לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2009, 18:35
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
כתבה נסיעה לחו"ל בעידן המודרני - יומן מסע קצר

טוב אז אם מישהו תהה לאן נעלמתי, טסתי לחו"ל אחרי הרבה מאוד זמן
ואיך לא, ישר אל בטן החיה בעצמה, אררה"ב!

אפשר להתחיל בכך שאחרי הבדיקה הבטחונית בישראל (שמאוד מעודדת אגב ברמת הנינוחות שלה)
אתה מגיע להחתמת דרכונים, כשבזווית העין אתה מבחין בו, בדוכן הביומטרי למי שלא רוצה לעמוד בתור,
"בוא, תן לנו טביעת אצבע בלי להמתין" קורא לך השלט, כמובן שאליי האופציה לא קרצה כמו לאחרים שהקימו לעצמם תור קטן משלהם שם.
באמרקה לעומת זאת הפריבילגיה של לבחור בין השניים כבר מזמן נשמעת כמו בדיחה,
את הפד הבודד להנחת האצבע לצורך סריקה דיגיטלית וצילום ביומטרי, החליף כעת פאנל לכל כף היד והאצבעות בנפרד.

התלווה לכל העניין עלון הסבר שמפציר בי להרשם אונליין ולמלא תחקיר שאלות אישי אם ארצה לשוב למולדת החופש הזו בעתיד,
לאחר שאיש הביטחון הבהיר לי שזה לא משהו שאני חייב לעשות הפעם, הבטחתי לו במין "שקר כלשהוא" שאני יטפל בזה אח"כ,
בעודי חושב לעצמי "יופי, עוד מאגר ממוחשב שממתין לאינפורמציה שלי", כן זו תהיה ההתניה העתידית לכניסה לארה"ב.

צריך להגיד את האמת, מדובר במדינה יפיפיה ומלאת השראה, והעם עצמו הוא לא הבעיה,
הבעיה היא מדיניות של אנשים שאינם קשורים למדינה א' ב' או ג', שבעינם מדינות הם נחלת העבר,
והשאיפה היא לייצר קוי מדיניות גלובאליים ואחידים לכל העולם, שכוללים זיהוי ביומטרי, מאגרי מידע ממוחשבים,
ובעתיד (כך אני מסיק ממחקרי עבר) גם למסד גביית מיסים עולמית, וכח שיטור עולמי - ובסופו של דבר... אתם יודעים כבר

ולמרות שהיה ביקור מאוד מהנה ונחמד, בלב חמצמץ הרגשתי שזו תהיה בעבורי הפעם האחרונה,
אני בטוח שבעתיד הלא רחוק הם ידרשו גם דגימת דנא בנוסף לצילום הביומטרי וסריקת טביעות האצבע.
אז אפשר להגיד שזה היה סוג של פרדה, אבל אני עדיין אופטימי ומאחל לעם האמרקאי ולשאר עמי העולם המערבי
שיקרה איזה נס והם יתעשתו איכשהוא, ויתחילו לקרוא קצת מעבר לתקשורת הממסדית,
אל נבכי הפרוטוקולים האינסופיים של בעלי הבית האמיתיים של העולם שלנו, ולעצור את הטרגדיה הזו כשעוד ניתן לעשות זאת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2009, 15:08
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אני גם חזרתי לא ממזמן מארה"ב.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "נסיעה לחו"ל בעידן המודרני - יומן מסע קצר"

את השימוש בתביעת היד בביקורת דרכונים בארץ עשיתי כבר ממזמן, מקצר את כל התהליך במיוחד כאשר מדובר ביום עמוס טיסות.

לארה"ב אתה צריך לתת תביעות אצבע עוד בשלב בקשת הויזה.
אני יכול להבין את הדרישה הזו, מדובר בתעבורה מאסיבית ביותר של אנשים כל יום, וזו אחת הדרכים לדעת שמי שנכנס הוא אכן מי שהוא טוען להיות שהיא גם מהירה.

מה שכן, אני חייב לציין שהם מאוד אדיבים במהלך כל התהליך, הן בביקורת הדרכונים והן בכל מה שקשור לשיקוף ומגנומטר.

הבעיה היחידה שהיתה לי איתם היתה דווקא בנוגע למשקל המזוודה שלי, שם ניסו לגנוב ממני 50$ בטענה של משקל יתר, ולאחר שהוצאתי מספר שקיות מהמזוודה, עשו לי בעיה כי אני מנסה להעלות יותר מדי פריטים למטוס (בסוף הבעיה נפתרה לאחר שקיבלתי מהם שקית פלסטיק גדולה בה הכנסתי מספר פריטים. משתלם להיות ישראלי נודניק, זה מוציא מהם את היצירתיות החבויה בהם ).

ישן 17-04-2009, 15:19
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אני גם חזרתי לא ממזמן מארה"ב."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stoned
מה שכן, אני חייב לציין שהם מאוד אדיבים במהלך כל התהליך, הן בביקורת הדרכונים והן בכל מה שקשור לשיקוף ומגנומטר.

גם אני הופתעתי בביקורת דרכונים, שמעתי סיפורי זוועה על כך ש"כל טעות קטנה עלולה לעלות לך בהמתנה ארוכה למטוס בחזרה ארצה" או סתם לייבוש בחקירה לכמה שעות בגלל מילה שלא במקום, במקום זה זכיתי ל2 פקידות מאוד חייכניות שהיו מאוד אדיבות. (הסקתי שכל האזהרות האלו נועדו כדי שלא תנהג כמו ישראלים וננסה להתבדח איתם על הפצצות שאנחנו מנסים להחדיר לתוך ארה"ב)

בשיקוף ומגנומטר אני מאמין שהפוליטיקלי קורקט שלהם יגרום לאסון בסופו של דבר, נראה כאילו הרצון שלא יאשימו אותם שהם בודקים רק בעלי "חזות ערבית" גורמת להם לבצע את הבדיקות ה"אקראיות" רק על אנשים שלא חשודים בשום צורה. ככה קרה שעשו לסבתא שלי בדיקה הדוקה בתיקים (מזל שהם לא מצאו את הקרפלח ), לי יצא פעם לעבור דרך מכשיר הרחה (מכשיר שמריח שאתה לא נושא חומר נפץ עלייך) וגם בדקו לי את התיק לפני שעליתי למטוס. גם לאח שלי עשו את זה בזמן שהיינו כל המשפחה ביחד(אבל זה כבר היה בספרד).

ישן 17-04-2009, 16:46
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "[QUOTE=stoned] מה שכן, אני..."

אני בטוח שהם ימשיכו להיות נחמדים אליכם גם כשיגיע הזמן שבו תתבקשו למסור דגימת DNA,
וכמובן כמו כל עבד נטול חירות, לקחת חלק בהשפלה של הפשטת הבגדים שלכם ושל בני משפחותיכם באופן אלקטרוני,
או סתם להחרים את מחשבכם האישי תוך כדי הפרת כל זכות בסיסית שעוד חשבתם שיש לכם.

כמה חיוכים לא מסתירים את החוקים המתחדשים ומחמירים של "Homeland Security",
כמובן שהכל מטופטף לכם לאט לאט, עוד הפרת זכות פה, עוד השפלה שם (הורדת נעליים ואיסור העלאת נוזלים למטוס)
הם יודעים שזה בולשיט אחד גדול (עובדה שבישראל אין דרישה כזו), אבל הם גם יודעים שאתם תצייתו בלי בעיות.

התעופה האזרחית היא אמצעי מצויין לבצע ניסוי כלים בפאשיזם וציות המוני,
רוב רובם של הנוסעים אינם מחפשים בעיות במדינה זרה, אינם רוצים שיעכבו אותם או שיפספסו את הטיסה,
ולכן אפשר לעשות לנוסעי חוג הסילון המודרני, כמעט כל מה שרוצים - כדי לבחון את אופי התגובה,
לכן צפו בעתיד להקשחת החוקים הביזאריים ולהחמרת הסובלנות לתהיות או הטלת דופי במה שמוכתב לכם לעשות...

טיסה נעימה
ישן 17-04-2009, 21:07
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "נסיעה לחו"ל בעידן המודרני - יומן מסע קצר"

היי לאנס, ברוך השב.
אני שמח שנהנית בסה"כ מהשהות שלך בארה"ב.. ללא ספק אני מתחיל לחשוב שלא אבקר במדינה הזו
יותר מעולם, הניצול הציני שלהם של האנשים הן האזרחים והן התיירים גורמת לי לבחילה, ע"מ לדרוך על
אדמת ארה"ב אני לא צריך שיתייחסו אליי כאל פושע מסריח ולתת להם טיבעת אצבע שלי, משהו באידיאולוגיה שלהם לא נראה לי.

ואני לגמרי מסכים עם מה שאמר פילון
ציטוט:
אבל, העם האמריקאי הוא בהחלט חלק מהבעיה. עם שממליך נביאי שקר, שלא יתפלא שהאדמה תחתיו תפעור את פיה ביום בהיר אחד.

הציבור ורק הצביור הוא זה שאשם, אם הציבור היה ערני ולא נרדם על המשמר ונותן לממשלה ולתגידים "לסמם"
אותנו ככה סתם, אילו רק הינו נשארים פיקחים, ביקורתיים ולא כנועים, רק אז הציבור בעולם ובמיוחד בארה"ב היה עושה משהו בנידון.

זה שיש נניח 20% פושעים באוכלוסיה מסויימת זה לא אומר שגם שאר האוכלוסיה צריכה להענש ולקבל יחס של פושעים פוטנציאליים,
אז אני אישית מאשים רק את תושבי ארה"ב במצב הזה שלהם. כיום המצב עוד טוב, זמנים יגידו איך המצב יראה בעוד 5-10 או אולי 20 שנים? נחייה (נקווה) ונראה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר