לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2009, 14:38
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
סרט אבודים מסונכרן - קצת שאלות וקצוות נסגרים, הרבה שנשכחו עולים מחדש

אין טעם להשתמש באשכול הסידרה הנוכחי היות שהוא מתמקד בארועים העכשוויים ואני הולך הרבה אחורה.

יוזמה יפה נקטו כמה ממעריצי הסידרה שחיברו קטעים מכמה פרקים וכמה עונות כדי לסדר לנו לפי סדר כרונולוגי את ההתרחשיות.
הנה סרטון שמתאר את ההתרחשויות קצת לפני, תוך כדי ומיד אחרי התרסקות טיסה 815:

גירסא אחרת שממשיכה את הדקות הבאות אחרי ההתרסקות:

כאן אפשר אשכרה לשמוע את הדיבורים ונוספו הדקות הראשונות אחרי ההתרסקות, כולל הפלאשבק של ג'ון לוק ושל שאנון ו גנבת היהלומים (שכחתי את שמה)

חבל שלא עשו שימוש גם במה שהתגלה בפיסות החסרות. למשל שג'ולייט מראה לזקנה שבאה לבקר אותה את תוצאות צילומי הרנטגן של בן, או שאבא של ג'ק הוא זה ששולח את הכלב אליו.

מעניין גם שהקטע שבו האחרים צופים בהתרסקות הוא הקטע המקורי ולא הקטע שצולם מחדש כדי לדחוף את הארפר לתוכו.

יכול להיות מעניין לסדר כרונולוגית עוד קטעים בסידרה:
  1. אוסטרליה כמה ימים לפני הטיסה: סוייר, אבא של ג'ק, קלייר, ג'ק, קייט, ג'וש ואביו, רוז ובעלה, לוק ומיסטר אקו מסתובבים באוסטרליה.
  2. הימים שלפני החזרה לאי בטיסה של אג'ירה (עכשיו, למשל, אנחנו כבר יודעים ממי בן חטף את המקות ששברו לו את היד).
  3. והכי מגניב: הלידה של קלייר כשסוייר צופה!
שאלות שחזרו לי:
  1. מה צ'ארלי עשה באוסטרליה?
  2. איך השתילו את סינדי, הדיילת, על הטיסה?
  3. לאן נעלמו האחרים האחרים, אלו שנשלחו אל המקדש ביום שבו האבודים באו לאדרוויל?
  4. האם בן ו/או האחרים אירגנו את טיסה 815? אם לא אז למה בן צריך ממיקאיל, אית'ן וגודווין יאספו עליהם מידע? אם לא הם... מישהו היה צריך לארגן ולתאם את הנוכחות של כל האנשים האלו על הטיסה, מי???

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2009, 17:19
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Clown_of_Doom שמתחילה ב "1. אם הזכרון שלי אינו מטעה..."

1. צודק. נזכרתי. הוא ניסה לשכנע את אחיו להקים את הלהקה מחדש ואחיו ענה "יש לי כבר ילדה" וזרק אותו לעזאזל.
2. די ברור שסידני הושתלה לפי ההתנהגות שלה בפרק 48 הימים החסרים.
3. עזוב את הוגו. למה הם לא קפצו בזמן עם סויר, ג'ולייט, שראלוט, פארדי מיילס והשאר? פארדי דיבר על הטווח. שהספינה לא הייתה בטווח אל סוייר (וכנראה גם ג'ין) והאנשים שעל האי היו בטווח. סויר, ג'ולייט ושלושת אנשי המשלחת הובילו את האבודים שנשארו על האי (לפחות שבעה אנשים) כשהתחילה המתקפה של החיילים מהאחרים (ה"עוינים" - אלי, וידמור והשאר) סוייר שלח אותם לברוח לנהר (במקור הוא שולח לערוץ הנחל "creek", בתרגום זה הפך לנהר) ושם חלקם נהרג ממוקשים.
היו אבודים אחרים שנהרגו במתקפה של שכירי החרב. כך שנשארנו עם סוייר וחבורתו.
3.1. אבל לאן נעלמו האחרים שבן שלח ללכת למקדש להסתתר שם?
3.2. איזו סיבה יש שהם לא יקפצו בזמן?
3.3. ונניח שהם לא קפצו בזמן ונשארו ב2004, למה הם לא יוצאים החוצה ומשקמים את האדרוויליג' (שנהרס בהתקפה) ואת שאר התחנות (כבר ראינו את ההידרה, את כפר האחרים ואת המעגן) הרי חלפו שלוש שני עד שבן חזר ועדיין הכל הרוס ומוזנח?
4. זה מה שמתסכל! בנתיים אנחנו מקבלים רמזים ואני מנסה לחבר אותם לאיזשהו פיתרון. אני חושש שהפיתרון יהיה הזוי מידי ולא ימצא חן בעיני.

ישן 20-04-2009, 18:09
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Clown_of_Doom שמתחילה ב "3.1 הולי שיט! הרגע עלה לי..."

פתרון יפה!
אבל... אם זה ככה אז למה מפיקי הסידרה לא נתנו לנו לראות אותם מתים שם?
נניח שלא רוצים להכניס סצינה כזו. עדיין היו יכולים חהראות לנו שמישהו נתקל בערימת גופות/שלדים שלהם. נניח, אם הם מתו במקדש, אז ג'ין מוצא את הגופות (כמו שמצא את הזרוע של ההוא מהמשלחת של רוסו) או בן ולוק נתקלים בהם כשבן יורד מתחת למקדש.

ישן 20-04-2009, 18:33
צלמית המשתמש של Clown_of_Doom
  Clown_of_Doom Clown_of_Doom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "פתרון יפה! אבל... אם זה ככה..."

אנחנו לא יודעים מתי הם מתו, אם הם מתו כמובן, אולי מישהו מה"אחרים" ביקר שם נגיד בשנת 1900 וגילה ערימה של גופות ופינה אותם? אולי יש יותר ממקדש אחד?
רב הסיכויים שמישהו העביר אותם, כמו שהעבירו את הגופה של שארלוט, גם היא שכבה לה על הדשא ופתאום נעלמה.
אני מניח שאם התאוריה שלי נכונה, היא תעושש העונה.
יש עוד תרחיש אפשרי, שהם פשוט התאחדו עם החברים שלהם, אבל אז זה יוצר אי-ודאויות, מכיוון שהם יפגשו את עצמם או את הוריהם, זה קורה כמובן גם לג'יימס והחברה, אבל שם זה לא ישמר בסוד מפאת כמות האנשים, והם יצטרכו להסביר איכשהו מאיפה לעזאזל הם הגיעו, וזה יהיה מסובך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
As the French would say, Who doesn't like getting their butt sucked? Still, one minute you're just a kid getting off, and the next minute you'll never be a lawyer.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר