הסחלב - החממה לשם הארלי מביא את הכריכים ומיילס את הגופה
שוב הצוהר - לשם הם מביאים את ד"ר צ'אנג שניגש לרדזינסקי.
אם אתם לא בטוחים שזה הצוהר וזה הסחלב אנא עיינו בפרקים קודמים. לגבי הסחלב כדאי שתמצאו את הקטעים בהם סוייר ולוק מסתובבים בתוך החממה. רואים שם בבירור את המבנה שנראה בפרק הזה.

ישן 27-04-2009, 10:00
צלמית המשתמש של קורנסון
  קורנסון קורנסון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.04
ג'ק ולוק כמובן
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי dor92 שמתחילה ב "צריך עזרה קטנה בעבודת מחקר שאני עושה על "אבודים""

הויכוח בין השניים, שנסוב בראש ובראשונה על ההישענות של האחד על מדע ושל השני על אמונה, הוא מהיסודות הבסיסיים ביותר בעלילת הסדרה. כל העונה השניה עוסקת באמונתו של לוק שחובתו ללחוץ על הכפתור למרות שאינו ממש מבין למה, אל מול ג'ק שמסרב לעסוק במשהו כל כך בלתי מובן וחסר תכלית לטעמו. הויכוח ביניהם הוא גם אחד המוטיבים המרכזיים של העונה הרביעית, כאשר בפרק הראשון הוא מוביל לפיצול האבודים לשני מחנות, פיצול שנמשך לאורך כל העונה. השיא הוא כמובן הסצינה המעולה בפרק הסיום של העונה, הויכוח בין השניים בתחנת הסחלב. ובסופו של דבר, מותו של לוק משכנע דווקא את ג'ק בצורך שלהם לחזור לאי, כך שהשפעתו נמשכת עכשיו לתוך העונה החמישית ...

ישן 02-05-2009, 23:54
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לא לפני שנדע מה קרה לעניבה..."

העניבה ממשיכה להציק גם לי
בפרק הסיכום (שזכה לשם המוצלח 13.5) שמתי לב פתאום לזה שבמפגש הלילי במרינה כשסעיד מודיע לבן שהוא לא יצטרף לחזרה לאי נשמעת ברקע צרחה של אישה. הנשים שהיו שם (או בדיוק עזבו) הן סאן וקייט. לכאורה לשתיהן לא הייתה סיבה לצרוח.
מישהו מכיר איזו תאוריה על הצרחה הזאת?

ישן 10-05-2009, 09:56
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "LOST עונה חמישית אשכול מס' 4 (זהירות, ספויילרים!)"

פרק: "כולם בעקבות המנהיג" (פרק מעולה).

לגבי ריצ'ארד - כשהוא אמר לבן שנראה לו שג'ון יכול להיות גורם לבעיות הייתי בהלם. לא האמנתי שהוא מדבר עליו ככה. נראה לי שריצ'ארד מסתיר משהו רציני.

לגבי בן - שוב פעם הכותבים עובדים עלינו שבן "הפך לטוב". הוא מלשין על ריצ'ארד ואומר לג'ון שמעכשיו הוא מכיר בזה שהוא המנהיג. בפעם הקודמת שבן היה נחמד לג'ון הוא סיים בארון מתים. השאלה היא למה ג'ון אומר לבן שבכוונתו להרוג את ג'ייקוב. אם זה נכון (ואני ממש לא מאמין שזה נכון) ואם זה לא נכון - למה הוא אומר את זה לבן?

לגבי דניאל פארדיי - איך הוא יכול להיות מת אם אחרי התקרית (שעוד לא התרחשה) הוא יצלם את צ'אנג ? (הסרטון מיו טיוב)

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 10-05-2009 בשעה 09:57. סיבה: שגיאת כתיב
ישן 10-05-2009, 10:53

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אני חושבת שלגבי זה שהוא יהרוג..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedBlossom
עקב העובדה שהוא ידע להג'יד לריצ'ארד מה להגיד לעצמו

אני לא יודע איך לאכול את הקטע הזה. אני לא יכול לקבל את הרעיון שיש דברים שאנשים שנבחרים ע"י האי פשוט יודעים דברים איכשהו.

אני מקווה לקבל הסבר טוב לאיך ג'ון ידע מתי הג'ון לוק של העבר יופיע ליד המטוס הניגרי. אם אני זוכר נכון, אחרי שג'ון קם לתחייה הוא הלך לאנשהו מתישהו לפני או אחרי שהוא ליווה את בן למקדש בשביל להישפט. יכול להיות שבזמן הזה (או בזמן שבן היה עסוק בלהישפט וג'ון חיפש חבל במקדש) הוא ראה משהו שסיפק לו אינדיקציה לכך שאוטוטו הג'ון לוק של העבר יגיע למטוס הניגרי.

ישן 16-05-2009, 01:36
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "ספו פו פו פו פו..."

זהירות - ספויילר!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-05-2009, 14:12

בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "יעקב היה הרע?... |מבולבל|"

כן,
נחזור לסיפורי התנך ?
יצחק היה אמור לתת את הברכה לעשיו, אבל יעקב ואמא שלהם (לא זוכרת אם זו היתה רחל..) רצו שיעקב יקבל את הברכה, לכן הם עבדו על יצחק שהיה קשיש כבר, שיתן ליעקב את הברכה, ולא לעשיו. בסופו של דבר, יעקב קיבל את הברכה שמיועדת לעשיו. (למרות שיצחק חשד שזה היה יעקב ולא עשיו, הוא לא עשה כלום)

Clown_of_Doom,
זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 16-05-2009 בשעה 14:41.
ישן 16-05-2009, 13:27
צלמית המשתמש של Clown_of_Doom
  Clown_of_Doom Clown_of_Doom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "[spoiler] קודם כל, כמו שלאנס..."

זהירות - ספויילר!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
As the French would say, Who doesn't like getting their butt sucked? Still, one minute you're just a kid getting off, and the next minute you'll never be a lawyer.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 17-05-2009 בשעה 05:03. סיבה: תיקון תגית הספוילר
ישן 17-05-2009, 04:54
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...

אוקיי, הגיע גם הזמן שלי להעלות מספר מוטיבים שהיו בפינאלה

זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 17-05-2009 בשעה 05:05.
ישן 17-05-2009, 14:27

בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "אוקיי, הגיע גם הזמן שלי..."

זהירות - ספויילר!

ישן 17-05-2009, 19:48

בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב ".."

זהירות - ספויילר!

ישן 17-05-2009, 20:32
צלמית המשתמש של יוסיפון

טלוויזיה כמה תובנות שלי

בטח שמתם לב ש"נושאי הארון" אלו אותם אנשים שחטפו את מיילס לואן. לפחות קיבלנו תשובה לשאלה "האם יש להם קשר אל אילנה"? התשובה היא כן.
כנראה שאילנה בכירה מהם בהיררכיה.

כנראה שיש להם גם קשר הדוק אל ווידמור.

אילנה קוראת לריצ'רד ריקרדוס כי זה שמו בלאטינית, השפה של האחרים, של החבר'ה הטובים, של הנבחרים. החבורה הזאת קוראת לעצמה בכל השמות הללו.

איך לא שמנו לב שהחבר'ה מהואן היו על טיסת אג'ירה קודם?

לאן נעלם סיזר?
למי הוא שייך???

עוד לא קרה הארוע של החיצים הבוערים ולא של הירי מסירת קנו אחת על השניה. לחכות?
יהיה קטעים אם נגלה שזה סוייר שיורה על עצמו.

ג'ייקוב הוא לא אחת הדמויות שהכרנו.
לפחות זה לא נראה כך.

שמתם לב שהיריב השחור של ג'ייקוב דומה מאד לצ'ארלס וידמור?
וידמור גם לובש תמיד שחור...
גם כשהיה צעיר על האי וגם באנגליה.
ריצ'ארד אלפרט וג'ייקוב לא מזדקנים כבר מאות שנים.
וצ'ארלס וידמור? כן, הוא הזדקן במהלך התקופה שלו על האי. אבל מאז שעזב אותו עברו כבר ארבעים שנה והוא נראה כמו ביום שעלה על הצוללת.

הכלבה שבתמונה. זו הכלבה של מישהו מצוות ההפקה. התמונה שלה הייתה תלויה עד היום בכל מיני מקומות הפעם ראינו אותה זרוקה בביקתה שהייתה לכאורה של ג'ייקוב. למה?

המאצ'טה שנעוצה בקיר. תזכירו לי, היא פה כשלוק ובן היו שם? נכון?! אבל לא עפה איתה חתיכת בד! מאיפה זה הגיע???

כל הדיון שלכם על ג'ייקוב והיריב שלו שמתחזה ללוק מעניין ביחוד לאור העובדה שג'יקוב הוא זה שהחיה את לוק אחרי שאבא שלו זרק אותו מהחלון. הוא הרי יכל להשאיר אותו מת.

מה מטרת הגיטרה שהוא משאיר להוגו אם לא כדי לתת לצ'ארלי?

טלי, לגבי המפגשים של ג'ייקוב עם השישייה בתקופות שונות של חייהם. הוא היה שם ברגע המכריע כדי להפוך את אותו רגע למכריע:
  • קייט למדה שכדאי לגנוב ושאפשר להתחמק מצרות.
  • סוייר גמר את המכתב ומצא את ייעודו בחיים.
  • הכעס של ג'ק על אבא שלו ועל חוסר ההצלחה של עצמו הפך לשינאה ולרצון להצליח ולהנהיג
  • ג'ון לוק הפך לנכה שחייב להאמין בעצמו ולהוכיח את עצמו. הוא הרי שרד נפילה של (כמה קומות זה היה באמת?)
  • סעיד ניצל מהדריסה, קיבל מניע לנקמה ונדחף לידיים הרצחניות של בן (אז ג'ייקוב בעד או נגד בן?).
  • סאן וג'ין. מה באמת קרה איתם, חוץ מזה שהוא ביקר בחתונה שלהם ובירך בקוריאנית לא ממש הבנתי וכמעט נירדמתי.
הקטע של הניתוח שג'ק מתעצבן על אביו ואח"כ המסדרון, שיחה עם האבא מכונת החטיפים ופגישה עם ג'ייקוב-
  • החטיף היה אפולו - חטיף של יוזמת דהרמה. מה הוא ושה בבית חולים בלוס אנג'לס?
  • הסצינה מאוחרת! לג'ק יש פיאות לחיים ארוכות כמו בצילומים מ2009 ולא קצרצרות כמו בצילומים מהעונה הראשונה של הסידרה.
מישהו צפה בספיישל של העונה, זה עם היוצרים?
לייצר לו כתוביות?

ישן 18-05-2009, 10:31

בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "כמה תובנות שלי"

כמה תובנות מפורמים אחרים:

כשג'ייקוב על הרצפה אחרי שבן דקר אותו הוא אומר " הם באים". הניחוש הוא שהכוונה לכל החברים שלנו שנמצאים כרגע באזור הבנייה של תחנת הברבור ב77. השילוב של השתחררות האנרגיה ופיצוץ הפצצה יגרום לכולם לקפוץ להווה. זה יכול להסביר למה ריצארד אמר לסאן שהוא ראה את כל מי שמופיע בתמונת דארמה מ77 מתים - בעקבות הפיצוץ הם נעלמו והוא הניח שהם מתו בגלל הפצצה.

תמיד נשאלה השאלה מה גרם לג'ון להפוך למנהיג האחרים: האם זה בגלל שג'ון אמר לריצ'ארד ב54 שהוא המנהיג או בגלל שריצארד טיפטף לג'ון לאורך העונות האחרונות שהוא המנהיג - מה בא קודם? הועלה הרעיון שזה שנראה כמו ג'ון לקח את ריצ'ארד ב2007 לטפל בג'ון האמיתי שיוצא פצוע מהג'ונגל הוא יצר את הלולאה. הוא יצר את הרעיון שג'ון הוא המנהיג של האחרים.

ישן 19-05-2009, 22:38

קראתי תגובה ממש טובה של מישהי לגבי איזו כתבה בוואי נט,
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3717543,00.html
מספר 61

ציטוט:

שימו לב שלמעשה ג'ייקוב והבחור עימו שוחח בתחילת הפרק (זה שרצה להרוג אותו) הם למעשה אלים. מראים לך שכבר משחר הימים (אוניית מפרש) ג'יקוב משך אנשים אל האי. ג'יקוב והשני הם כמו אלים שנמצאים במאבק, אחד מאמין בבני האדם ומתערב קלות באורך חייהם בכדי להכווין אותם אליו (אל האי) והשני אינו מאמין בהם וחושב שהם רק גורמים להרס (נשמע מוכר). כאשר אל יכול למות רק על ידי בן תמותה ולכן האל שנגד ג'ייקוב מאמץ את דמותו של ג'ון בכדי לדרבן את בן להרוג את ג'ייקוב (כמו שאמר לו בתחילת הפרק שהוא כה רוצה לעשות). בנוגע לריצרד (זה שלא מזדקן) הוא למעשה נביא שמביא את דבר האל אל העם. בדיוק כמו שמשה הוא היחיד שהייתה לו גישה אל האלוהים והוא זה שהיה מביא את דבר אלוהים אל העם.

אפשר לראות עוד ועוד דילמות תנכיות שעוסקות ביחס בין האדם למקום ובין האלים עצמם (מעיין שילוב של תנך עם הברית החדשה). כך למשל האופן שבו "ג'ון" ממריד את כולם נגד האל בטענה שמעולם לא ראו אותו- אך נשמעים לו- ואז מה הם עושים- אשכרה עליה לרגל!

רואים איך נסתרות הם דרכי האל- כיצד ג'יקוב מתערב בקטנות בכדי להכווין את בני האדם בדרך "הנכונה" ולמעשה אפילו מקרים כמו המוות של אישתו של סעיד הוא דרך של אלוהים להכווין את מאמינו בחזרה אליו...

בקיצור לקחו את הברית החדשה ועטפו אותה בתוך אבודים

תיאוריה מאוד הגיונית ונותנת תשובות לכל הדברים

ישן 20-05-2009, 09:21

בתגובה להודעה מספר 114 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "אם באמת רק בני תמותה יכולים..."

עד היום סיפרו לנו שהמנהיגים נבחרים ע"י האי. דבר מעניין זה שקיצ'ארד מתייחס לג'ון כמנהיג בגלל שג'ון בא אליו ב1954 וסיפר לו שהוא המנהיג. כלומר זה לא שריצ'ארד שמע עליו מג'ייקוב. בפרק האחרון ריצארד מספר לג'ק (דבר שאנחנו יודעים) שהוא יצא מהאי כמה פעמים (בעקבות מה שג'ון אמר לו ב1954) בשביל לבקר את ג'ון והוא לא התרשם שהוא מיוחד. למה ריצ'ארד לא פשוט פנה לג'ייקוב בשביל לשאול אותו האם זה נכון שג'ון יהיה המנהיג? למה בכלל הוא היה צריך לצאת מהאי ולבדוק את הנושא אם ראינו שג'ייקוב יכול לצאת מהאי ולהסתובב בעולם? למה הוא לא סיפר לג'ייקוב ואז ג'ייקוב היה בודק את זה בעצמו?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:15

הדף נוצר ב 0.35 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר