לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2009, 12:46
  chingy25 chingy25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.08
חייל קרבי ובחורה מסורתית ששומרת שבת

טוב אז לפי הכותרת אפשר פחות או יותר להבין את הבעיה שלי.

אני חייל קרבי, כרגע בטירונות, חוזר שושים כרגע ולא סוגר הרבה...
(יותר מאוחר אני אסגור 14 כמעט באופן קבוע ואצא שושים)
הבעיה היא שאני יוצא עם מישהי(אפשר לקרוא לזה חברה) שהיא שומרת מסורת ושומרת שבת.

אותה בחורה תיכוניסטית, והיא לומדת בימי שישי.
ככה שאני חוזר הביתה בימי שישי בד"כ בשעות הצהריים(12-2 בצהריים) והיא מסיימת את הבצפר שלה לפני 1.
הבעיה היא שבימי שישי המשפחה שלה תמיד עושה ארוחה גדולה והאחים והאחיות שלה באים לבקר והיא צריכה לארגן דברים וכו'...
מצדה היא אומרת שנפגש אחרי הארוחה(נניח ב 8 בערב עד שעה 11 בלילה), מה שאומר שאני אסע עד אליה ל 3 שעות ואחזור הביתה...
ובימי שבת אנחנו בד"כ נפגשים כשעתיים לפני יציאת השבת(בעיר שלה) עד בערך 10-11 בערב(במקרים הטובים, בד"כ היא צריכה ללכת כי יש לה דברים לעשות..).

ובגלל שהקשר שלנו עוד חדש יחסית אז היא לא ממש סיפרה את זה להורים שלה, ככה שלבוא אליה הביתה לא אופציה.

הבעיה היא, לפחות מבחינתי, זה שאין לנו כמעט שעות להפגש, עד עכשיו לא נפגשנו בימי שישי בכלל ככה שיצא לי לראות אותה במשך כמעט חודשיים כל יום שבת כ 5 שעות.. ות'אמת שזה ממש קשה, כי אפילו היו ימים שנפגשנו לשעתיים ואחרי זה גם סגרתי.

בקיצור אני רוצה להפגש יותר, אבל מבחינתה היא שומרת שבת והארוחה של שישי חשובה לה, גם יש לה בגרויות על הראש ככה שאין לי יותר מידי זמן לראות אותה.
ניסיתי לדבר איתה על זה והיא שתקה, אמרה לי שהיא צריכה לעזור לאמא שלה בימי שישי ובימי שבת היא לומדת ואנערף...

מה אני עושה? קרה למישהו פה משהו דומה?

בכל מקרה לעזוב אותה זה לא אופציה מבחינתי וגם מבחינתה, שנינו מתים אחד על שנייה מאוד.. זה קשר רציני
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2009, 13:27
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chingy25 שמתחילה ב "חייל קרבי ובחורה מסורתית ששומרת שבת"

מצד אחד, אתה אומר קשר רציני, מצד שני היא לא מספרת כי זו רק ההתחלה? כבר כמה זמן אתם יוצאים? אתה רוצה להמשיך את מערכת היחסים יותר מחודש- חודשיים, אני מניחה.. לכן אני דווקא חושבת שלבוא אליה לארוחות שישי, לעזור לה לעשות את הסידורים שהיא צריכה ואפילו ללוות אותה מביה"ס, כן רלוונטי. לא מדובר בסטוץ, נכון? אז מה מפריע לכם לספר למשפחה? אמנם יש משפחות ויש משפחות, אבל הרבה משפחות שפגשתי ממש אוהבים להשוויץ ב"חבר/ה החדש/ה" של הבן/ בת שלהם. ואם בכל זאת ישנו קושי בלספר, אני מאמינה שעוד כמה שבועות זה יפתר, שכן מערכת היחסים תתגבש למשהו יותר רציני. בסופו של דבר, הכל עניין של זמן.

אתם נמצאים במרחק רב אחד מהשני? למה שלא תנסה להשתלב, כשאפשר בדברים שהיא צריכה לעשות? כמו שיעורים, התכוננות למבחנים.. כל עוד זה לא משהו שלא ניתן לעשות ביחד, ואתה לא מפריע.. לך על זה.

באמת שאני מבינה אותך בנושא המרחק הפיזי, והזמן המועט של הפגישות ומזדהה.. זה מצריך לא מעט הקרבות והתפשרויות, וגם הרבה סבלנות. תשמח שאתה בעידן הטלפון והפלא.. שיש לך את האפשרות לשמוע את הקול שלה, גם אם לא מדובר במפגש פיזי. אפשרות נוספת היא חלופת מכתבים. אתה סוגר הרבה בבסיס? למה שלא תתכתבו זה עם זה? יש משהו מאוד רומנטי, ומאוד מנחם במכתבים. אתה יכול תמיד לשחזר את השיחה, לחזור ולקרוא שוב ושוב את מה שהיא כתבה לך במכתב האחרון, כשמשעמם, כשקשה, כשעצוב.. והיי, גם לקבל חבילות פעם ב.. זה נורא נחמד

שורה תחתונה, אני חושבת שאם אתה באמת מעוניין לשמור על הקשר, אחרי שיעבור זמן מה יפתחו לך עוד אופציות. כמו שינה אחד אצל השני בחופשות וברגילות, הזמנה לארוחות שישי, גם אצלה וגם אצלך.. לאט לאט תלמדו להתפשר ולהתגמש. זה תלוי בכוח הרצון של שניכם, ומידת הסבלנות.

בנתיים, החזק מעמד, ניתן להתגבר על קשיים כאלה. אני אומרת תמיד ואם תערוך חיפוש על הודעות קודמות שלי בנושאים דומים תוכל לקרוא, שהיו רבים לפנייך, רבים איתך ורבים אחרייך, שמתמודדים עם הקושי הזה, ומצליחים לשמור על קשר חזק ויציב
אם היא שווה את זה, זה שווה את זה.

ישן 02-05-2009, 19:24

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "מצד אחד, אתה אומר קשר רציני,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
מצד אחד, אתה אומר קשר רציני, מצד שני היא לא מספרת כי זו רק ההתחלה? כבר כמה זמן אתם יוצאים? אתה רוצה להמשיך את מערכת היחסים יותר מחודש- חודשיים, אני מניחה.. לכן אני דווקא חושבת שלבוא אליה לארוחות שישי, לעזור לה לעשות את הסידורים שהיא צריכה ואפילו ללוות אותה מביה"ס, כן רלוונטי. לא מדובר בסטוץ, נכון? אז מה מפריע לכם לספר למשפחה? אמנם יש משפחות ויש משפחות, אבל הרבה משפחות שפגשתי ממש אוהבים להשוויץ ב"חבר/ה החדש/ה" של הבן/ בת שלהם. ואם בכל זאת ישנו קושי בלספר, אני מאמינה שעוד כמה שבועות זה יפתר, שכן מערכת היחסים תתגבש למשהו יותר רציני. בסופו של דבר, הכל עניין של זמן.

אתם נמצאים במרחק רב אחד מהשני? למה שלא תנסה להשתלב, כשאפשר בדברים שהיא צריכה לעשות? כמו שיעורים, התכוננות למבחנים.. כל עוד זה לא משהו שלא ניתן לעשות ביחד, ואתה לא מפריע.. לך על זה.

באמת שאני מבינה אותך בנושא המרחק הפיזי, והזמן המועט של הפגישות ומזדהה.. זה מצריך לא מעט הקרבות והתפשרויות, וגם הרבה סבלנות. תשמח שאתה בעידן הטלפון והפלא.. שיש לך את האפשרות לשמוע את הקול שלה, גם אם לא מדובר במפגש פיזי. אפשרות נוספת היא חלופת מכתבים. אתה סוגר הרבה בבסיס? למה שלא תתכתבו זה עם זה? יש משהו מאוד רומנטי, ומאוד מנחם במכתבים. אתה יכול תמיד לשחזר את השיחה, לחזור ולקרוא שוב ושוב את מה שהיא כתבה לך במכתב האחרון, כשמשעמם, כשקשה, כשעצוב.. והיי, גם לקבל חבילות פעם ב.. זה נורא נחמד

שורה תחתונה, אני חושבת שאם אתה באמת מעוניין לשמור על הקשר, אחרי שיעבור זמן מה יפתחו לך עוד אופציות. כמו שינה אחד אצל השני בחופשות וברגילות, הזמנה לארוחות שישי, גם אצלה וגם אצלך.. לאט לאט תלמדו להתפשר ולהתגמש. זה תלוי בכוח הרצון של שניכם, ומידת הסבלנות.

בנתיים, החזק מעמד, ניתן להתגבר על קשיים כאלה. אני אומרת תמיד ואם תערוך חיפוש על הודעות קודמות שלי בנושאים דומים תוכל לקרוא, שהיו רבים לפנייך, רבים איתך ורבים אחרייך, שמתמודדים עם הקושי הזה, ומצליחים לשמור על קשר חזק ויציב
אם היא שווה את זה, זה שווה את זה.

כרגע זה חודש ומשהו... ואני בהחלט מקווה שזה ימשך כמה שיותר
אנחנו לא גרים כזה רחוק אחד מהשנייה, פשוט הדרך היחידה שנפגש כרגע זה אם אני אבוא אליה עם אוטו(לא תמיד יש לי אוטו, במיוחד בימי שישי בערב), ככה שהיא לא יכולה לבוא אליי... אלא אם כן היא תרצה לבלות אצלי את השבת, ואנחנו לא שומרים שבת.
ואמא שלה לא יודעת שאנחנו יוצאים בכלל, אבא שלה יודע אבל עדיין היא שומרת על זה בסוד מאמא שלה ומהאחים שלה. ככה שלבוא אליה הביתה אומר שכולם ידעו פתאום.

ובאמת שאין לי בעיה שלא לראות אותה לשבוע, לאט לאט אני מתרגל, אבל שאני חוזר הביתה אני מצפה לראות אותה כמה שעות טובות ולא שעתיים פעם ב 7 שעות
ישן 02-05-2009, 20:44
צלמית המשתמש של פאקטשלי

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי chingy25 שמתחילה ב "[QUOTE=פאקטשלי]מצד אחד, אתה..."

מקווה יחד איתך..

ומה רע שאמא שלה תדע? אתם עושים משהו אסור? האם היא תתנגד כשהיא תשמע על שניכם? מעט מוזר לי שהיא מעדיפה לשמור בסוד, אבל זו בחירה שלה.. דיברתם מתי אתם רוצים "לצאת בהצהרה רשמית לעיתונות"? כי בנתיים אתם רק מגבילים את עצמכם..

באמת שאני מבינה את הרצון הזה לראות אותה יותר. אבל תחשוב על הצד החיובי:
א. אתם גרים קרוב, לא מרחק גדול.
ב. אתה חייל, יש לך נסיעות חינם באוטובוסים. אם כי עכשיו כשאני כותבת את זה אין תחבורה ציבורית בשבת. טוב, תתעלם מהסעיף הזה ותתייחס אליו רק בימי חול, אחרי שתצא לחמשושים ולרגילות..
ג. אם לא תמיד יש לך את האוטו, זה אומר שיש עוד נהגים במשפחה.. מה שאומר שלפעמים אפשר לארגן קומבינות ועסקאות עם המשפחה, שיקפיצו אותך כשהם בדרך לעיסוקהם, ויחזירו לכשיסיימו. נסה, מה יש לך להפסיד?

לגעגוע יש גם צדדים חיוביים. פסק זמן זה גם טוב, וגם בריא.. תנסה להסתכל על זה ככה: ההפסקות בין פגישה לפגישה רק מחשלות אתכם, וגורמות לפגישה המיוחלת להיות יותר מהנה ויותר ממצה..

ושוב, עם הזמן נוספות לכם אפשרויות, מתחזקים דברים.. בנתיים זה נראה דל, אבל בהמשך תראה שיש מגוון גדול של אופציות ופתרונות שפתאום נפרשים בפניכם, מהם תוכל לבחור כדי להתמודד עם הבעיה..

ואני שמחה שהתגובה שלי הצליחה לעודד אותך.. מקווה שגם ביישום תהיה הצלחה

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 02-05-2009 בשעה 20:47.
ישן 03-05-2009, 14:25
צלמית המשתמש של פאקטשלי

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי chingy25 שמתחילה ב "הבנתי שהיה לה כבר בעיה עם אמא..."

אני חושבת שיש מקום לעשות שיחת ברור, בה תוכלו "לתאם ציפיות" כפי שהחבר הקודם שלי נהג להגיד בשיחות כאלה אתה פשוט אומר לה את מה שעל הלב שלך ומנסה להבין מה היא מרגישה ומה היא חושבת. אתה צריך להעלות, לפי דעתי, את הנושא של הפגישות, להבהיר לה מה אתה מרגיש ולמה אתה מצפה, תזכיר את המצב שאתם נמצאים בו, של מיעוט הפגישות, ושאתה נורא רוצה לבלות איתה את הימים הספורים שאתה בבית, וכך ביחד תנסו להגיע לפתרון משותף איך אתם יכולים להתמודד עם זה. אם זה לא נושא רגיש מדי, אני חושבת שכדאי לנסות להבין מה קרה שהיא מסוגרת, ושקשה לה ללכת לספר לאמא שלה.

זה כמו ריקוד, דו שיח בין שני אנשים.. וכדאי שהריקוד יצליח צריך להיות בקשר עין ובתיאום.. כשאתם מדברים בינכם על הבעיות שלכם, אתם יכולים לחזק יותר את הקשר, להבין מה השני מבקש, ולהערך בהתאם, "להתאים את התנועות שלכם". זה דבר שרק שניכם ביחד תצליחו לפתור.

ישן 02-05-2009, 16:18
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בנוסף לתגובה המדהימה של יעל (פאקטשלי)...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chingy25 שמתחילה ב "חייל קרבי ובחורה מסורתית ששומרת שבת"

אמרת שאתה חייל קרבי בטירונות. מאחר וטירונות זה בערך 4 חודשים (רובאי 05) ואם אתה עושה את הטירונות המורחבת (רובאי 07) אז נוספים עוד חודשים. קרי: חצי שנה.

חלק מזה כבר עברת ועכשיו את גם יודע שיש לזה סוף. יש אור בקצה המנהרה. למה? כי בקו, אחרי האימון מתקדם, היציאות הם גם באמצע השבוע - ול3 ימים. היציאות הם בהתאם לסד"כ (סדר כוחות - מספר האנשים). זה יכול להיות 7-3 (שבוע בקו ו3 ימים בבית) עד לאפילו 21-3. הכל תלוי.

מה שאני מנסה להגיד הוא שבסופי שבוע יהיה לך עוד יום לראות אותה (חמישי) - ואגב, גם את מכבי ת"א בכדורסל.

ובתחילת השבוע... הרבה יותר שעות...

קצת מעודד, לא?

בקשר לישימות מיידית - התגובה של יעל מעולה, לדעתי.

ישן 02-05-2009, 20:15

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "בנוסף לתגובה המדהימה של יעל (פאקטשלי)..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חרוב
אמרת שאתה חייל קרבי בטירונות. מאחר וטירונות זה בערך 4 חודשים (רובאי 05) ואם אתה עושה את הטירונות המורחבת (רובאי 07) אז נוספים עוד חודשים. קרי: חצי שנה.

חלק מזה כבר עברת ועכשיו את גם יודע שיש לזה סוף. יש אור בקצה המנהרה. למה? כי בקו, אחרי האימון מתקדם, היציאות הם גם באמצע השבוע - ול3 ימים. היציאות הם בהתאם לסד"כ (סדר כוחות - מספר האנשים). זה יכול להיות 7-3 (שבוע בקו ו3 ימים בבית) עד לאפילו 21-3. הכל תלוי.

מה שאני מנסה להגיד הוא שבסופי שבוע יהיה לך עוד יום לראות אותה (חמישי) - ואגב, גם את מכבי ת"א בכדורסל.

ובתחילת השבוע... הרבה יותר שעות...

קצת מעודד, לא?

בקשר לישימות מיידית - התגובה של יעל מעולה, לדעתי.

כן אני הולך לעשות רובאי 07.. אבל משום מה אף פעם לא שמעתי על היציאות האלה בקו.. ממה שאני הבנתי אני כנראה הולך לצאת במקרה הטוב פעם בשבועיים שוש זה קצת מבאס...

בכל מקרה אם הייתה לי אפשרות בחירה יש מצב שהייתי בוחר לצאת באמצע השבוע, אבל יש לזה חסרונות, אני לא אראה חברים, את אחי שהוא גם בצבא.. ככה שאני לא סגור על זה.

תודה בכל מקרה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר