לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2009, 02:18
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
ההבדל בין לליברמן לגברת ציפי לבני ושרי חוץ קודמים

הגיע שליח מיוחד מארה"ב. ליברמן לא רדף אחריו, להפך השליח חיכה לליברמן. בניגוד לשרי חוץ קודמים אחרים ובמיוחד גברת ציפי לבני שאני עוד חושב, כיצד לתאר את האופן בו היא התנהגה כיום. בכוח לקבל תמונה בעיתונים ובתיקשורת... כנראה גברת לבני מבינה, שהיא טיפסה על מגדל גבוה מדי ומחפשת כל דרך להציל משהו מהשם שלה ומהכוח הפוליטי שעוד נשאר לה. אחרת אין הסבר לרדיפה שלה אחרי השליח המדיני של ארה"ב בצורה הלא מכובדת הזאת.
עוד עובדה אלה הדברים של השליח ליד ליברמן וביבי, הוא היה רגוע. ליד ציפי לבני הוא פתח את הפה והיא בטוח מסכימה איתו.

בקיצור אני שמח מאוד, שהיא לא ראשת ממשלה מאוד שמח. היא תעשה הכל כדי שיזכרו אותה בכלל. המזל של המדינה שלנו, שהיא לא יכלה להרכיב ממשלה פעמיים! אני יכול לראות מה היא הייתה נותנת לפלסטינים והסורים בלי שום תמורה חזרה.
בנוגע לליברמן אתה שוב ושב מוכיח לי, שהיה שווה לצאת החוצה ולתת את הקול שלי לך, אפילו שהיה גשם מבול! המשך ככה ותחזיר לישראל קצת כבוד דיפלומטי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 17-04-2009 בשעה 02:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-04-2009, 05:54
צלמית המשתמש של 5ariel5
  5ariel5 5ariel5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל 5ariel5
מידע יחי ההבדל הדק, עמוד שידרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "ההבדל בין לליברמן לגברת ציפי לבני ושרי חוץ קודמים"

אכן היה שווה לצאת ולהצביע עבורו יש לציין שעדיין לא סטה ליברמן מעמדותיו הפוליטיות, וכל השמאלנים מהפכים בקברם בנוגע לכל הספינים שכבר הפיצו לגביו : "הוא אומר את מה שהוא אומר בשביל להשיג קולות", וכשנאם את נאומו הראשון בתפקיד הכניס מסרים לאובמה שאנחנו לא סמרטוטים שלו ושלא יעמוד לנו עם סטופר ביד, ומה אמר השמאל?
"הוא לא נורמאלי!!!, הוא עושה נזק בעולם!!!, למה הוא לא אומר את מה שהם רוצים לשמוע?!?!?"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר