לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2009, 22:03
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "אבא היה נהג מובילי טנקים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מרקויס
אבא היה נהג מובילי טנקים בשנות השבעים בקסטינה אז שאלתי אותו. הוא טוען שהוא זוכר מקרה שקרה ברמה שטנק , פאטון, כנראה הדרדר מהעגלה בגלל קשירה לא נכונה אבל לא קרה כלום והעלו אותו בחזרה, וחוץ מלצחוק על הנהג ושותפו לא היה המשך לפרשה. אבל לאבא התנתקה פעם כל העגלה עם הטנק גם בגלל חיבור לא נכון של הסוס לעגלה ואז הוא היה צריך לספוג בדיחות מכל הנהגים האחרים....

סוס? איזה טנקים אבא שלך הוביל? שוט-קל-מאוד?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2009, 23:31
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי gigeorge שמתחילה ב "זה היה טנק מהמחלקה שלי"

בלתי אפשרי?
?!
עלי מתלוננים שאני תופס את הבלם מעל 2000 PSI שזה כבר קשה לשחרר ומזיק למשאבה.
כשהחי"רניקים השוויצו לנו עם כמות עליות המתח או שכיבות הסמיכה שהם עושים נתנו להם ללחוץ על הבלם... הם לא דוחקים שום דבר דומה גם בחדר הכושר.

ישן 28-04-2009, 00:08
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "[QUOTE=efekt] או שאצלהם יש..."

יש להם מקום לחבית גריז ליד המיני בר. פעם בכמה טפ"שים הם צריכים להחליף את החבית. מהחבית יוצאים צינורות שמגרזים בעצמם את כל הפיות גרוז. כולל בצלבים, במתח, בזרועות, בדלת ממסרת ובכנת מאג מפקד.
(*למי שלא טנקיסט: אין שום דרך הגיונית לעשות את זה, מלבד מערכת הטלפורט של מסע בין כוכבים. זה לא הפריע למט"קים שלנו במקצועות לספר לנו שכך בדיוק זה יהיה בסימן 4)

ישן 25-04-2009, 03:34
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
לא כתאונה, אלה כשיטה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי plonter5 שמתחילה ב "התדרדרות טנק ממוביל נוסע"

אי שם בסוף שנות השבעים הגיעו אלינו שרמנים על מובילים. השרמנים לא הניעו, ואי אפשר היה לפרוק אותם מן המובילים... לאור הסכנה שנהגי המובילים יתקעו אצלנו ולא יצאו הביתה בזמן, הציע אחד מנהגי המובילים את השיטה להל"ן:

• הטנק ישוחרר מן המוביל.
  • נהג טנק ישב בטנק וישחרר את המעצורים,
  • נהג המוביל יתקדם ב"קפיצות" - זינוקים קצרים קדימה בהתאם להוראות מכוון (זקן נהגי המובילים).
  • עם כל קפיצה, הטנק נשאר כמעט במקומות כך שהתקרב לשיפוע הירידה מן המוביל.
  • נהג הטנק ישים ברקס בסוף כל קפיצה, אם הגעת הטנק לשיפוע, עצר המוביל והטנק גלש לקרקע.
בטיחותי? לא ממש, אך זה עבד חלק לכל השרמנים, והמובילים חזרו לבסיסם בשלום (לצאת הביתה בזמן ...).

נערך לאחרונה ע"י 2liviu בתאריך 25-04-2009 בשעה 03:37.
ישן 26-04-2009, 23:01
  דורון גוטמן דורון גוטמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.08
סיכום הפציעות
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "לטען שלום? :)"

כמה שניות לפני ההתנגשות זיהיתי את אשר הולך לקרות והסבתי את תשומת ליבו של מפקד הטנק השני, אך מה לעשות, ללא קש"פ הנהג לא יודע מה הוא עושה ברוורס(אין מצלמת רוורס)
בעקבות צעקה שנתתי בקש"פ שניה לפני ההתנגשות(יחד עם הנהג) הטען, כמו שטען רגיל, נצמד לדופן שמאל, מה שמנע פגיעה חמורה יותר, יש שיאמרו גרועה הרבה יותר,

הפציעות:
הטען- חטף את המגן צוות שמאל(איפה שנצרת הטען) בלחי וסדק עצם אחת או שתיים(שבוע גימלים)
מפקד(אני)- מגן צוות ימין בברך, חודשיים גימלים ופיזיוטרפיה במשך כשנה(וכן פטור מטנקים, מוצב בפל' מיל' ובמצב חרום רציני אשרת כתותחן, לא נמות מזה, רק 'קצת' דלקות)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:37

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר