לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2009, 13:23
  La Mano De Dios La Mano De Dios אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.09
יחידץ עוקץ - הנה אני בא

אהלן חברים ,
קודם כל שתהיה שבת שלום ומבורכת , אני חדש כאן באתר.
אני מתגייס לצבא בתאריך 23 לנובמבר 2009.

בקצרה , אני פאקינג מורעל עוקץ - לא יכול לחשוב על שום דבר אחר , לא מדמיין את שירותי הצבאי ביחידה שונה ולא יכול לחכות להגיע לשמה.

לפני כיומיים , היה לי גיבוש צנחנים , גיבוש די קל יחסית , לאחר מבחן הבר-אור חולקנו לצוותים ( צוות 6 ) , התחלנו את הגיבוש 23 וסיימנו 15.
סיימתי את הגיבוש אך חתמתי ויתור , כיוון שאם היו שולחים לי מכתב בדואר שהתקבלתי , ביי ביי לעוקץ.
גיבוש צנחנים נתן לי דבר חשוב ביותר - לדעת פחות או יותר כיצד מתבצע גיבוש בצבא , כיצד המערכת עובדת וכו'... ( חשוב לציין שאת הגיבוש הנ''ל סיימתי בלי כושר מי יודע מה בכלל , לא התאמנתי וכו' , והייתי לא רע בכלל כלומר ציונים די טובים. )

חשוב לציין שלפי מה שהבנתי , גיבוש עוקץ קשה.
במחזור הקודם 350 הלכו לגיבוש , רק 120 סיימו ומתוכם 31 התקבלו.
לכן הדבר החשוב ביותר הוא לבוא עם כושר כדי להיות מאותם חבר'ה ששום דבר לא ישבור אותם.

בתאריך 23 למאי 2009 , חצי שנה לפני מועד גיוסי , אני מתחיל לעבוד באופן איטנסיבי!!! : נרשם למכון כושר HolmesPlace , יוצא לרוץ בים עם משקל , יוצא לשכונה לעשות ספרינטים ובעיקרון התוכנית היא בשבוע : יום אחד מכון כושר , יום אחד ריצות + מרפקים בטן וכו' , יום אחד מנוחה ולאחר מכן שוב יום מכון כושר , יום ריצות + מרפקים בטן וכו' , ויום אחד מנוחה - כלומר בעיקרון זה יוצא 2 אימוני מכון כושר ו2 אימוני ריצות , מרפקים והדברים הקטנים בשבוע.

יש האומרים שאי אפשר במשך חצי שנה להתאמן בצורה מטורפת ולהשקיע את הכל , אך שוב חברים , אני פשוט לא יכול לדמיין את עצמי ללא עוקץ , ולכן אני הולך להתאמן בצורה כל כך חזקה , כדי להגיע לגיבוש בשיא הכושר ולא להיות סתם עוד אחד מהאלו שמסיימים , אלא הראשון שמסיים בהכל , ולשבור לכולם את הסטיגמה שלהתקבל לעוקץ זה רק פרוטקציות וכו'...
לדעתי הסטיגמה של הפרוטקציות החלה רק בגלל שמלא אנשים לא התקבלו ליחידה ואתם יודעים מה קורה לאנשים שלא מתקבלים... עכשיו לפי מה שדיברתי עם אנשים גיבוש עוקץ הינו גיבוש קשה וארוך , לכן אני רוצה לבוא בשיא הכושר חברים.

בקיצור ,
תדעו שאין דבר בעומד בפניי הרצון , מי שרוצה משהו בכל הכוח גם ישיג אותו , ולמרות שאני בטוח שחלק כאן יפקפקו בדבריי , אני מאמין בלב שלם שאת שירותי הצבאי אני אעשה בעוקץ!!!

נ''ב ,
חיפשתי באתר מידע על הגיבוש עצמו ( כיוון שאת המסלול וההכשרה אני כבר יודע בע''פ ) , ויש מידע שכזה אך לפני 4 שנים בערך , ככה שאם מישהו שהלך לגיבוש לפני שנה פלוס מינוס יוכל קצת לפרט על התחנות בגיבוש אני אשמח - אני אישית שמעתי שיש מלא מלא זחילות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2009, 13:35
  משתמש זכר חטאב מת חטאב מת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי La Mano De Dios שמתחילה ב "יחידץ עוקץ - הנה אני בא"

תקשיב לא שאני בא חס וחלילה לפגוע ברעל שלך, ורעל זה דבר טוב, אבל תמיד תיקח בחשבון את האפשרות שלא תמיד הדברים בצבא מסתדרים כמו שאתה רוצה. אתן דוגמה, חבר ממש טוב שלי (שהוא באופן אירוני סבא שלך דהיינו נוב 07) , שהיה גם מורעל עוקץ חבל'ז , אדם באמת מדהים ועם כושר של סופר מן, בקיצור אני זוכר עוד את מילוי המנילות בשלהי פברואר 07, כשאמרתי לו, לא לשים כפיר עדיפות ראשונה!(לא שיש לי משהו נגד החטיבה חס וחלילה פשוט הוא אמר שאם לא עוקץ הוא מעדיף להיות גולנצ'יק..) , בקיצור הוא התגייס לכפיר, ובקטע של פשוט מזל נאחס , נקע את הרגל, יום פאקינג יום לפני הגיבוש לעוקץ ולוט'ר!, בקיצור שום עוקץ ושום נעליים. היום הוא לוחם לוטם חי'ר בדוכיפת...ככה שרצוי שתדמיין את עצמך גם במקומות אחרים, כי לא תמיד יודעים מה יכול לקרות.
נורא אשירה, לך אכבירה, שיר מהללי
לך אתנה מנת חבלי
בכלל זמן עזור אל נורא, גזע אברהם, נצר תפארה,
אתה אל חי נותן תורה

נערך לאחרונה ע"י חטאב מת בתאריך 25-04-2009 בשעה 13:39.
ישן 25-04-2009, 14:18
  omry n omry n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי La Mano De Dios שמתחילה ב "יחידץ עוקץ - הנה אני בא"

"אל יתהלל חוגר כמפתח"
ראשית, אתה לא יודע מהם ציוניך בגיבוש צנחנים. כבר שמענו על כאלה שהיו בשמיים אחרי הגיבוש ולאחר מכן האכזבה הייתה גדולה, הרי הם היו "הכי טובים בהכל". זה לא שיש לך איזשהי דרך לדעת אם עברת את הגיבוש. סה"כ סיימת גיבוש צנחנים, הכל טוב ויפה, אבל ביג דיל, זה לא מתקרב בכלל לגיבושי הגדס"ר.
שנית, יפה שאתה שואף גבוה סה"כ רק אל תשכח שיש סבירות מאוד גבוהה שאתה לא תתקבל, וגישה כזו של "אין מצב שאני לא מתקבל" ו"רק עוקץ, עוקץ ,עוקץ! אני לא אהיה בכפיר" היא גישה שתגרור לאחר הכשלון, אם יהיה, הרבה בעיות. חוץ מזה שחבל שתתאכזב בצורה הרבה יותר קיצונית ממה שאתה אמור.

בנוגע לתוכנית האימונים, אל תחשוב שאתה סופרמן כי אתה לא. אתה תתחיל להתאמן בצורה שהגוף שלך לא רגיל ומהר מאוד יהיו שברי מאמץ. אני לא בא לומר לך אל תתאמן, אבל אימונים כמו שאתה רוצה, בפרק הזמן שנותר לך ובכושר שלך (שאתה בעצמך מעיד כי הוא לא משהו) ידפקו לך ת'גוף, ואז לא תוכל אפילו להתחיל את הגיבוש.
עזוב שטויות, ריצות עם משקלים על הים ואני לא יודע מה. צא החוצה, תתחיל לרוץ במקום לחכות עוד חודש, גם ככה מועד הגיוס עוד יכול להשתנות.
ישן 25-04-2009, 14:31

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב ""אל יתהלל חוגר כמפתח" ראשית,..."

תודה על תגובתך עומרי.
א' כל - אני יודע מהם ציוני בערך כי אני יודע מתי סיימתי ראשון בריצות , מתי סיימתי בין האחרונים בזחילות , מתי סחבתי אלונקה מתי סחבתי שקי חול וכו' , ככה שאני יודע בערך איפה עמדתי לעומת אחרים בקבוצה.

ב' כל - אני יודע שזה לא מתקרב בכלל לגיבוש עוקץ , זה בדיוק מה שאמרתי : גיבוש צנחנים עברתי בלי להתאמן בלי כלום , בגלל שאני יודע שגיבוש עוקץ כל כך קשה אני הולך להתאמן חצי שנה כדי להשתפר בצורה משמעותית + מוטיבציה בשמיים שלדעתי יכולה להוסיף המון.

ג' כל - לדעתי רק אם אתה שואף למעלה למעלה למעלה והכי גבוה אתה תוכל להגיע למקומות האלו : אם תגיד טוב נו אני אתקבל אתקבל לא אתקבל לא אתקבל 99% שלא תתקבל. נכון שגודל הציפייה כגודל האכזבה ואם אני אפול לכפיר הנפילה תהיה קשה וכואבת , אבל אין מה לעשות זה סיכון שצריך לקחת ובגלל זה מלא לא הולכים לעוקץ כי הם פוחדים ליפול לכפיר אבל אני מאמין שאתה אתה בא עם מוטיבציה מטורפת עם כושר לא רע בכלל הסיכוי שלך להתקבל יהיה טוב , אפילו טוב מאוד.

ודבר אחרון , בנוגע לתוכנית האימונים : זה נכון שאי אפשר להיות סופרמן ויכול להיות שהתוכנית שאפתנית מדי , אך בכוונה הגדרתי פרק זמן של חצי שנה כי יש לי בגרויות שקרבות ובאות ולדעתי בחצי שנה אפשר להספיק הרבה , הרבה מאוד + להשתפר בתוצאות אדירות.
ישן 25-04-2009, 16:21
  omry n omry n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי La Mano De Dios שמתחילה ב "תודה על תגובתך עומרי. א' כל -..."

אל תסמוך על דעתך, כי אתה לא המגבש. אני אומר לך את זה כי כבר היו פה אנשים שיצאו עם הרגשה מעולה, היו ראשונים בהכל ובסוף לא עברו.

תראה, חצי שנה זה לא הרבה זמן, אבל גם לא מעט ואתה יכול לפתח כושר עם השקעה בחצי שנה, אבל מה שחשוב הוא לא לבוא בגישה של רמבו מהיום הראשון כי אתה תפצע, כמה שאתה חושב עכשיו שזה קטן עליך. לא אמרתי לא להתכונן כמו שצריך, אבל צריך לעבוד חכם, ולאף בן אדם לא מומלץ להתחיל להתאמן בצורה שאתה מתכוון, משקלים רק יעמיסו לך על הגוף שלא רגיל.

שאף הכי גבוה, למה לא?! אני חושב שלשאוף גבוה זה מצויין, ולהאמין בעצמך שאתה מסוגל. רק תהיה מפוכח כי חבל שאחר כך תקבל את זה בבאסה, ולבוא במחשבה של "לא משנה כפיר כי גם ככה אני לא אהיה שם" היא ילדותית.
ישן 25-04-2009, 15:59
  Chels Chels אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07

כמה עצות מניסיון שלי.

1- זה טוב ויפה שאתה רוצה עוקץ, רק תתכונן לאפשרות שבסוף את תגיע לכפיר בגלל סיבות כאלה ואחרות. אין לך מה להתבאס מזה, כפיר אחלה של חטיבה ובאמת אני לא חושב שזה נחשב "ליפול".

2- אם תעשה את הגיבוש ומאחל לך לסיים אותו בהצלחה- אל תדבר ככה (כמו שכתבת פה) בראיון.. המראיינים לא אוהבים לשמוע ביטויים כמו "אני לא רואה את עצמי משרת ביחידה אחרת" , "אני מורעל עוקץ מגיל קטן".. תראה מוטיבציה אבל לא אובר מוטיבציה.

3- תתאמן בצורה מסודרת.. לך לאיזה מדריך כושר שילמד אותך לעבוד כמו שצריך.. אני חושב שהתוכנית שעשית לעצמך יכולה מאוד לפגוע (היא מאוד אינטנסיבית, אין כמעט מנוחה) תוכנית מבוקרת גם שומרת על הגוף וגם מביאה תוצאות יותר טובות. (ולפעמים זה תהליך ארוך והדרגתי שרואים בו פחות תוצאות).

4- לא כל מי שמגיע ראשון בספרינטים בגיבוש עובר אותו.. הרבה פעמים מסתכלים גם על דברים אחרים.

שיהיה בהצלחה.. (וואו נוב' 09 )
ישן 25-04-2009, 16:25
צלמית המשתמש של MasterOfDeception
  MasterOfDeception MasterOfDeception אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל MasterOfDeception

כמה הערות בקשר לתכנית שלך...
קודם כל אתה צודק החלט, ב-6 חודשים אתה יכול להיכנס לכושר מצויין. אתה רק צריך להקפיד להיות עקבי ולהעלות עומסים בהדרגתיות. יחד עם זאת, התכנית כמו שכתבת היא מתכון מובטח לשברי מאמץ. אני מבין שאתה חדור מוטיבציה, אבל אתה צריך לזכור שלגוף שלך יש מגבלות. קודם כך- אל תרוץ עם משקלים. אתה לא מומחה ואתה לא תדע מתי אתה מעמיס על עצמך יותר מדי, ובגלל זה כמעט בטוח שתגרום לך לנזק בגב ואז אתה יכול לשכוח מעוקץ. עדיף לך לעבוד בנפרד על ריצות ארוכות+ ספרינטים, ובאימון נפרד על שרירי הגב (למשל במתח או בתרגילים אחרים בחדר כושר). חוץ מזה, כשתתחיל להתאמן (ואם כבר, עדיף לך לצאת כבר עכשיו ל2-3 ריצות בשבוע, כי זה שיש בגרויות לא אומר שאין לך חצי שעה פנוייה בשביל לרוץ!), תתיעץ תמיד עם מדריך מומחה ועל תעלה עומסים במהירות גם אם קל לך, כי אז יהיו לך שברי מאמץ.
בכל מקרה, טוב מאוד שיש לך מוטיבציה ושאתה רוצה להתאמן, רק תזכור לא להתלהב יותר מדי ולהיזהר, כי עם גב שבור ורגליים שבורות לא תוכל להיות לוחם בעוקץ.

ישן 25-04-2009, 19:05

שמעו ,
זה נכון שאני בכלל לא לוקח את כפיר בחשבון ואולי אני טועה , אבל תאמינו לי שזה לא עוד מקרה של בן אדם שבטוח במשו ובסוף הוא לא מצליח , כלומר ברור שיש סיכוי שאני לא אצליח אבל אני אבוא עם כל כך הרבה מוטיבציה ופשוט לא '' אקבל '' כישלון ולכן לא רואה מצב שאני לא אתקבל למרות שהכל יכול לקרות.

כמו כן לא ציינתי שיש לי כלב מגיל 0 ואילפתי אותו , דבר שיעזור בגיבוש שכן יש משימות עם כלב...

עכשיו בקשר לאימונים זה נכון שזה לא הכי טוב להתאמן לבד , אבל אני נרשם בימים הקרובים ל-HolmesPlace למשך חצי שנה שם יעשו לי תוכנית אימונים כמובן , ואני אוסיף ( לדעתי ) 2 אימונים בשבוע של זחילות על דשא , ריצות , מרפקים , בטן וכו'...

שמעו חבר'ה אני בגישה שאם אתה רוצה משו לא משנה כמה זה קשה אתה תשיג אותו , ואפילו אם יש רק מקום אחד לעוקץ אני אקח אותו ויש אנשים שיגידו שאני מבלבל בשכל אבל אני מאמין בזה בלב שלם ולדעתי זה מה שיביא לי את ההצלחה... זה גם לא שעוקץ מתקבלים 2-3 אנשים יש 30 מקומות ולדעתי אחד מה-30 יהיה שלי בע''ה... זה לא שזה גיבוש מטכ''ל או משו ששמה באמת גם אם אתה מתאמן שנים אפשר לא להצליח...

אעני אתן לכם דוגמה קטנה ( אולי לא הכי קשורה... ) עד כיתה י' הייתי תלמיד גרוע עם ממוצע 60 ומשו לא לומד לא כלום לא משקיע... מכיתה י' שידעתי שיש בגרויות וצריך להשקיע עליתי ל-5 יחידות אנגלית , מ-3 ל-4 במתמטיקה , אני עושה בגרות מורחבת של 30 יחידות , הממוצע שלי עלה ל-90 , כל הבגרויות בערך 95 ציונים סופיים ואנשים לא האמינו עליי שאני היחיד בשכבה שבמגן בהיסטוריה קיבלתי 100 זה לא היה נתפס אבל זה רק מראה שאם רוצים משו חזק ובכל הלב בדרך כלל 99% משיגים אותו... אני מקווה בלב שלם שעוד חצי שנה אני אפתח אשכול של הגיבוש ובע''ה בסופו יהיה כתוב שגם עברתי...
ישן 25-04-2009, 19:21

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "אני מאוד מקווה שזה לא יקרה לך..."

יכול להיות שאתה צודק ב-700% נשמה

אבל אתה לא צודק ב-2 דברים והם : גם אם אני לא אתקבל ואנכס לאשכול הזה עוד שנה , אני לא ייראה כמה שהייתי תמים אני ייראה כמה שהייתי גבר וכמה שהייתי נחוש ואני אהיה גאה בעצמי שעשיתי הכל להתקבל.

דבר שני בגלל אנשים כמוך שהם פסיימים ולא חושבים אפילו על אפשרות של משהו גדול בפתח אנשים לא מגיעים למקומות... לדעתי אם מישהו שואף למשהו בכל הכוח הוא מקבל אותו ויש רק דרך אחד לגלות אם זה נכון ועוד חצי שנה אנחנו נגלה את זה!... אני לא אומר שאני עובר 100% פשוט לדעתי אני לא מוכן לקבל '' כישלון '' וזה מה שיביא לי את ההצלחה... + אם אתה כבר אומר אני בטוח שלא תעבור ובטוח שתתרסק וזה כנראה שאתה לא מכיר אותי ואתה תאכל את הכובע תאמין לי...
ישן 25-04-2009, 19:41
  nitz2005 nitz2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.07
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי La Mano De Dios שמתחילה ב "יכול להיות שאתה צודק ב-700%..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי La Mano De Dios
יכול להיות שאתה צודק ב-700% נשמה

אבל אתה לא צודק ב-2 דברים והם : גם אם אני לא אתקבל ואנכס לאשכול הזה עוד שנה , אני לא ייראה כמה שהייתי תמים אני ייראה כמה שהייתי גבר וכמה שהייתי נחוש ואני אהיה גאה בעצמי שעשיתי הכל להתקבל.

דבר שני בגלל אנשים כמוך שהם פסיימים ולא חושבים אפילו על אפשרות של משהו גדול בפתח אנשים לא מגיעים למקומות... לדעתי אם מישהו שואף למשהו בכל הכוח הוא מקבל אותו ויש רק דרך אחד לגלות אם זה נכון ועוד חצי שנה אנחנו נגלה את זה!... אני לא אומר שאני עובר 100% פשוט לדעתי אני לא מוכן לקבל '' כישלון '' וזה מה שיביא לי את ההצלחה... + אם אתה כבר אומר אני בטוח שלא תעבור
ובטוח שתתרסק וזה כנראה שאתה לא מכיר אותי ואתה תאכל את הכובע תאמין לי...

אחי, היו מספיק אנשים לפניך שדיברו כמוך ולא קיבלו את מה שהם רוצים...
כל מה שאני אומר שתכניס טוב לראש שלך שיש סיכוי טוב שאתה הולך לבלות 3 שנים בכפיר, כי אם לא תיקח את האופציה הזו בחשבון, ברגע שתגלה שלא עברת גיבוש עוקץ אתה תיהיה בכאלה עצבים שהדבר היחיד שתרצה לעשות זה לעזוב את הצבא בגלל שלא קיבלת מה שאתה רוצה
ישן 28-04-2009, 14:12
צלמית המשתמש של nivlevy89
  nivlevy89 nivlevy89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.07
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי La Mano De Dios שמתחילה ב "שמעו , זה נכון שאני בכלל לא..."

אתה בטוח שאתה רוצה לבלות שנה וחצי מהשירות שלך מנקה חרא של כלבים ברחבי מתקן אדם וקורא לכלב בכל מיני פקודות והוא לא באמת מקשיב לך? קיצר לפני שאתה מתחיל לתכנן את שירותך ביחידת עוקץ תראה עם בכלל אתה יודע מה דורש התפקיד ומה בסופו של דבר אתה תיהיה... אני לא ממש אובייקטיבי לגבי עוקץ כי אני מיחידה אחרת באותו בסיס אבל לא יודע לדעתי עם אתה לא באמת מורעל על כלבים ברמה שאתה אוהב אותם יותר מחברה שלך אז אל תלך לשם.. חוץ מזה שזה מסלול ארוך מאוד שרוב רובו כמו שהזכרתי אתה מנקה חרא של כלבים ... ובנוסף אתה ניהיה די מצוקמק בסוף.. קיצר עם תברר על התקרית בטיחות שהייתה לעוקץ אוג08 בקורס לוט"ר שהם עשו תבין על מה אני מדבר...

ישן 25-04-2009, 23:45
  Shaashuel Shaashuel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.08

אני התגייסתי בנובמבר 08 בדיוק בשביל אותה מטרה - עוקץ.
עשיתי את הגיבוש, סיימתי, אבל לא עברתי. כרגע אני בגדוד דוכיפת של כפיר.

אני אגיד לך תאכלס, עוקץ זה המון פרוטקציות. בערך כ-30 מתוך 37 שהתקבלו נכנס בפרוטקציות (ככה שמעתי), ושמעתי שזה היה אותו הדבר גם באוגוסט 08.
אם אין לך פרוטקציות ואתה לא ממש תותח (וגם אז לא בטוח) הסיכויים שתתקבל לא גבוהים.
ראיתי אנשים שהתקבלו ואני בטוח שאני יותר טוב מהרבה מהם. גם אם לא הייתי בין הכי טובים, הייתי הרבה יותר טוב מכאלה שכן התקבלו.

לגבי הגיבוש עצמו, הרוב בראש. להתאמן על זחילות ואלונקות זה קצת לא סביר.
כל מה שאתה צריך זה לדעת להחזיק את עצמך לאורך כל הגיבוש.
בגיבוש יש: ספרינטים, זחילות, ריצה עם אלונקה, ריצה עם שקים וכל מיני שאלוני מחשבה.

במידה ואתה מחליט ללכת על זה - אז בהצלחה, רק קח בחשבון שאם אין לך פרוטקציות הסיכוי קטן מאוד שתתקבל.
ישן 26-04-2009, 07:55

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Shaashuel שמתחילה ב "אני התגייסתי בנובמבר 08 בדיוק..."

וואלה אחי עשית את הגיבוש במחזור האחרון ?
שמע אני אישית מכיר 2 אנשים מתוך ה-31 שהתקבלו : אחד מהם גבר אחושרמוטה אבל טמבל אחושילינג וגם לא שרירי או משו בכלל , ואחד שישבתי איתו בפאב שהוא גם היה ניראה לי ציפלון כזה אז יש משו במה שאתה אומר...

שמע , אני רוצה לשבור לאנשים את הסטיגמה שהכל זה פרוטקציות בעוקץ , אני בדעה שוואלה אם אתה טוב , משקיע , נותן את הנשמה ומראה אכפתיות לקבוצה וכו' - אין סיבה שלא תתקבל... , למרות מה שכולם אומרים.

דבר שני נכון להתאמן על אלונקות זה לא סביר אבל אם אתה הולך למכון כושר ומפתח שריר יהיה לך הרבה יותר קל + אני הולך לזחול על דשא ליד הבית שלי ועל ה''ז'' שלי פאדיחות אמרתי לך אני יעשה הכל בשביל להתקבל... יכול להיות שפשוט יש דגש גדול על השאלוני חשיבה ובהם אולי לאנשים שהם שפיצים בפיזיות לא הולך... לך תידע... אני אישית שמעתי שגם אם אתה מסיים בין האחרונים במקצה למשל , אבל עוזר לחבר ומראה קבוצתיות ( נגיד מישו נופל אתה עוצר ומרים אותו ) זה שווה פי 10 אם סיימת ראשון במקצה וברוך השם אני בן אדם שאכפת לו מאחרים...

שמע אני מאמין בלב שלם שאני יתקבל ולדעתי זה מה שיביא לי את ההצלחה... לא משנה מהם סיכויי ההצלחה ובע''ה נקווה שאני צודק...
ישן 26-04-2009, 09:49
  DMR DMR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.09

דבר ראשון כל הכבוד על המוטבציה. באמת, זה שאתה כל כך רוצה משהו, ומוכן לשעות הכל בשביל לקבל את זה אומר עליך משהו.
אבל יש כמה שגיאות במחשבה שלך. הרבה יחידות לא אוהבות יתר רעל, תהיה מורעל תהיה מלא במוטיבציה, אבל אל תגיד דברים בסיגנון של ’’אני אפילו אקפוץ מהגג בשביל להגיע לעוקץ!’’ ובטח שאל תגיד ש’’או עוקץ או כלום’’, תהיה מודע לזה שלא כולם מתקבלים ותהיה מוכן לזה שאם אתה לא מתקבל, תהיה בגדודים של כפיר ותצתרך לתת את ה100% שלך עדיין.

בגיבושים לא מחפשים מי בשיא הכושר, לא שווה להפצה לפני הגיבוש בריצות עם משקל וכו. ואתה ממש לא צריך לזחול על הדשא, אתה יכול פעם אחת או משהו להכיר את ההרגשה של זחילה, אבל אין צורך בלהתאמן על זחילות.

אני מציע לך להרשם לקבוצה של כושר קרבי, הם ידריכו אותך כמו שצריך ותגיע הכי מוכן שבעולם.
ישן 28-04-2009, 15:56
  DMR DMR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.09
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי La Mano De Dios שמתחילה ב "ת הכסף סופרים במדרגות גבר זה..."

אני לא מזלזל בך. כמו שאמרתי, כל הכבוד לך, אם כל אחד היה מורעל כמוך, לא היינו במצב ההשתמטות שאנו בו היום. אבל אתה סתם לוקח את זה קצת רחוק, ואתה קצת יותר מידי בטוח בעצמך (תמיד טוב בטחון עצמי, אבל זה כמעט שחצנות), אתה מדבר כאילו: ’’עברתי את הגיבוש, תודה לכולם, ובהצלחה למי שיהיה לו, אתם יכולים ליצור איתי קשר אם אתם רוצים ללמוד איך להתבל לעוקץ.’’

ומה שכתבתי העביר משהו. שיש דברים שיותר חשובים מלהיות טוב בזחילות לפני הגיבוש (כמו שלא משנה כמה עמוק אתה חופר, וכמה טוב אתה בלקבל את המפקד...) אז אל תכח ללב, אני לא צוחק עלייך, מנסים להסביר לך.

YHS כבר סיכם, אז נתראה עוד חצי שנה.

ואגב.... את הגיבוש שלי כבר עברתי...

נערך לאחרונה ע"י DMR בתאריך 28-04-2009 בשעה 16:03.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:33

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר