לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2009, 19:13
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "עבודה קשה לתובע"

ואת זה קיבלתי במייל לפני יומיים:

שימו לב !!!!!

שיטה חדשה לפיגוע חבלני בנהגים

הערב גם אני חויתי! נסעתי עם חברתי בכביש ירושלים-ת'א לכוון ת'א כשלפתע דהרה אחרי משאית ולא הפסיקה לצפצף ולסנוור. הבחנתי דרך המראה שהמשאית צמודה אלי והאפשרות היחידה שהיתה לי היא להתנגש ברכב שלפני, שכבר התקרבתי אליו מאוד, או להתנגש בקיר שמיימיני. חשוב לי לציין שזה קרה במסלול הימני. למזלנו הם פתחו בדהרה למסלול השמאלי והחלו לברוח. ניסיתי לרדוף אחריהם כדי שחברתי תוכל לרשום את המספר, אך הם היו מהירים יותר ופנו ביציאה של ראשל'צ. היה לנו ברור מעל כל צל של ספק שהנהג ניסה לגרום לי לאבד שליטה על הרכב. כשהם היו מאחורינו חברתי הצליחה לראות שישבו שלושה גברים שנראו ערבים. רק כשחזרתי לבייתי דיווחתי למשטרה. השוטר הגיב בהתעניינות רבה אך התאכזב שלא דיווחתי על כך מייד כך שיתאפש לשלוח אחריהם ניידת

.

פיגוע חבלני – שיטה חדשה – נא להפיץ לכל מי שאכפת לכם ממנו

לרוב, כאשר נהג עובר למסלול הנגדי או יורד לשוליים בעת תאונה ולא שורד על מנת לספר מה היה, מחליטים הגורמים המקצועיים כי איבד את השליטה על ההגה, או נרדם, או שתשומת ליבו הוסטה.
כנוסעת ששרדה תאונת דרכים דומה ברצוני ליידע אתכם כי
המחבלים פיתחו שיטה חדשה לפיגועים חבלניים:
בעת שהנהג נוסע, נצמד אליו רכב, מסנוור (לרוב בשעות החשכה) ופוגע מאחור בצורה מדוייקת הגורמת לנהג לאבד את השליטה על הרכב, לסטות מן הכבי ולהתהפך.
זה מה שקרה לי ולבתי. נסענו לכיוון כרכור ולפתע בתי שמה לב לכך, שנהג ברכב אמריקאי נצמד אל רכבה. לא חלפו שניות הוא הדליק אורות חזקים ונגח באוטו בחזקה. למרות כל ניסיונותיה להשתלט על הרכב, הידרדרנו לתעלה והתהפכנו.
נותרנו בתעלה חבולות, כואבות והמומות. אזרחים טובים חילצו אותנו מן הרכב.
הזעיקו אמבולנס שפינה אותנו לבית חולים הלל יפה בחדרה. תלונה הוגשה במשטרת חדרה.
למותר לציין שהנהג הפוגע, המחבל, נמלט מן המקום ולא הותיר אפשרות לרשום את מספר הרכב.
בשיחות עם חברים הסתבר ששמעו על אירועים דומים . דבר שמעלה את האפשרות שמדובר בשיטה חדשה של פיגועים חבלניים.
יש להזהיר את ציבור הנהגים ואת אזרחי ישראל. לא התעלם מהדבר ולעשות בדיקה והצלבה עם אירועים דומים שקרו לאחרונה. במיוחד עם אירועים בהם הנהג והנוסעים
נהרגו ולא יכלו לספר את אשר אירע באמת והתיק ניסגר עם 'איבוד שליטה, הרדמות וכד''.
נא להפיץ לכל מי שאתם חפצים ביקרו!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר