לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2005, 09:55
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CellularPlaya שמתחילה ב "אנטישמיות אצל להקות"

אני לא חושב שזה יפריע לי אין פעם... אם המוזיקה טובה אז למה שאני לא אשמע אותה ?
אגב גם ל Axl Rose היתה פעם מגבעת או איך שלא קוראים לזה של ה SS אבל אני חושב שזה סתם בשביל ההופעה..
ובעניין צלב הקרס, זה נכון הצלב הזה באמת בא מהמזרח הרחוק הוא נראה גם על מטבעות סיניות לדוגמה וגם יש איזה אל הודי שיש לו את הצלב הזה על הגוף..
פשוט ישר כשאתה רואה אותו אתה ישר חושב על הנאצים..
ואם כבר אז אני רוצה לומר שלדעתי הצלב עצמו הוא ממש מגניב!! אני לא אנטישמי אבל הסמל עצמו הוא מגניב!! מה אני אעשה... גם כל הלבוש הצבאי של ה SS הוא די מגניב, רגע הנה דוגמה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.humanitas-international.org/archive/ss-leibstandarte-ah/cap-waffenss-nco1940.jpg]

~O.G~

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2005, 14:07
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
איזה צירוף מקרים מדהים !!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CellularPlaya שמתחילה ב "אנטישמיות אצל להקות"

הרגע חזרתי מחנות המוזיקה (אחת המועדפות עלי באופן אישי) וזאת וזאת לאחר שה D.V.D שהזמנתי הגיע לארץ.
למה אני מספר את כל זה???
מהסיבה הפשוטה שמדובר באוסף קליפים חדש שהזמנתי של אחת הלהקות\הרכבים השנויים ביותר במחלוקת מזה כ 20 שנה והכוונה היא ללהקת "לייבאך"\ LAIBACH הסלובנית !
למה שנויים במחלוקת??? הלהקה הזו שהיא למעשה חלק מקבוצה של אומנים המתמחים בכל מני סוגים של אומנות החל מציור, ריקוד ובמקרה של לייבאך - מוזיקה, שעושה שימוש בהמון מוטיביים פאשיסטיים או גזענים כולל חיקוי של סמלים המזוהים עם התקופה הנאצית.
אמנם לא תראה אצלהם צלבי קרס אך בהחלט תוכל לראות צלב שמזכיר את צלב הקרס אך נעשו בו אי אלו שינויים גראפיים כך שהוא לא בדיוק דומה למקור (ואני מתכוון למקור הגרמני ולא ההודי...)
המוזיקה של לייבאך משתנה מאלבום לאלבום החל מקטעים ממש קלאסיים כשבתוכם מסומפלים קטעי דיבור ביוגוסלבית (שפה מדהימה) או גרמנית ועד מארשים למצעדים וקטעי טכנו קשים !
אני אישית - מתחבר מאוד למוזיקה הזו ש"יודעת" לעבוד חזק על הרגש כשהיא מושמעת בווליום חזק !
לראות אותם בהופעה זה לראות משהו שונה לחלוטין מלא כוחניות ועצמה שממש קשה להסביר....

הטקסטים שלהם לא פעם עוסקים בפוליטיקה ומלחמות לדוגמא - אלבום שנקרא נאט"ו שיצא באמצע שנות התשעים ועסק במלחמה ביוגוסלבייה וההתערבות של מדינות המערב בענייניהם הפנימיים של העמים בבלקן.
אך במקביל אלבומם האחרון שנקרא WAT עוסק במלחמה בעיראק ובאירועי ה 11 בספטמבר כשאחד השירים\קטעים שבו הנו קטע חזק שבהחלט ניתן לפרשו כ"שיר\קטע הזהרה" מפני האיסלאם הקיצוני...

דוגמא ללהקה\ הרכב נוסף היא"DEATH IN JUNE שהופיעו לפני כשנה בארץ.
מדובר בהרכב משתנה המבוסס על יוצר יחיד שכל האלבומים שלהם מלאים במשפטים , תמונות ומוטיביים מתקופת הרייך השלישי, הם נחשבים לפשיסטיים אך מעולם לא הודו בכך.

להגיד שאני לא אשמע את המוזיקה שלהם??? אין סיכוי!
זה בדיוק כמו כל אלו שטוענים שהם לא יקנו שום דבר שיוצר בגרמנייה ונוסעים בפולקסוואגן !

לא חייבים לשמוע או לאהוב להקות כאלו אך קשה להתעלם מעצם קיומן !
לא לייבאך ולא ד'ת אין ג'ון.קוראים לגירוש או פגיעה ביהודים או דברים שכאלו (למעשה הם מעולם לא השתמשו במילה "יהודים" באף קטע שלהם) אך בהחלט מתיחסים למצבים פוליטיים ומלחמות.
ושוב - אני אישית מסוגל להתחבר ולשמוע גם מוזיקה שכזו שלפעמים גם מעבירה מסרים קשים שלא תמיד נעים לשמוע ולא רק שירי אהבה בסגנון "שברת לי את הלב" או "אל תעזבי אותי"...

צירפתי צילום של עטיפת ה D.V.D של לייבאך (שימו לב ללבוש...) ושל ,DEATH IN JUNE כשניתן לראות את סמל הגולגולת ששימש את חטיבת "גולגולת המוות" ("טוטנקומפף") של ה- אס.אס וכמו כן חוברת המילים שמצורפת לדיסק כשבתמונה שבה מופיעים קסדה גרמנית ולמי שלא מזהה - פגיון ייצוגי של ה אס.אס ופריטים נוספים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר