לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2005, 09:02
צלמית המשתמש של Alasry
  Alasry Alasry אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Alasry שלח הודעה דרך MSN אל Alasry
יפה :) 2 הערות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yakirking שמתחילה ב "רציתי לצלם תחדר שלי. אבל המצלמה לא קלטה את כל החדר. אז עשיתי קומבינה"

1. המברשת החומה בפינה השמאלית התחתונה מאוד מפריעה, הייתי שם שחור כדי ליצור אווירה של אופל, או לבן לאווירה של תאורה, אבל בטוח לא חום.

2. חיבור מאוד טוב רק יש 3 פיקשושים, אחד במגירות שמתחת לטלוויזיה (כמה אינץ' היא? :O), אחד בחלון שמאחוריה הטלוויזיה (כמה אמרת? ) ונמשך עד הדלת של הארון שם או מה שזה לא יהיה, אחד מתחת לאורגנית טיפה ואחרון מתחת למראה שבארון.

ס"ה, עבודה מצויינת (הטלוויזיה מוחרמת )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2005, 20:20
  yakirking yakirking אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.05
תודה לכוולם על התגובות..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yakirking שמתחילה ב "רציתי לצלם תחדר שלי. אבל המצלמה לא קלטה את כל החדר. אז עשיתי קומבינה"

תודה לכם.. אבל לא השקעתי בעיצוב של התמונה... עשיתי את הכול ב10 דקות.. חוץ מזה הטלוויזיה 34 אינצ'.. ותאמין לי בcanon יש צילום פנורמי אבל הוא תופס רק שליש מהגובה של החדר..
אז צילמתי באוויר ממש. לפי מה שנראה לי גם גובה וגם רוחב.. וחיברתי אותה בפוטושופ. יכלתי להשקיע עוד זמן ולצאת עם תמונה ממז חלקה.. לא השקעתי , תראו אפילו תתמונה בטלוויזיה לא שינתי..
דרך אגב אני בן 18 מראש העין. למרות שזה לא מעניין אתכם.. ומקווה שחברים שלי לא קוראים תהודעות שלא יצחקו עלי עוד.. עד עכשיו הייתי קלידן באירועים. [מזרחית בעיקר]. ועבדתי בברק 013.. הכניסו אותי לשם הכי צעיר כי אני כריש מחשבים.. הייתי 15 שעות על מחשב ביום.. הייתי חננה של מחשבים רק מבפנים חח. וקצור. היתי בתמיכה טכנית והרווחתי טוב ומזה הכססף.. לכו לעבוד גם אתם בטח תותחים. עכשיו אני זמר ועובד על אלבום חדש . עוד חודש וחצי יוצא ליסינגל לרדיו. אני עובד עם האמרגן מספר אחד. ותנחשו כמה כסף עולה לי להוציא תאלבום.? 100,000 שקל. טוב מקווה שלא שיעממתי אתכם.. אם תרצו לדבר האייסי: 243035666 או המסנג'ר satladoar@walla.co.il .. אם אני אהיה, כל היום אני באולפנים, בלגנים עייפים אבל בסוף כייף יאלללה שיהיה לכוולם בוקר טוב, צהריים טובים, ערב טוב, לילה טוב ושבת שלום.. יאללה איזה קורות חיים דפקתי פה.. ביי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר