לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2009, 14:18
  heathrow heathrow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אורח12 שמתחילה ב "מפעיל תקשוב מבצעי"

טוב אז ככה, אני עשיתי את הקורס הזה לפני שנה בערך ואולי אני יכול לעזור לך.
זה נורא תלוי מה אתה רוצה לעשות בשירות הצבאי שלך. בהנחה שקרבי כבר לא תהיה יש אופציה או להיות ג'ובניק מת באיזה יחידה פתוחה שבה תגיע כל בוקר בשמונה, לא תעשה כלום ותלך הבייתה בסביבות ארבע. וככה תעביר שלוש שנים. משעמם אבל קל ובטוח. או שתהיה קצת יותר מזה. הקורס הזה מאפשר לך להיות קצת יותר מג'ובניק של כלום.

אבל צריך קודם כל לומר לך את האמת. הקורס עצמו לא קל. יש בו משמעת ברמה די גבוה, שמירות, מטבחים ושיגרה די אינטנסיבית. מתעסקים בהרבה מכשירי קשר והקורס הזה הוא די מרכזי בכל מה שקשור בקשר. אבל אני יכול להעיד על עצמי שסה"כ די נהנתי כי פשוט היה כיף עם החבר'ה.

עכשיו זה כבר תלוי בך ובגישה שבה באת לעשות צבא.

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2009, 01:03
  TheGame187 TheGame187 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אורח12 שמתחילה ב "מפעיל תקשוב מבצעי"

אני קצת יותר פזמניק מהקודם שכתב ת'תגובה שלו..
אז ככה שלא תטעה החיים לא דבש בתור מפעיל תקשוב מבצעי
מטעמי ביטחון מידע אני לא יגיד ת'מספר קורס שעשיתי אבל הוא היה לפני שנה ו7
אז זה ככה..
בשביל להיות ''גוב'ניק מת'' כמו שheathrow מתאר.. אתה צריך לעשות להם את המוות בבה''ד 7
כי אני לא זוכר שמישהו קיבל שם מה שהוא רצה.
בהד 7 חרא של מקום יציאות של 12 - 2 במשך חודשיים וחצי בערך
שמירות פעם או פעמיים בשבוע חובה! 2 - 4 כל הלילה (אסור לשבת בשמירה אסור לעשן אסור ללבוש פליז אסור אסור ועוד אלף ואחד אסור) ב6 בבוקר אתה קם לנקות לא משנה אם עשית משמרת שלישית אף אחד לא זורק עלייך זין (אבל בגלל שכולם צעירים אז מאוד מגובשים ועוזרים אחד לשני)
בן שושן (הרס''ר) אם הוא עדיין שם חולה נפש ברמות שלא תבין מסדרים שלו הכי מפחידים בארץ
בלי קשר אליו יש מסדרים כל בוקר בראבק כאילו הם בודקים אם יש אבק מעל הפלורסנטים (עשו לנו גם מסדרים אמריקאים)
זמנים שהם בלתי אפשריים לעמוד בהם
שיעורים מאוד מאוד מאודדדדדדד משעממים

אבל מצד שני
האוכל שם ממש טוב, בין הטובים בצה''ל
יש שם שק''ם בן זונה עם שווארמות וכאלה ומהצד השני יש טוסטים וזה
מקום מאוד יפה
אני לא יודע אבל אני מאחל לך שתקבל סגל ממש טוב כמו שאני קיבלתי שידעו לשמוע ולעזור (אתה לא תקבל ת'סגל שלי כי כולם השתחררו כבר)

עכשיו להקצאות..
ברגע שאתה מסיים את הקורס אתה מקבל צו התייצבות למקום כלשהו
כשהייתי שם העדפות היו
אוגמ''ר 80, חטמ''ר 512, פד''מ, אוגדה 36, אוגדה 91, אוגדת עזה, אוגדת איו''ש, חושן ובמקרים מאוד בודדים או גדוד אמירים או לוט''ם שזה גן עדן.
(מכל אלה, אמירים, לוטם, חושן ואממ פד''מ בחלקו הם נחשבים בסיסים פתוחים ותנסה לכוון אליהם)
בכל מקרה אם ממש תשתדל לצאת מהקורס ולעשות בלאגן בסופו של דבר אתה תצא אבל קח בחשבון שזה חייל התקשוב מפה יש רק למטה, וכשאני אומר למטה אני מתכוון לחימוש, או להיות נהג

בהצלחה אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול אבל אני מאמין שכיסתי פה בערך את הכל
ישן 18-04-2009, 01:50
צלמית המשתמש של MiG29
  משתמש זכר MiG29 MiG29 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.06
שכחת גם את הבצ"פים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי TheGame187 שמתחילה ב "אני קצת יותר פזמניק מהקודם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TheGame187
אני קצת יותר פזמניק מהקודם שכתב ת'תגובה שלו..
אז ככה שלא תטעה החיים לא דבש בתור מפעיל תקשוב מבצעי
מטעמי ביטחון מידע אני לא יגיד ת'מספר קורס שעשיתי אבל הוא היה לפני שנה ו7
אז זה ככה..
בשביל להיות ''גוב'ניק מת'' כמו שheathrow מתאר.. אתה צריך לעשות להם את המוות בבה''ד 7
כי אני לא זוכר שמישהו קיבל שם מה שהוא רצה.
בהד 7 חרא של מקום יציאות של 12 - 2 במשך חודשיים וחצי בערך
שמירות פעם או פעמיים בשבוע חובה! 2 - 4 כל הלילה (אסור לשבת בשמירה אסור לעשן אסור ללבוש פליז אסור אסור ועוד אלף ואחד אסור) ב6 בבוקר אתה קם לנקות לא משנה אם עשית משמרת שלישית אף אחד לא זורק עלייך זין (אבל בגלל שכולם צעירים אז מאוד מגובשים ועוזרים אחד לשני)
בן שושן (הרס''ר) אם הוא עדיין שם חולה נפש ברמות שלא תבין מסדרים שלו הכי מפחידים בארץ
בלי קשר אליו יש מסדרים כל בוקר בראבק כאילו הם בודקים אם יש אבק מעל הפלורסנטים (עשו לנו גם מסדרים אמריקאים)
זמנים שהם בלתי אפשריים לעמוד בהם
שיעורים מאוד מאוד מאודדדדדדד משעממים

אבל מצד שני
האוכל שם ממש טוב, בין הטובים בצה''ל
יש שם שק''ם בן זונה עם שווארמות וכאלה ומהצד השני יש טוסטים וזה
מקום מאוד יפה
אני לא יודע אבל אני מאחל לך שתקבל סגל ממש טוב כמו שאני קיבלתי שידעו לשמוע ולעזור (אתה לא תקבל ת'סגל שלי כי כולם השתחררו כבר)

עכשיו להקצאות..
ברגע שאתה מסיים את הקורס אתה מקבל צו התייצבות למקום כלשהו
כשהייתי שם העדפות היו
אוגמ''ר 80, חטמ''ר 512, פד''מ, אוגדה 36, אוגדה 91, אוגדת עזה, אוגדת איו''ש, חושן ובמקרים מאוד בודדים או גדוד אמירים או לוט''ם שזה גן עדן.
(מכל אלה, אמירים, לוטם, חושן ואממ פד''מ בחלקו הם נחשבים בסיסים פתוחים ותנסה לכוון אליהם)
בכל מקרה אם ממש תשתדל לצאת מהקורס ולעשות בלאגן בסופו של דבר אתה תצא אבל קח בחשבון שזה חייל התקשוב מפה יש רק למטה, וכשאני אומר למטה אני מתכוון לחימוש, או להיות נהג

בהצלחה אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול אבל אני מאמין שכיסתי פה בערך את הכל
I'm a selfish prick. A hot, rich, pampered intellectual with a big dick and a marathon tongue. I'm young enough to do it often and old enough to do it right. I don't have time for petty drama or emotional hysteries. I do what I want, when I want.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר