לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2009, 15:11
  iHigh iHigh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tal giler שמתחילה ב "מפרט מחשב חדש ו GTA 4"

אני לא יודע למה ציפית כשקנית את הכרטיס מסך הזה אבל אם עד עכשיו אף אחד לא אמר לך...אתה צריך לפחות 1700MB זיכרון בכרטיס כדי להריץ את המשחק בהגדרות המירביות.

הכרטיסים היחידים (שאני מכיר) שכרגע מסוגלים לעשות את זה הם ה GTX295 וה HD4870 X2.

בסידור שלך אתה תוכל לשחק על ~בינוני מינוס~

windowsXP תומך ב-quad אבל ינצל רק3.4GB (בערך) מהזיכרון הפנימי שזה ממש לא משנה כי המשחק עצמו לא מנצל יותר 1.2.
תלחץ על הקישור הזה כדי לראות בצורה מפורטת, למה אתה לא צריך מערכת הפעלה 64bit בשביל GTA

מה שאני אבקש ממך (ככה אם בא לך לעזור לי) שתעלה לפורום תמונת מסך של ה task manager שמראה את הפעולה של המעבד תוך כדי המשחק.

אני חושב בעצמי להחליף את ה dual core שלי אבל לא סגור על איך המשחק מתנהג עם quad.
יש שאומרים שהוא מנצל רק 3 ליבות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2009, 01:15
  iHigh iHigh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי tal giler שמתחילה ב "אחי הלכתי לפי הדרישות המומלצות של המשחק"

הרבה חברות מנסות למצוא דרך חוקית לפרסם דרישות מערכת מומלצות אך כמובן שכל קשר בין 'מומלץ' לעבודה בשיא היכולת היא מקרית לחלוטין, את הפרטים שלי הוצאתי מהמשחק עצמו שנותן לך אינדקציה מפורטת לגבי השימוש בזכרון הכרטיס מסך בתוך תפריטי המשחק, אלה לא סודות מדינה, חיפוש קטן בגוגל יראה לך את הפרטים.

אתה צריך להבין דבר אחד, מדובר במשחק GTA שכמו כל אצל קודמיו, כרטיס המסך לא יפגע לך בFPS אלה ב- texture streaming ככה שאם הכרטיס נחנק, אתה פשוט תאבד פריטים על המסך או שתראה טקסטורות מכוערות ברזולוציה נמוכה.

קצב תמונות לשנייה לא קשורות לכרטיס המסך אלה באופן כמעט מוחלט רק למעבד.

ציטוט:
דבר נוסף לפי הדרישות המומלצות של המשחק המשחק דורש 2.5 ג'יגה בייט של ראם ויהיה לי 4 ככה שלא תהיה בעיה עם זה...

ואני באמת לא רואה שתיהיה לך בעיה עם זה אבל באופן כללי עדיף לך להשתמש ב WindowsXP 32bit כמו שהמליץ q_man.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר