לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2009, 22:33
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "אין אחי הוא חייב להיות לידה..."

אתה מכיר אותי שאתה מדבר?

ציטוט:
אם לא הייתי יכולה להצטרף, לא משנה מאיזו סיבה, הייתי מאחלת שיהנה, ישמור על עצמו ושחסר לו שלא יביא לי משהו חזרה.
מה בחלק הזה היה קשה להבין?

וכשהתכוונתי "חודשיים זה מוגזם" התכוונתי שבתור שהייה בחו"ל, חודשים זה מוגזם, באופן אישי, לא חושבת שהיה לי מה לעשות כ"כ הרבה זמן. אני אוהבת את הבית שלי.

ועכשיו אני התרגזתי. אני מציאותית. התכוונתי תלוי כל מקרה לגופו. אם זה מילואים או עבודה, מה יש לי כבר לעשות בנידון? אם זו עבודה- תלוי במה אני עובדת, והאם אני אוכל לעבור לגור איתו.

תחכה קצת לפני שאתה קופץ למסקנות. תודה רבה.

(אגב, אני כרגע נמצאת במערכת יחסים שבן הזוג גר במרכז ואני בצפון, וכבר יצא לי לא לראות אותו שבוע שבועיים.. ולעיתים 3. סבלנות דווקא יש לי, ואני ממש לא מהבחורות התלותיות)

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 16-04-2009 בשעה 22:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2009, 08:27
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "הרגע אמרת שחודשיים שלא תראי..."

לא, כנראה הייתי צריכה לנסח אחרת. חודשיים זה הרבה זמן לשהות בחו"ל בכללי (בעיני כן?) לא משנה עם מי, לא משנה לאיזה מטרה (למעט ענייני עבודה שאז בסדר) אני כבר בשבוע השני שלי באנגליה הפכתי ל home sick. נהנתי נורא, אבל זה פשוט היה לי יותר מדי.

ושוב, כל מקרה לגופו זה מרגיז שפשוט קפצת למסקנות בלי לקרוא את מה שכתבתי ושפטת (באופן די נחרץ אפשר להגיד) בלי להכיר אותי.

אמיר, מופנה גם אלייך, בדברים כאלה אני מאוד מבינה ומקבלת.. אל תתפסו אותי במילה בלי לקרוא את המכלול. בכללי, זה לא יפריע לי . שילך ויהנה ויביא לי משהו בחזרה. ישנן מגוון אפשרויות שניתן לעשות מהמצב הזה. אני לא רואה את עצמי כבחורה כ"כ קשת עורף בנושאים כאלה :|

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 17-04-2009 בשעה 08:32.
ישן 17-04-2009, 17:42
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
האשכול הזה ממש מדבר אליי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוריק שמתחילה ב "חול לבד.."

יש לי ידידה, שיש לה חבר כבר שנה, והם באמת אוהבים אחד את השני {לפחות אני יודע שהיא אוהבת אותו}....החבר נסע לפני יותר מחודש בחו"ל, וחוזר רק עוד 3 וחצי חודשים....
העניין הוא עם הידידה, ואפילו היא מודה בזה, שהיא רוצה גבר לידה כל הזמן...
ובגלל זה עכשיו היא ממש מתחרפנת מהמצב, יום אחד יש לה מצב רוח של "וואיי אני כבר לא יכולה לחכות עד שהוא יחזור", יום אחר "זה ממש מעצבן אותי שהוא שם רואה עולם ואני פה תקועה לבד בלי גבר, ומאיפה אני יודעת מה הוא עושה שם וכו'".......בינתיים עזרתי לה להגיע למסקנה שהיא צריכה להמתין כי זה שווה את זה, כי יש להם קשר טוב, והיא לא אמורה לחשוב מה הוא עושה או לא עושה שם, אלא להתרכז במה שהיא עושה....היא מסכימה עם זה וממה שאני יודע, היא שלמה עם ההחלטה של להמתין...

כלומר- פותח האשכול- אתה צריך להתסכל על 2 פרמטרים לפי דעתי:
א. עד כמה הקשר שלכם חזק
ב. עד כמה המצפון שלך חזק

ישן 19-04-2009, 14:58
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מוריק שמתחילה ב "חול לבד.."

חבר שלי בדיוק טס בחופש לחו"ל לשבוע וקצת לבד ואני חייבת לציין שהגעגועים קצת שיגעו אותי, אבל התמודדתי. אני חושבת שהבעיה העיקרית שלי עם כל העניין הייתה שהוא יכל לדבר איתי רק 10 דקות ביום. אבל רציתי שיהנה אז איחלתי לו בהצלחה, חשבתי עליו כל הזמן וניסיתי לנצל את הזמן בלעדיו כדי לעשות דברים שאני לא יכולה לעשות איתו (כמו להיפגש עם החברות הכי טובות שלי לבד, כי כשהוא נמצא בסביבה הן לא באמת מרגישות בנוח להיות פתוחות כמו תמיד... או ללכת לעזור לסבים שלי... לנקות לפסח... לעשות שיעורים...) המשכתי בחיים ואמנם דיברתי איתו רק 10 דקות כל יום, אבל אלה היו ה-10 דקות הכי טובות שלי במהלך היום . אני סומכת עליו והוא סומך עלי, ככה שגם אם פיזית אנחנו רחוקים, אנחנו לא באמת בנפרד.
ישן 19-04-2009, 23:10
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אח הדסי הדסי, קשה לי להבין..."

אני גם לא מבינה את עצמי... חח, שבוע זה באמת מעט זמן. אבל היה לי קשה לא לדבר איתו רוב היום... אפילו SMSים לא יכולתי לשלוח לו. ככה שבמשך שבוע בקושי לשמוע ממנו היה לי קשה. זה לא הנוכחות הפיזית שלו שהייתה חסרה לי, זאת הנוכחות שלו בחיים שלי. אפילו אצלך דור לוקח חלק חשוב בחיים, אמנם אתם לא נפגשים, אבל אתם כן מדברים במהלך היום ומתכתבים... זה נשמע פלצני, אבל ממש הפריע לי להרגיש איך זה בלעדיו... שלא תביני אותי לא נכון, אני לא מתלוננת או משהו, אני באמת שמחתי שהוא נסע כדי לעשות כיף עם המשפחה והכל ולא הייתי מעיזה אפילו לחשוב על לבקש ממנו להישאר בארץ, אבל זה לא אומר שהגעגועים לא הציקו לי...
ישן 20-04-2009, 14:41
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "פשוט בלי להעליב, רואים שאתם..."

מהכרות אישית דיי טובה עם יעל (פאקטשלי) ומקריאת התגובות של הדס (lightsleeper) - רמת הבגרות שיש לשתי הבחורות הללו (לחוד וביחד) לא מפסיקה להדהים אותי. גם אני בגילן כבר הייתי יותר בוגר מרוב חברי (יש לזה גם לא מעט חסרונות).

נכון, אנשים בגיל התיכון לרוב פחות בוגרים מאשר אחרי צבא, נגיד (הצבא, כמו כל חוויה אינטסנסיבית וארוכה - משנה אותך) - אז, זה לא אומר שאתה יכול לשפוט אנשים לפי הודעה אחת או שתיים שהם כתבו ולקבוע על פי זה את מידת בגרותם.

שוב, מהכרות עם יעל, הרמה הבגרותית שלה משתווה ואף עוקפת מכרות שלי (בנות 25+, נשואות, בהריון, כמובן אחרי צבא, בלימודים של תואר שני). כמו שאמרתי, יש לזה יתרונות ויש לזה חסרונות. אבל, אתה מציג את זה רק כחסרון מה שבעיני - זאת טעות מוחלטת.

ישן 27-04-2009, 23:53
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
צבאי
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "מהכרות אישית דיי טובה עם יעל..."

אני רק לא מבין למה במשך האשכול הזה ציינתם כל כך הרבה פעמים את הבגרות של שתי בנות כלשהן בצורה כזו דרמטית ומעמיקה (מהיכרות אישית וכו').
באמת מעניין אותי איך אנשים מגדירים בגרות אישית. על סמך מה כולם קופצים ואומרים, וואלה זאתי יותר בוגרת מההיא שהיא בת 25?
לפני הבגרות יש שכל, בדיוק. יש אנשים מבוגרים שהם טיפשים, ויש אנשים צעירים שהם חכמים. היי, אבל זה לא מעיד על בגרות (כמובן שאני לא טוען שאתם חושבים שזה כן, אני רק מציין).
בינתיים קראתי פה את ההודעות של הבנות הללו, חוץ מהתנסחות יפה בכתב, לא ראיתי הודעה כלשהי שמעידה על בגרות יוצאת דופן כפי שאתם מציגים פה. ובכלל, אף אחד לא התחיל דיון על בגרות של אנשים, למה צריך בכלל לציין את זה?

ובקשר לשאלת פותח האשכול.
טיסה לחו"ל יכולה להתפרש בכמה אופנים.
אם זו טיסה קצרה של שבוע, אז זה ממש בקטנה. זוג שלא מתראה שבוע זה לא סוף העולם, ממש לא.
אם בן הזוג שלך טס לאיזה אי נופש כמו איה נאפה עם חברים שלו (שלא מפסיקים לדבר על כמה הם הולכים לזיין שם, וקונים 10 חבילות קונדומים שכמובן בסוף אולי אחת מהן תיפתח ואולי אחד מהם יושמש-גג), אז אולי את יכולה לדאוג קצת. לחץ חברתי, אלכוהול, בנות יפות, ובדר"כ מה שאתה לא מחפש (ובמקרה הזה יש לו אותך והוא לא מחפש) מגיע לבד (ופה זה קצת מתנגש איתך).
אם זו סתם טיסת סקי אז ברור שיש לזה מטרה אחרת לחלוטין.

לגבי טיולים שאחרי צבא?
עם כל הצער שבדבר. לדעתי בני זוג צריכים לעשות הפסקה לתקופה הזו. וכשהטיול נגמר, אפשר לחזור להיות ביחד (מומלץ), וכמובן לא לשאול את האחר מה קרה בזמן הזה (שכבת עם מישהו/מישהו וכו').
לדעתי, להיות בטיול אחרי צבא עם איזה חבר, במשך כמה חודשים. זה באמת קשה שלא להגיע למצב אינטימי עם מישהי בתקופה כה ארוכה.
מילא זה היה זוג שנשוי תקופה ארוכה. אבל מדובר באנשים צעירים שחיים את הרגע, ופה כבר המכשולים הרבים.

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

ישן 28-04-2009, 08:43
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי samurai שמתחילה ב "אני רק לא מבין למה במשך..."

אני חושב שאני ואתה לא באותו אשכול. ההערות שלו כוונו בדיוק לאותה נקודה שהיא שהדס ויעל לא בוגרות, לדעתו. ולמה? כי הן בתיכון, או ליתר דיוק, בסוף התיכון.

אתה לא ראית שום דבר שמעיד על בגרות - וגם הוא לא אני. לי יש את הזכות להכיר אישית ולכן אני יכול להעיד שיש בגרות ברמה מאוד גבוהה.

בגרות באמת לא נמדדת במנת משכל. אין שום קשר. בן אדם יכול להיות חכם מאוד וילדותי מאוד (ויש לי מישהו כזה שאני מכיר) או טיפש אך בוגר (וגם כזה אני מכיר). לרוב, חוכמה ובגרות הולכים ביחד - אך לא תמיד. אבל, תמיד בן אדם יכול להיות בוגר יחסית לגילו. הכל יחסי.

ואני לא מסכים איתך לגבי לא לשאול מה קרה בארץ אחרת. או שנמצאים במערכת יחסים מחייבת שזה אומר גם שקיפות בנושאים הגדולים והחשובים או שלא. אין באמצע. כשחברה שלי נסעה לתאילנד לחודש וחצי עם חברות רציתי לדעת מה היה שם (לא, לא חקרתי. שאלתי בדיוק פעם אחת כעבור כמה שבועות) והיא ענתה לי. ואני מאמין לה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:36

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר