לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2009, 20:06
  SHAHAR76111 SHAHAR76111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.07
כמעט שנה שלא כתבתי פה..פריקה..:(

טוב אז ככה,

אני בן 14.5 כיתה ח',והעניין הוא שאני מאוד בוגר כאילו לגילי...

וטוב...אני מרגיש לפעמים שכאילו אני נכנס לדיכאונות בגלל שאני בוגר מידי,ויש הרבה ילדים מסביבי שהם כאילו קטנים ממני באופי,היה לי חבר טוב שהתרחקנו כי הוא העדיף להיות עם שטוטניק שלא שם על אפחד וכאילו לא בוגר בכלל..

וגם לא הייתה לי חברה עד עכשיו,כל מי שניסיתי הפכה לידידה טובה +/-

הידידה הכי טובה שלי מתרחקת ממני,ולא יודע,זה נראה כאילו אני כבר לא כזה חשוב לה כמו פעם,וזה משגע אותי לפעמים,הענייין עם החבר הזה..טוב זה עשה בי ממש בלגן כל כך היינו ביחד וזה,ופתאום הוא התרחק ברמות,והייתי סגור מידי בגלל שהחשבתי אותו לחבר היחיד(מהבנים)

בכל מקרה,אני מכורח הדבר נפתחתי לאנשים מדהימים וגיליתי כמה פספסתי ואיזה זכות יש לי שהכרתי אותם,

אבל תמיד כאילו נשאר משהו אליו,הוא באמת היה החבר הכי טוב שלי...

ובכן העניין הוא שעד עכשיו לא הייתה לי חברה,לא התנשקתי לא כלום,ואולי אני ממהר מידי,אבל בגלל שאני בוגר כאילו יותר מאחרים,אז זה תמיד אובר ריאקשן אצלי(תגובה מופרזת)

זה שעוד לא הייתה לי חברה נורא מציק לי,כל הזמן,וזה לא מרפה כאילו,

ואני רואה כל כך הרבה זוגות מסביב,שזה פשוט לפעמים משגע אותי,

ואני מנסה,אולי אני לא יפה מספיק אולי לא קול מספיק,לא יודע,אני פשוט לא מצליח,כל הזמן זה נדפק איכשהו,ועוד יותר זה מוריד לי את הביטחון,

העניין שאני מחפש בעיקר אופי,לא אכפת לי מהיופי,כאילו כן אכפת לי אבל אם אני אתאהב באופי והיא תיראה סבבה/+ אין זה יהיה מושלם,אני לא צריך מודל או דוגמנית צמרת..

העניין הוא שניסיתי הרבה ולא הצליח לי,שלוש מהניסיונות שלי הפכו לידידות טובות

אחת מהן הכי משמעותית שפגעה בי הכי הרבה,היא הידידה הכי טובה שלי,והיא מתרחקת ממני.אני מרגיש שאני כבר פחות החבר הכי טוב שלה,לדברים מסוימים,היא כבר לא מספרת לי דברים כמו פעם,כאילו וזה קצת פוגע,לא יודע למה אבל זה פוגע,לפעמים אני חושב כאילו למרות שזה אנוכי ואולי גם ממממש לא נכון,שאני יותר מידי מחובר אליה,כאילו שהיא יותר חפיף כזה כלפיי ואם זה ייגמר איכשהו היא תעבור את היום,אני לא חושב שזה נכון ממש אבל יש את החשד הזה,
אז בכל מקרה זה הפריקה שלי(ואם מישהו היה רוצה תמונה שלי בשביל כאילו להבין מזה לא ממש יפה מוזמן בפרטי..לא רוצה שיזהו אותי פשוט..)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2009, 20:42
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SHAHAR76111 שמתחילה ב "כמעט שנה שלא כתבתי פה..פריקה..:("

אחי אם אתה רוצה להיות באמת בוגר תפסיק לחפש דברים שוליים ותתחיל להתמקד בדברים החשובים באמת בחיים. תתחיל לקבוע לעצמך מטרות. תצליח, מה טוב. לא תצליח - תעבוד ותשתדל יותר. הדרך הזאת שהיא בגדר "יגעת ומצאת - תאמין" עובדת בכל דבר כמעט בחיים. בין אם זה בנות, כושר, לימודים וכו'.

אם תתחיל לעבוד על עצמך ככה כשאתה עוד בחיתולים, אתה יכול לסוך מעתמך הרבה דברים לא נעימים (שדכאונות כלול בהם)
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 07-05-2009, 23:15
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SHAHAR76111 שמתחילה ב "כמעט שנה שלא כתבתי פה..פריקה..:("

יקירי, אתה ממש ממהר. גיל 14 הוא אמנם נראה גדול, אבל אם תצא מהפרספקטיבה של הנער, תגלה שבעצם רק התחלת. זה לא נאמר מתוך סנוביות, כי הגיל באמת לא תמיד מתקשר לבשלות. אבל באמת שאתה יכול להרגע.. זה שהנוער עכשיו מחליט להתבגר כבר בגילאי 8-10, לא אומר שאתה מתפתח מאוחר. לגלות לך משהו? רק בגיל 18 מצאתי חבר, והרבה חברות ומכרים שלי גם כן. וזה לא שהם לא מוכשרים, וזה לא שהם מכוערים או טיפשים, הם פשוט עוד לא הגיעו לאדם הנכון. וזה לגיטימי לגמרי, הם עדיין פסיק בהתפתחות שלהם.. אולי ביה"ס זה בכלל לא המקום בו יחכה להם המועמד המתאים..

התחושה הזו של ההשתוקקות למישהי שתהיה לצדך מובנת לחלוטין, מי לא עובר אותה? אתה נורא צעיר, ויש עוד מלאן אופציות שפתוחות לך. אל תגביל את עצמך בגיל כזה צעיר. מה יש למהר? חכה עוד קצת.. תתן לעצמך ולבנות שסביבך להתפתח. אתה בן 14, לא 41.
אותם זוגות שאתה רואה? הרבה מהם לא מחזיקים כ"כ הרבה זמן בגיל הזה.. יש ויש, אבל ביסודי, בחטיבה וגם בתיכון רוב החברויות מתפרקות די מהר, אם נחפזים להפוך לזוג. צריך להבדיל (לעשות הבדלה) את הידידות העמוקה- החברות, מהאהבה והרגש שיש בין בני זוג.

זה לא אומר עליך כלום, ואל תתן לזה לפגום מההערכה העצמית שלך. תתן לעניינים לזרום. בסופו של דבר כשזה יבוא זה יבוא. בשלב הזה, אין לך מה למהר.

ישן 08-05-2009, 06:06

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "יקירי, אתה ממש ממהר. גיל 14..."

קודם כל דני ויעלי תודה רבה שהגבתם !
עכשיו,הקטע הוא שלפעמים אני באמת חושב שזה שאם אני לא אהיה המניאק אני לא אצליח איתן,כי אני לא מתאהב בכאלה שאוהבות ערסים או משהו כזה,
השלוש שדיברתי עליהן הן הבחורות הכי מקסימות שיצא לי לפגוש(לפגוש לא להכיר כמוך יעלי )
בכל מקרה,ושלושתן היו חברות לפרק זמן מסויים עם אותו חבר שטוטניק,שאני יכול להגיד שהוא ערס-צעצוע מניאק ולפעמים חסר רגישות,בשביל להיות מקובל ע"י החבורה שלהם אתה צריך לרדת ולצחוק על כל דבר שעובר,והם לא עושים את זה בשקט יש מקרים שליד המושא עצמו.
ואותו ילד גם גרם לחבר שלי להתרחק,לפעמים אני חושב שזה שאני בוגר יותר בהתנהגות שלי(אולי זה לא נראה בצורת הכתיבה שלי כעת כי אני קצת נסער בכל זאת,אבל אני תמיד הסתדרתי יותר טוב עם שכבות גיל בוגרות יותר,אבל זה לא אומר שאינני צוחק עם חברים ושאני לא יוצא איתם,החברים שאני מחשיב אותם לחברים מבינים עניין)
פוגע בי,החבר הכי טוב שלי התרחק ממני,אבל אני יכול להגיד שמזה יצאו דברים טובים,הכרתי אנשים מקסימים,אבל שוב הוא מיוחד מידי וכואב לי לראות אותו נגרר שבי אחרי אותו ילד מעצבן,
הילדה שהיא ידידה הכי טובה שלי,מתרחקת ממני נראה לי שהיא מנסה לרמוז לי להתרחק ממנה גם.
ואני כנראה לא יוכל להתחיל איזשהו מערכת יחסים עם מישהי גדולה ממני,כי יש את העניין שבנות(לא כולן) מעדיפות גדולים מהן ובטח שלא צעירים מהן(גם אם הם בוגרים באותה מידה).

נ.ב(זה שאני בוגר זה אומר שאני בוגר נפשית בעניין הפיזי אני דיי ממוצע בגובה התפתחות וכל זה,אך לדעתי אני מלא למדי..)
ישן 08-05-2009, 16:35
  משתמש זכר DaMeN DaMeN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.06
שלח הודעה דרך MSN אל DaMeN Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי SHAHAR76111 שמתחילה ב "קודם כל דני ויעלי תודה רבה..."

קודם כל אתה עדין בן 14.5 ולא להתנשק עד הגיל הזה זה נורמאלי לגמרי. אתן לך דוגמא אישית, אני התנשקתי פעם ראשונה כשהייתי כמעט 17 וזה נראה לי בסדר גמור...
אם אתה חושב שאתה בוגר לגילך אז תתחיל להציב מטרות לעצמך בחיים ותתחיל לממש אותם, זה מה שאני עשיתי.
טיף קטן זה שלא משנה איך אתה נראה או איך אתה מתנהג אף פעם אל תעבד את הביטחון העצמי, תשמור אותו גבוהה, תהייה בטוח בעצמך ואל תפחד מכלום בגלל שהכל אפשר לתקן ויום אחד תמצא בחורה שתאהב את איך שאתה נראה. אם יש לך בעיות קשות עם איך שאתה נראה אז תתחיל לעבוד על עצמך, תרזה אם אתה שמן, תגדל קצת שרירים, לך לספר שיציע לך איזה תסרוקט שתתאים לך, תקנה בגדים יפים וכד'...
*אני אשמח לראות תמונה שלך בשביל להבין עם מי אני מדבר...
ישן 08-05-2009, 17:11

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי DaMeN שמתחילה ב "קודם כל אתה [B]עדין[/B] בן..."

אני אשלח לך תמונה לפרטי..לא הייתי רוצה שיזהו אותי בפורום,כי פעם זיהו אותי בפורום אחר,והתוצאות..לא היה טוב...
הקטע הוא,שמכל דבר קטן שאותה ידידה עושה(וזה כבר לא קטן) אני נפגע,אני נכנס לדרמות,והיא מיתממת לה,
אני יודע שהתחלתי מלדבר על חוסר בחברה,במישהי שתאהב אותי,שיהיה לה אכפת ממני,אבל בגלל שהרבה מסובך עכשיו אני קצת מערבב,בכל מקרה היא מנסה להתרחק ממני,ואני אהבתי אותה כל כך,והיא פגעה בי כל כך קשה,ועכשיו אני אוהב אותה בתור חברה טובה,אבל לפעמים יש את החשש שזה יותר מזה,ואני יודע שזה לא יקרה,כי היא לא תאהב אותי בחיים,כי אני לא הטיפוס שלה,מצד שני המניאק שעשה לה את הצרות ועכשיו גם לי הוא הטיפוס שלה?!
כאילו אני לא מבין למה אני ככה כל הזמן מסובך איתה,כל הזמן זה דרמות איתה,ואני כבר הפסקתי להיות בשבילה כנראה חבר טוב,אני נהייתי אשכרה ידיד לדיבורים סתם כזה,את הדברים הרציניים היא לא מדברת איתי,
וזה הורג אותי.
אולי כי אני נותן מעצמי הרבה פה,אולי באיזשהו מקום אני עדיין כועס עצוב ולא התגברתי על זה שהיא לא רצתה אותי(וניסיתי כמה פעמים במהלך השנה האחרונה) היא הכישלון הגדול ביותר שלי,האהבה הנכזבת הראשונה שלי,בכלל אהבה ראשונה שלי שלא הצליחה,ואני צריך להתמודד עם זה כל יום,שאני ידיד הכי טוב שלה,וכל יום בכיתה בבצפר,וב"חברים" שלי שקרובים אליה,ששנים מהם(ההכי טוב והמניאק שהוא התקרב אליו היו חברים שלה...)
דיי אני לא יכול יותר איתה איתו ועם זה שאני לבד..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:53

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר