לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2009, 00:25
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
צאי מהסרט שלך
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי loony שמתחילה ב "הוא שיקר. זה לא שהוא לא אמר..."

עאלק מרגישה לא בסדר.
בואי אני אספר לך סיפור.

היתה לי חברה שממש אהבתי, בעצם אני לא יודע אם ממש, אבל דיי אהבתי אותה. אפילו נפתחתי אלייה בצורה ממש טובה.

היא חיטטה לי במחשב בזמן שהתפנקתי עם החבר'ה שלי בחצר על סטייקים עסיסים וראתה כל מני שיחות היסטורי שלי עם בנות אחרות עוד מתקופה שלפני שאני והיא יצאנו, והיו שם כל מני תכנים עסיסיים.
אחרי זה היא ראתה כל מני שיחות שלי עם בנות מהתקופה שאנחנו ביחד. שיחות שאין בהן משהו שאמור לגרום לה לכעוס. בכל זאת, היא הייתה קנאית מטורפת, אז היא כעסה על זה אבל לא סיפרה לי מיד. היום בו היא ראתה את זה היה יום שישי. רק ביום ראשון בטלפון היא סיפרה לי שהיא ראתה את התכנים האלו.
שאלתי אותה איך היא הגיעה אליהם, אז היא טענה שהחלונות של ההיסטורי היו פתוחים, שאלתי איך, אז היא אמרה שהיא לא פתחה ושבטח מישהו מהחברים שלי פתח ולא סגר.
אמרתי לה שאני לא מאמין לה, והיא בכתה לי בטלפון על זה שאני לא מאמין לה.
לאחר מכן כשחזרתי הביתה, בדקתי באילו שעות נפתחו החלונות של ההיסטורי, וזה נפל בדיוק בזמן שהיא הייתה בחדר שלי ואף אחד מחברי לא היה שם, מה שנקרא BUSTED. זה לא שלא ידעתי, רק רציתי לוודא את זה.
כמובן שאמרתי לה, וגם אחרי כל זה היא המשיכה לשקר, עד שבסוף היא נכנעה ואמרה סוג של את האמת.

בלי קשר, היו כמה קטעים ממש מסריחים שהיא הסתירה ממני. היא כנראה שכחה שכל מה שאני עושה בחיים שלי קשור במחקר, אז כן, התחלתי להפעיל קישורים מהצבא על מערכת היחסים שלי עם החברה שלי. ביקשתי הוכחות, היא טענה שזה חדירה לפרטיות, היא שיקרה, תפסתי אותה בכל שקר בכל פעם מחדש.
ניסיתי להיפרד ממנה והיא בכתה כמו מטורפת ואמרה שהיא תתאבד, וזה מה שגרר את הפרידה.

כמובן עם כל הזבל הזה היו גם דברים טובים בקשר. ואם לומר את האמת, כנראה שהסקס הממש אבל ממש טוב שהיה לנו, הוא זה שהחזיק אותי איתה- פשוט מעולה.
אחרי הפרידה היא רצתה לחזור, אפילו אחרי שהיא התחילה לצאת עם מישהו אחר היא ניסתה לדבר לליבי, אבל היי, שקרנים כרוניים זה גועל נפש אז זה פשוט לא נגע בי.

ולמה אני מספר את זה, כי בלי קשר לדוגמא הספציפית הזו את חייבת לזכור דבר אחד. אסור לך לסמוך על אף אחד. תמיד תסמכי על עצמך, ואם את מרגישה שמשהו לא בסדר, תבדקי את זה.
לפעמים אנשים מסתירים ממך דברים כדי לא לפגוע בך, ולפעמים הם סתם משקרים. אבל העניין הוא שאנשים לפעמים נוטים להרגיש שמסתירים מהם משהו ובשביל לא להיפגע ולשמור על עצמך, אתה תמיד צריך להיות בעניינים, לדעת מה קורה איתך, לוודא שהכל תקין.

כבר מזמן שאני בודק אנשים ולא סומך עליהם במאה אחוז. אני לא חודר לפרטיות במידה ואין בזה משהו הכרחי. אם אני מרגיש שמישהו מסתיר ממני משהו או משקר לי, אני שואל אותו הרבה שאלות דומות ומחכה לקבל תשובות עם סתירות, אני מחשב את הסתירות בראש אם יש בהן שוני רב או לא.
לפעמים כשמשקרים לך ואתה כל הזמן שואל מישהו שאלות בנוגע לנושא, הוא משתדל לא להביט לך בעיניים, הוא יכול להזיע מעט. אנשים מדגישים פתאום מילים ומדברים בצורה בה הם לא היו אומרים משהו אם זה לא היה נכון, למשל במקום להגיד לא עשיתי את זה, הוא פתאום אומר, אני לא עשיתי את זה. כשאתה מדבר איתו על הנושא ואז פתאום משנה את הנושא למשהו אחר, ופתאום האדם הזה מדבר בנימה שונה ואתה מרגיש כאילו הייתה לו הקלה פתאומית (פה באמת מבינים שהחרא משקר בפנים).

זו המציאות שלנו, וזה הכרחי.
את הרגשת שמשהו לא בסדר ולכן בדקת. לא נורא. הוא צריך להבין שהוא הסתיר ממך משהו ולכן לך היה הצורך לבדוק את זה, ואת צריכה להבין שהוא לא באמת הסתיר ממך משהו הכרחי ובעצם הוא שיקר לך בקטנה, משהו שהוא לא נורא כלל וכלל.
אנשים משקרים כל הזמן, זה לא אומר שאם מישהו שיקר לך על שטות כזו אז הוא שקרן ואת לא יכולה לסמוך עליו. לא על סמך שטויות כאלו שופטים אדם!
כמובן שהשאלה היא האם הוא אמר לך את האמת או לא?
כשדיברת איתו על זה הוא דייק בהרבה פרטים, ניסה להסביר כל דבר ולמקם הכל במקומו? כי אם כן, זה לא בהכרח טוב . ואם הוא סתם אמר לך ככה וככה, אז כנראה שהכל סביר יותר.
כמובן שאם הוא יודע לשקר, או יותר נכון איך לומר דברים שלא יגרמו לו להפיל את עצמו, אז הוא פשוט יאמר שהוא לא בדיוק זוכר איפה, מתי, למה, איך, עם מי וכו'. הכל מעורפל וחוסר פירוט מוחלט בפרטים.

קצת סטיתי מהנושא, פשוט השעה מאוחרת ואני פשוט מ 11 מנסה ללכת לישן :-\. 3 שנים ללכת לישון בין 2-4 בלילה לא עושה טוב לשעון הביולוגי לאחר השחרור (לפחות זה עוזר בלימודים ).

בכל מקרה, אני דיי בטוח שאין לך מה לדאוג. דברי איתו בפתיחות, ובטח שאל תרגישי רע לגבי זה. שניכם לא עשיתם משהו נוראי בכלל, שניכם אנשים ולאנשים יש חששות. זה הכל. תלמדו מזה, דברו על זה ותמשיכו הלאה.

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

נערך לאחרונה ע"י samurai בתאריך 28-04-2009 בשעה 00:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2009, 12:21
צלמית המשתמש של samurai

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי needhelp1 שמתחילה ב "קודם כל את בדקת אותו ולא סמכת..."

אם היא בדקה אותו כנראה שהייתה לה סיבה, והסיבה שלה אפילו אומתה וכיוצא מכך היא בדקה בצדק.
נאמנות / אמון? אתה באמת חושב שכולנו נאורים ולא משקרים ותמיד נאמנים? אני מקווה שרוב הזמן אנחנו מתנהגים ככה, אבל תמיד? קשה לי להאמין.

עלייך להבין שבתור בנאדם, אסור לך לסמוך על אף אחד ב 100%. אסור לך. כנראה שאתה לא מודע לכך שהחברים הכי טובים שלך, האהבות הכי גדולות שלך ואפילו המשפחה שלך עלולים למכור אותך בשביל דבר מה כלשהו.
אתה איך הופכים אותך לסוכן? מחפשים את המשהו הספציפי שיקנה אותך. זה לא בהכרח כסף, זה גם יכול להיות מתן תרופה לבן שלך ועוד אלף דברים. אף אחד לא ברזל חסין, כולנו ניתנים לשבירה, וגם הברזל שבינינו, גם הוא מחליד או שאם תקרר אותו לטמפרטורה מספיק נמוכה תוכל לשבור אותו במכה קלה בלי להתאמץ יותר מדיי - וזה כדוגמא לאיך ללחוץ בנקודות הנכונות.

אז אל תגיד לה שהיא לא בסדר. ברגע שתתכיל להיות טיפה יותר חשדן לסביבה שלך, לכולם.
ברגע שתתחיל לחשוב פעמיים על דברים שאנשים אומרים לך, אולי אז תבחין כמה שקרים סובבים אותך ביום יום. העניין הוא שהשקרים האלו הם סתמיים, אינם פוגעים בדר"כ באף אחד. אבל ברגע שאתה קולט את השקרים הגדולים, פה התמונה משתנה. ואני אישית חושב שעדיף להיות מודע מאשר פחות חכם ממישהו אחר שמצליח לשטות בך.
ואני מדבר על קונבנציונליות ברמה מסויימת. אני לא אומר שאתה צריך להכין מכשיר ציתות ביתי בתוך בובה שתביא לחברה שלך בתור מתנה (כי זה ממש פשוט). ברגע שאתה מחייג למספר כלשהו (פאף, ואתה בהאזנה). כמו כל דבר בחיים הכל צריך להיות יחסי ובגדר גבול מסויים.

מה שכן, היא יכלה לבקש ממנו להציץ בהיסטורי במחשב בטענה שהיא חוששת שהוא מסתיר ממנה משהו. אם הוא היה מתחיל לזיין בשכל על כמה זה חדירה לפרטיות, כולנו היינו מבינים שהוא מסתיר משהו. אם הוא לא היה מסתיר משהו, הוא היה נותן לה לבדוק, ומיד לאחר מכן מסביר לה שאין צורך לבדוק אותו כי הוא אמין איתה, וזו גם הסיבה שהוא נתן לה לראות את אשר היא חפצה לו.

שוב, אני פשוט סוטה מנושא לנושא.
הרעיון הכללי הוא שאין לסמוך על אף אחד ב100%.
במקרה הזה שניהם סוג של שיקרו אחד לשני, אבל אלו הם שקרים חסרי משקל. אז כלום לא קרה. מסבירים אחד לשני שזה שטויות וממשיכים יחד באהבה.

ישן 30-04-2009, 06:05
צלמית המשתמש של samurai

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי needhelp1 שמתחילה ב "התגובה שלך גובלת בפרנויה....."

הייתי יותר מאפיין את התגובה כמציאות, פרנויה? לאא, לא חושב.
אתה יכול לסמוך עליה ב 99%, תשאיר תמיד מקום לאחוז הקטן הבודד הזה.

ובמידה ומשהו מערער את האמון שלך לגבי דבר כלשהו, אתה לא תבדוק אותו? אתה תגיד אני סומך עלייה וזהו?
בדיוק כמו עם פותחת האשכול. היא הרי הרגישה שמשהו לא כשורה, משהו לא הסתדר לה ולכן היא רצתה לבדוק את זה, היא בדקה ובצדק גילתה שמישהו לא התנהג באמון מלא כלפיה (לא סיפר לה הכל).
במקרה הזה אתה חושב שהיא לא בסדר בזה שהיא בדקה מאחורי גבו? או שהוא לא בסדר שהוא לא אמר לה?
ומה אתה היית עושה? אתה לא היית בודק? היית אומר אני סומך על חברה שלי, זהו?

ישן 30-04-2009, 19:52
צלמית המשתמש של samurai

יופי
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "אפשר לחשוב מה הוא לא סיפר..."

באותה נימה, מה היא כבר עשתה? חיטטה במחשב שלו בגלל שהיו לה חששות שהתאמתו?
העכבר הוליד הר.
הוא עשה עבירה קלה בדיוק כפי שהיא עשתה.
לומר לך ת'אמת? אם אני הייתי חושש אני הייתי פונה לחברה שלי ושואל אותה ישירות. לא הייתי בודק אותה מאחורי גבה. במידה והיא הייתה משקרת לי בפנים והייתי מרגיש שזה מסריח, הייתי מבקש ממנה שהיא לבד תוכיח לי ששום דבר לא קרה (הייתי עושה את זה בבקשה כלשהי שתגרום לה פשוט לומר לי משהו שיפיל אותה בפח ויראה שהיא משקרת או פשוט משהו כזה שיגרום לי להבין שהיא דוברת אמת).

ודוגרי? אם יש אנשים שאני שונא יותר משקרנים, זה שקרנים טיפשים שמשקרים לך ברמה כזו עלובה שאתה עולה עליהם בקלות. פה זה כבר זילזול באינטלגנציה שלך.
לאמת יש נטיה לצוף מעל לפני השטח, אז אם אתה כבר משקר, תדאג לכך שזה לא יתגלה. משמע- לא רצית שחברה הקנאית שלך תעשה סיפור מכלום (בצדק), והחלטת ללכת בדרך בה אתה מסתיר ממנה משהו (לא בהכרח בצדק), אז תעשה את זה ככה שזה לא יתגלה. רבעק, תמחק תהיסטורי המחורבן של שיחה עם האקסית הזו, בוא תפיל את עצמך וזהו.

לסיכום, כי זה פשוט דיון סביב כלום סה"כ.
שניהם פעלו בניגוד ל"חוק", ובגלל שלכל אחד יש "חוקים" משלו, כל אחד רואה במעשה של האחר פסול. היא קנאית אז הוא ככה, הוא משקר בשביל להגן עליה והיא ככה.
דוגרי, היא רצתה לגלות שאין לה מה לחשוש מהאקסית הכלבה הזו (בשביל פותחת האשכול, כן? ) והוא רצה לחסוך בויכוח סרק (ואני מבין אותו) ולמנוע ריב מיותר.
שניהם עשו משהו בכוונה טובה, פשוט יצא ככה שהם טיפה התנגשו ולא הבינו אחד השני.

עכשיו הכל בסדר, אני שמח שדיברתם והכל הסתדר.
להבא, לפני שאת ניגשת לפורום, פשוט תדברו אחד כלפי השני בכנות. תפתרו את הבעיה הזו ביניכים בדיוק כפי שעשיתם בסוף. הרי לא העצות של האנשים עזרו לך, להיפך, כשאנשים מצדיקים אותך במה שעשית קשה לך יותר להתפשר עם הבן זוג (הרי מישהו אחר מצדיק אותך), וזה לא צריך להיות כך. זו מערכת יחסים, זה אחד על אחת (ולפעמים אחד על אחד- גועל נפש, למרות שאחת על אחת נשמע לי אדיר ).

בהצלחה בהמשך וסופ"ש מהנה.

ישן 30-04-2009, 17:04
צלמית המשתמש של בתאל:]
  משתמשת נקבה בתאל:] בתאל:] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.09
Facebook profile
אני לא חושב שלגמרי טעית..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי loony שמתחילה ב "עשיתי טעות..."

אני דווקא חושבת שהסקרנות הזאת, היא עניין של חוסר אמון בבן זוג שלך.
ועם החוסר אמון הקיים זה לא בהכרח בגלל שאת חשדנית, זה בגלל שהוא נתן לך סיבה להיות חשדנית בעצם זה שהוא אולי אל היה כנה איתך.

נכון, זה לא בסדר לבלש אחרי אנשים, אבל לפעמים זה הכרחי.
אני לא אומרת שפעלת נכון, פשוט פעלת מהר.

הריבהזה שלכם יכול להיפתר יפה בזה שאחד ממכם ייפתר מהאגו שלו, ויתחיל שיחה של פנים-מול-פנים כדי לפתוח את כול הקלפים.
הוא צריך לומר לך מדוע הוא הסתיר ממך את זה[אולי הוא חשב שזה לא קריטי כבר, או שבאותו זמן הוא פחד מהתגובה שלך שכנראה הבהרת לו אותה כמוגזמת], ואת צריכה לומר לו שהוא יצר אצלך חוסר אמון.

בהצלחה:]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר