לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-05-2009, 20:20
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
~~~~אתגר מאי 09'~~~~

ערב טוב,

בתחילת כל חודש, ייפתח אתגר כתיבה.כל חודש, תוצג לכם מילה, ביטוי, ציטוט או תמונה, והמטרה שלכם היא לכתוב משהו שקשור למה שהוצג. כמו כן, קיימת האופציה שהציעה מריאל: ניתן גם להוסיף חומרים כתובים של יוצרים אחרים הקשורים לאתגר אך אלה לא ייחשבו כיצירה מקורית של המפרסם (ברור מאליו, לא?). הרעיון הוא להוסיף עוד קצת מוזה לאשכול .

חוקים, פרסים והערות:
- כל משתמש יכול להעלות כמה יצירות שהוא רוצה, ולקבל עליהם תגובות, אבל כשהאתגר יסתיים חובה לבחור רק יצירה אחת שתיכנס לסקר שבו ניבחר את היצירה המנצחת של החודש (אם הועלו שתי יצירות ומעלה, והמשתמש לא בחר את היצירה שהוא רצה שתעלה לסקר, היצירה הראשונה שלו באשכול תעלה).

- המנצח/ת י/תקבל צל"ש בפורום למשך חודש שלם, עד שיוכתר מנצח חדש באתגר הבא!
שיהיה לכולם בהצלחה!

בסדר, נראה אם המילה הזאת תעורר אצלכם קצת יותר מוזה-

שינה

(ולמי שתוהה- כן, אני זקוק לקצת מהמצרך הנדיר הזה )

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 16-05-2009, 21:22
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
שגרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "~~~~אתגר מאי 09'~~~~"

שלוש שנים. שלוש שנים ארוכות. שלוש שנים של נדודי שינה. יש לכם מושג מה זה עושה לבן אדם? אני מניח שלא, כי לכם אין שלוש שנים של נדודי שינה, של חוסר יכולת לישון באופן רצוף את הלילה.
הו לא, אתם, האנשים הנורמאלים והישנים, פשוט עוצמים את העיניים ובתוך שעה קלה עוברים למצב שינה שיחלוף רק בבוקר המחרת (או עם צלצול השעון המעורר). לפעמים כשאני מטייל ברחובות, רק בשביל ההנאה, אני מרעיש נורא חזק בשביל שהאנשים יתעוררו. מה לעשות, כל אדם בסופו של דבר מחפש סימפטיה מאנשים אחרים; אני מרעיש ומפריע לשנתם בשביל להשיג את ההזדהות שלהם.
פעם אחת, אני חושב שזה היה כ-6 חודשים מאז נדודי השינה, קניתי 3 ק"ג של זיקוקי די-נור ופוצצתי אותם לאורך שעות הלילה. הרעש העיר את הכלבים, שהעירו את הבעלים, שהעירו את המשטרה בשביל לנסות ולעצור אותי. לא שזה הצליח להם, הו לא, כי אני הייתי חכם מספיק בשביל לפזר את הזיקוקי די-נור בכמה מקומות ואז כשסיימתי באחד הלכתי להדליק באחר. כל הלילה המשטרה חיפשה אותי ואני עיצבנתי את השכנים. זמנים טובים, זמנים טובים...
עכשיו, בטח השאלה שעוברת לכם בראש היא "למה לאיש הזה יש נדודי שינה?". טוב, הנה התשובה- אין לי מושג. אפילו לא שמץ. וכן, ניסתי כל שיטה אפשרית בשביל לגלות או/ו לרפא את הדבר הזה: פסיכולוגיה, מדיטציה, דיקור סיני, עלייה לקברי צדיקים, כדורי שינה ואפילו ניסיתי טקס אפריקאי עתיק שמערב עור פרה, שתי עיזים ועורב (אתם באמת לא רוצים לדעת מה עשיתי איתם). פשוט לילה אחד לפני שלוש שנים נשכבתי במיטה, אחרי יום עבודה רגיל לחלוטין, ומאז לא הצלחתי לישון באופן רציף.
בכמה הימים הראשונים חשבתי עוד שזה יעבור. כשזה לא, התפקוד שלי התחיל לרדת: נרדמתי במהלך העבודה, לא היה לי כוח לדבר, החברה עזבה ומהעבודה פוטרתי. הלכתי לראות עשרה מומחים בעלי שם עולמי בנושאי שינה, כולם קבעו שזה מיסתורין אך החליטו להגדיר לי את זה כנכות. יפה מצידם.
אז היום אני לא עושה הרבה, עייף וחסר אנרגיות, חי מקצבת נכות קטנה ומעסק באינטרנט ומנסה לעשות משהו עם החיים האלה. האמת, ושזה ישאר בינינו, אני חושב לתקוע לעצמי כדור בין העיניים. כן, כן, אין מה לעשות- נשבר לי מהחיים האלה בלי רגע אחד של שינה נורמאלית. אולי אני אכתוב איזה מכתב יפה, אתרום את הכסף שיש לי לאיזו קרן לפני שאעשה את זה. אפשר גם לשפר- אני אהרוג את עצמי עם כדורי שינה! אלוהים, האירוניה! בטח גם לחדשות זה יגיע! נו, אולי בסוף משהו יצא לי מהנדודי שינה הכרוניים האלה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר