לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2005, 08:33
צלמית המשתמש של קיבינימט_קום
  קיבינימט_קום קיבינימט_קום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.02
כתבה להיות שמאלני זה...

להיות שמאלני זה להדביק סטיקר "שלום" על האוטו ולחתוך את שאר הנהגים מהנת"צ.
להיות שמאלני זה להיחרד כששומעים על פיגוע ירי ולהירגע כשהנפגעים הם מתנחלים.
להיות שמאלני זה ללעוג למתנחלת עם 5 ילדים ואז לצאת לסיבוב בכיכר המדינה עם 5 פקינזים.
להיות שמאלני זה לרתוח על החרדים שלא מתגייסים ולהשתחרר על קב"ן.
להיות שמאלני זה לצעוק על גזעני הימין ולחטא את היד באקונומיקה בריח סחלבים אחרי לחיצת יד לערבי.
להיות שמאלני זה להגיד שאף אחד לא ילמד אותך מה זה אהבת הארץ ולהוציא דרכון גרמני ליתר ביטחון.
להיות שמאלני זה להיות צמחוני ולרחם על תרנגולות אך להעריץ רבי מרצחים דוגמת יאסין וערפאת.
להיות שמאלני זה לקרוא למתנחלים "גוזלי אדמות" מהווילה בעין הוד שלפני 48 היתה בית המוכתר.
להיות שמאלני זה להיות אחוז אחד במדינה ו 99 בתקשורת.
להיות שמאלני זה להאמין בצה"ל אבל לקרוא לילד "שון" למקרה שהערבים ינצחו ונצטרך לגור בחו"ל.
להיות שמאלני זה לקלל את ביבי שמפקיר את החלשים ולסגור את החלון של הפג'ארו לקבצן ברמזור.
להיות שמאלני זה לתלות עיניים מעריצות בתרבות ערב ולזלזל בצ'חצ'חים של מרכז הליכוד.
להיות שמאלני זה להעדיף את החומוס בדמשק על פני רמת הגולן.
להיות שמאלני זה לרתוח כשהימין מחלל את זכר השואה ולהעדיף להדחיק מי כינה את חיילנו "יודונאצים".
להיות שמאלני זה לקרוא למתנחלים "פנאטים משיחיים" ולצאת למלחמה בשל סגירת מקדונלד'ס בשבת.
להיות שמאלני זה למלא את המוסף לשבת של "ידיעות" בשנאה למתנחלים ולהתגאות בפלורליזם.
להיות שמאלני זה להגיב בזעם לכתבות על מתנחלים הנצמדים לקרקע מאינטרנט קפה באירופה.
להיות שמאלני זה לחשוב שמי שכותב "סמולני" עושה זאת בשל שגיאות כתיב.
להיות שמאלני זה להגיד "טוב, הם בחרו לגור שם" כשמדווחים על רצח אם וארבעת ילדיה.
להיות שמאלני זה לחשוב ש"התקווה" זה שיר שמנגנים לפני משחקים של הפועל ת"א באירופה.
להיות שמאלני זה להיות מוכן לויתורים כואבים ולתבוע את השכן בגלל ענף עץ פיקוס שפלש מחצרו.
להיות שמאלני זה לשלם בשוק 12 ₪ כשמבקשים ממך 10 ולחשוב שאתה מסוגל לנהל מו"מ עם הערבים.
להיות שמאלני זה ללעוג לשמות כמו גבעת הדגן ומעלה לבונה אבל לקרוא לכל מטר מרובע ע"ש רבין.
להיות שמאלני זה לעשות טקס אלטרנטיבי ביום השואה בו איש הSS הוא מג"בניק במחסום.
להיות שמאלני זה לדאוג לערכי שוויון דמוקרטיים ולהעסיק עובדים זרים בפחות משכר מינימום.
להיות שמאלני זה ללעוג לדתיים משיחיים אך לצפות בכל יום לעליית מדד הדאו ג'ונס אף אם יתמהמה.
להיות שמאלני זה להתחתן 3 פעמים בקפריסין ולהתגרש 4 פעמים ברבנות.
להיות שמאלני זה שאבא שלך המציא את המושג "נפולת של נמושות" ואתה בכלל גר באמריקה.
להיות שמאלני זה למכור קרקעות ציבוריות כהרחבה בקיבוצים ולהטיף נגד "קדושת האדמה".
להיות שמאלני זה להגיד שיש עוד אפשרויות לשרת את המדינה מבלי להתגייס ולהנחות את "אקזיט".

אבל יותר מכל, להיות שמאלני, זה להוכיח את תיאורית ההרס העצמי שגילה פרויד

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2005, 09:10
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
להיות ימני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קיבינימט_קום שמתחילה ב "להיות שמאלני זה..."

להיות ימני זה לצעוק לטרנספר ערבים גם אם לא בדיוק מבינים מה פירוש המלה "טרנספר".
להיות ימני זה לחשוב שהומוסקסואליות זו מחלה
להיות ימני זה לנטוע עם כיפה בתנאי שקודם נעקר משם שתיל של ערבים.
להיות ימני זה להדביק סטיקר "יש בנו אהבה והיא תנצח" ואחר כך ללכת מכות עם חיילי צבא הגנה לישראל תוך כדי קללות "נאצים" וכו'.
להיות ימני זה להיחרד כששומעים על מחבל מתאבד שהתפוצץ ולהירגע כשהפיצוץ הוא בדיזנגוף ועוד בערב שבת (השם ישמור).
להיות ימני זה לעשות 5 ילדים גם אם אין לך כסף לגדל 5 כלבים מתוך אמונה שהמדינה צריכה לסבסד לך אותם.
להיות ימני זה להשתתף בטקס יום השואה ואחר כך לירות לכיוון חקלאים בשדה בעיקר אם הם ילדים ערבים לא חמושים.
להיות ימני זה זה לעשות מנגל באתר הנצחה כי יש שם דשא ירוק ותמיד נקי שם.
להיות ימני זה לראות בעוזי כהן מודל לחיקוי
להיות ימני זה להרעיל לעצמך את הנשמה עד כדי כך שאתה מאמין שלשמאלנים יש אקונומיקה בריח סחלבים.
להיות ימני זה להגיד שאף אחד לא ילמד אותך מה זה אהבת הארץ ולא ממש לדעת מי בנה את בית המקדש ומתי .
להיות ימני זה לחשוב שאכילת אוכל בריאותי זה תכונה שמאלנית ולרחם על תרנגולות זה להומואים וממש להאמין שאת רנטיסי ויאסין חיסלו טייסים ימניים.
להיות ימני זה להסתובב עם עוזי ולאיים על ילדים בני 5 וילדות ערביות כדי להרגיש גבר.
להיות ימני זה להאמין בצה''ל אבל לקרוא לחיילים לסרב פקודה ולהוציא פסק הלכה המתיר דמם של חיילים דרוזים, צ'רקסיים, בדויים ובטח גם שמאלנים.
להיות ימני זה לקלל את ביבי שמפקיר את החלשים ולגזול 100 מיליון שקל לכביש עוקף בדרך לברקן בו נוסעים 2 אנשים ביום.
להיות ימני זה לכנות את חיילנו ''יודונאצים'' ולהלך עם טלאי צהוב וצמיד כתום (רצוי עם ברכה מהרבי).
להיות ימני זה לחשוב שמי שכותב ''סמולני'' הצליח לכתוב חידוד לשוני מסוג "תרתי משמע" שרק חמיצר ואולי גם הנגבי יצליחו לפענח בלי הסברים.
להיות ימני זה להגיד ''טוב, ברוך דיין האמת'' ולהזמין לערב מלא הומור ואטרקציה (הרב אמנון) כשמדווחים על נפילת 73 חיילים באסון המסוקים.
להיות ימני זה לחשוב שלא כל כך נורא אם מתבלבלים בין הבית הראשון או השני של שירת "התקווה" - העיקר שיגמר ב"ירושאלאאאיםםם".
להיות ימני זה לרצוח ראש ממשלה ואחר כך להזהיר מפני מלחמת אחים.
להיות ימני זה להתחתן ברבנות כדי לדעת סוף סוף איך זה לזיין בחורה.
להיות ימני זה להגיד שיש עוד אפשרויות לשרת את המדינה מבלי להתגייס ולהרביץ חראקות על רכב זק"א .
אבל יותר מכל, להיות ימני, זה להתפקח ולהתחיל ליישם את דרכי השמאל על טהרת מורשת השמאל.

ישן 28-03-2005, 10:08
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
הייתי חייב להגיב על זה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קיבינימט_קום שמתחילה ב "להיות שמאלני זה..."

פשוט אשכול מטורף מדהים ומצחיק.

ולמטבע יש שני צדדים, 2 הדברים האלה הם ענקיים מכל בחינה רק שאתם קצת טועים אם יורשה לי (ואני חושב שיורשה לי !) בקשר לימניים אז מסופר פה על הקיצוניים בלבד (והם ממש מעטים) ובקשר לשמאלנים (או סמולנים איך שבא לכם) זה די נכון ותקף אבל בעיקר שוב לקיצוניים שבהם.

כמובן שהכל פרט למספר משפטים שמבטאים נאמנה את המצב כפי שהוא לכולם כדוגמת:

"להיות שמאלני זה לרתוח על החרדים שלא מתגייסים ולהשתחרר על קב"ן"
"להיות שמאלני זה לקרוא למתנחלים "גוזלי אדמות" מהווילה בעין הוד שלפני 48 היתה בית המוכתר"
"להיות שמאלני זה להיות אחוז אחד במדינה ו 99 בתקשורת"

"להיות ימני זה להדביק סטיקר "יש בנו אהבה והיא תנצח" ואחר כך ללכת מכות עם חיילי צבא הגנה לישראל תוך כדי קללות "נאצים" וכו'"

וכמובן שהשמאלני שכאן קצת הגזים ובגדול עם 2 משפטים שראוי שלא יאמרו ושבעצם מוכיחים את עובדת היותו בדיוק כמו הסטריאוטיפ(הרס עצמי...) שלעיל:
"להיות ימני זה לצעוק לטרנספר ערבים גם אם לא בדיוק מבינים מה פירוש המלה "טרנספר"." - אני חושב שאין צורך בלהוסיף מילים עד כמה העניין הזה דוחה ומחליא ומדובר בגזענות לכל הפחות.
"להיות ימני זה להתחתן ברבנות כדי לדעת סוף סוף איך זה לזיין בחורה" - פשוט שטות גמורה, קשקוש !!!

ישן 28-03-2005, 12:10

אתה כנראה חי בחלום בסרט או באשליות, אני אסביר לך טוב מאוד
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "תזכיר לי מה היה מצע מפלגת העבודה בבחירות האחרונות..."

קודם כל לכשאני אחסם אז נמשיך בפרטי כי פשוט אני כעקרון לא אמור לכתוב פה פשוט הייתי חייב, בנוסף יש לנו רק את היום לדבר אחרי זה אני אלבש ירוק....

למי יש כוח בעם ? רק לימין ! מי נתן את סיני ? הליכוד, מי עכשיו עושה את הדבר הכי גדול שנעשה פה ? הליכוד !
השמאל מעולם לא יכול היה לעשות משהו כי פשוט אין לו כוח מעצמו ואין לו כוח בעם, גם את אוסלו עשו בעזרת הליכוד אחרת לא היה אוסלו.

אני לא יודע מה היה המצע של מפלגת העבודה ולא מעניין אותי (אני זוכר חמיצנע הקוסם האילם משהו כזה) 2 המפלגות שעניינו אותי היו שינוי והליכוד ושמחתי על הליכוד מאוד מאוד, הליכוד הוא האיגוד של העם, מהימין ועד המרכז בואכה שמאלה.

זה שיש אנשים בארץ שהם לא מציאותים זאת בעיה קשה של המדינה שלנו, אני מדבר בעיקר על אותם שמאלנים קיצוניים (ולפי חלק מדבריך אתה נראה לי בינהם) שהם פשוט שונאי ישראל אין מילה אחרת, חיים על שנאת יהודים (בעיקר שנאה של הדת) ואהבת המרצחים.

אני ורוב העם בעד שלום, אבל שלום שאני אוכל ללכת בשקט ברחוב, שלום שהילד שלי יראה רובה רק בצבא (ובטלוויזיה) לא שילד בן 3 יודע כבר מה זה פיגועים ומחבלים והרג ורצח ובכי והוא כולה בן 3, אתה מבין אז מה לעשות כשיש פיגוע גם אם הוא קטן ונהרג בו רק בן אדם אחד (משפחה שלמה הרוסה, המון קרובי משפחה וחברים שבורים וכך הלאה למעגל לא קטן) אז אני רוצה תגובה, רוצה נקמה כן יש לי רגש כזה, אני לא רוצה לתת מתנות על הרצח הזה, אני רוצה לעזור לאבו מאזן ולעם הפלסטיני אבל בה בעת אני רוצה לחסל את ארגוני הטרור על כל מי שיושבים בהם (ואמר אדם דגול שאני נורא מעריך למרות שכמעט לא הכרתי:"נילחם בטרור כיאילו אין תהליך שלום ונעשה שלום כיאילו אין טרור" - יצחק רבין ז"ל) זה מה שאני רוצה, אבל אני רוצה שהצד שלי יהיה על העליונה ולא שאני אעזור לאויב! ויש לי שכל כמו שאתה רואה ואני לא כל אחד מאותם סטריאוטיפים וסטיגמות שאמרת.

אז תלמד קצת לשמוע אחרים ולא לפסול, אם אני מגדף אותך זה לא פוסל, אתה בכלל לא שומע את הדעה שלי זאת הבעיה שלך ושל השמאל "אהה הם סתם חסרי השכלה מי יקשיב להם בכלל", לפחות בימין צועקים ורבים ולא מקבלים אבל שומעים ומקשיבים וזה נכנס לאוזן ואז כשהדברים נכונים ומה לעשות שגם אדם שאתה לא תומך בדעותיו צודק לפעמים אז לומדים לקבל ולעשות את מה שנכון וטוב ולא רק להמשיך בכלל לפסול אוכלוסיות שלמות.

רק תיהיה בריא ותרגיש טוב.

ישן 28-03-2005, 12:27
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "אתה כנראה חי בחלום בסרט או באשליות, אני אסביר לך טוב מאוד"

ציטוט:
אני לא יודע מה היה המצע של מפלגת העבודה ולא מעניין אותי (אני זוכר חמיצנע הקוסם האילם משהו כזה) 2 המפלגות שעניינו אותי היו שינוי והליכוד ושמחתי על הליכוד מאוד מאוד, הליכוד הוא האיגוד של העם, מהימין ועד המרכז בואכה שמאלה
אז רק לידע כללי,מצנע הציע בדיוק מה ששרון מיישם כרגע ולזה בדיוק התכוונתי.
ציטוט:
למי יש כוח בעם ? רק לימין ! מי נתן את סיני ? הליכוד, מי עכשיו עושה את הדבר הכי גדול שנעשה פה ? הליכוד !

מסכים איתך שלימין יש כוח פוליטי, רק חבל שהוא כל הזמן מזלזל בבוחרים שלו
וכל הזמן מוכר להם סיסמאות כוחניות ריקות מתוכן.כי בסוף יפול האסימון לעם הזה
והוא יבין שכדאי לו לבחור לשמאל,כפי שקרה כבר מספר פעמים.
את ההתנתקות כרגע עושים בעזרת השמאל ואפילו את ההסכם על ויתור סיני עשו בעזרת
השמאל,ואת המדינית של השמאל כרגע מבצעים אז אל נא תזלזל בשמאל.
ציטוט:
זה שיש אנשים בארץ שהם לא מציאותים זאת בעיה קשה של המדינה שלנו, אני מדבר בעיקר על אותם שמאלנים קיצוניים (ולפי חלק מדבריך אתה נראה לי בינהם)

מי שהוא לא מציאותי הוא מי שחושב שאפשר להמשיך בכיבוש וחזון ארץ ישראל השלמה
וטרנספר הם פתרונות ריאלים והעובדה שאפילו אבי ההתנחלויות, אריאל שרון, הגיע
למסקנה שהישארות בשטחים היא פתרון לא ריאלי היא ההוכחה הכי טובה לכך.
ציטוט:
ויש לי שכל כמו שאתה רואה ואני לא כל אחד מאותם סטריאוטיפים וסטיגמות שאמרת

הסטיגמות שהבאתי לא משקפים את עמדתי, אלא באו כקונטרה למה שהביאו בראשית האשכול
שוב המטרות שלך הם המטרות שלי ואני לא מאמין באותן סטיגמות.
ציטוט:
אז תלמד קצת לשמוע אחרים ולא לפסול, אם אני מגדף אותך זה לא פוסל, אתה בכלל לא שומע את הדעה שלי זאת הבעיה שלך ושל השמאל "אהה הם סתם חסרי השכלה מי יקשיב להם בכלל",

יחס גורר יחס,מי שמגדף אותי לא ראוי לתגובה רצינית ממני,אני משתדל להגיב לעניין
כשמגיבים לי לעניין,בדיוק כפי שעשיתי כרגע
הרבה בריאות,אושר ואהבה גם לך..

ישן 28-03-2005, 12:46

אתה מישם את החתימה שלך יופי
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "..."

מצנע הציע ולא בחרו בו, שרון מיישם זאת אומרת שרק הליכוד יכול....

הימין לא מזלזל בבוחרים שלו, חוץ מזה חלק מהעם הוא עיוור וטיפש, בסוף המצב יסתדר.

אני לא מזלזל בשמאל יש הרבה דברים שטוב ונעים לשמוע, אפילו לראשונה בחיי הסכמתי עם דברים שביילין אמר והייתי מסוגל לשמוע אותו לפני מספר ימים רק שהוא היה חייב להוסיף ולדחוף עוד דברים שטוטיים ובלתי הגיוניים, בגלל זה השמאל לא מצליח, יש לו הרבה הגיון אבל עוד יותר הרבה טמטום.

מי רוצה להמשיך בכיבוש וחזון ארץ ישראל השלמה ? רק ממש מעטים קיצוניים, זה ממש לא דעות רוב העם כולל לא בוחרי הליכוד והמפד"ל לדוגמא.
יש חזון ויש מציאות, החזון הוא חלום בלתי ממומש והמציאות היא מה שקורה בשטח בפועל ואיתה צריך להתמודד וצריך לנסות לשמר אותה ככל הניתן קרוב לחזון.

אם אתה לא מאמין באותם סטיגמות אז למה הבאת אותן כדוגמא ? חלק מהדברים שלך היו נכונים וחכמים אבל חלק פשוט הרס את התמיכה בך או את הקונטרה שניסית ליצור וחבל, אתה בעצם יצרת או הוספת שינאה, אם הייתי נשאר טהור אז זה היה הרבה יותר טוב מבחינתך כמובן.

אני לא גידפתי אותך ולא תקפתי אותך, רק ביקרתי ואני עדיין מבקר חלק מהדברים שלך והמהלכים שלך, ניתן ללמוד מכל אדם, אז אני למדתי ממך ומהמשפטים שלך כמה דברים, כדאי שגם אתה תיקח משהו ממני ככה להמשך חייך.
הרבה בריאות,אושר ואהבה גם לך.. - תודה רבה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:16

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר