לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2009, 16:39
צלמית המשתמש של sh33p
  sh33p sh33p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Online שמתחילה ב "תודה. תוכל להעלות צילום מסך..."

בבקשה, תמונה של שלושת הHDים שלי, 2 מהם הם הדגם ה"מהולל" ששילמתי עבורו עוד אקסטרה כסף על מנת לקבל "יותר" ביצועים ואחריות מורחבית ל-5 שנים הלא הוא WD3200YS.
עם ביצועים כאלה אני מתפלל כל יום שהכונן של המערכת הפעלה יתקלקל, קשה לי לדיין שאני יצטרך להשאר עם המטרד הזה עוד 3.5 שנים,
שתבינו שיש לי 2 מאווררי זלמן של 12מ"מ ועוד אחד של silenx בנוסף מאוורר 25מ"מ בדלת של המארז ואף אחד מהם לא רועש כמו ה WD.
כאשר מערכת ההפעלה עושה עדכונים באמצע הלילה בהחלט ניתן להתעורר מהרעש שהWD מייצר.

עוד דבר קטן שחשוב לציין - 2 הHDים של הWD נקנו ב2 חנויות שונות, ככה שזה לא מוצר יד שניה או סוג ב' שנקנה בחנות מסויימת, מה שכן יכול להיות זה משלוח דפוק שהגיע לארץ.

Seagate 500GB משמש ל DATA - שימו לב לטמפ' הנמוכה.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

WD 3200YS משמש למערכת ההפעלה.

WD 3200YS משמש ל DATA.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2009, 21:57
  Online Online אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי sh33p שמתחילה ב "מז"א? אתה רוצה שאני אאיט עוד..."

אכן, הפעלה של AAM פוגעת ב-access time כי הזרוע נעה לאט יותר מנקודה אחת לשניה, אבל כפי שאמרתי אפשר לקבוע את מידת ההאטה ולהגיע לפשרה טובה בין הרעש ובין הביצועים.

שים לב שהפרמטר של ה-access time לא אומר שהכונן יהיה איטי יותר בכל השימושים. אם תעביר את מערכת ההפעלה לסיגייט ותשאיר את ה-WD עבור DATA לא תרגיש כל כך את ההאטה, כי דפוס הגישה לכונן נתונים מתאפיין בקריאה או כתיבה ממושכת של כמות גדולה של נתונים עוקבים (למשל - קריאה או העתקה של קובץ MP3, סרט או ISO). בסוג כזה של גישה הזרוע לא נדרשת לנוע הרבה על גבי המשטח, כפי שהיא נעה כאשר הכונן משתמש למערכת הפעלה, והזרוע רצה כל הזמן מקובץ קטן אחד לשני.

לא מפתיע בכלל שהכוננים הקיימים איטיים כל כך, הם נמצאים כמה דורות מאחורה ומבוססים כנראה כל אחד על 3 פלטות של 125 ג"ב, בהשוואה לפלטה אחת של 500 ג"ב בכונן החדש. זאת קפיצה גדולה בצפיפות הנתונים. לפי HD Tune הכונן החדש מהיר פי 2 מבחינת ה-transfer rate, קצב הקריאה העוקבת.

איזה מארז יש לך כרגע?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר