לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2009, 15:02
צלמית המשתמש של RamK
  משתמש זכר RamK RamK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Eerz שמתחילה ב "היי... אני יודע שכל מעצב לוקח..."

שאלתי שאלה דומה לפני כמה זמן פה.
לא קיבלתי תשובה קונקרטית לגבי תג מחיר, כי מה לעשות כל מעצב והרמה והדרישות שלו.
בכל אופן, לפי מה אתה לוקח, מתחלק ל3:
1. האם אתה מעצב את הכרטיס ביקור (למשל) ונותן לבנאדם את הקובץ ושידאג לעצמו.
2. האם אתה מעצב את הכרטיס וגם מדפיס לו אותו בכמות/איכות/סוג נייר (וכו') הרצויה.
3. האם אתה מעצב ודרך גורם שלישי, מדפיס בשבילו את המוצר. כך אתה תוכל גם לעשות רווח על ההדפסה. נגיד אתה לוקח X ש"ח על העיצוב עצמו וההדפסה אצל מקום מסויים עולה לך Y ש"ח, אז אתה תגבה מהלקוח את X ש"ח על העיצוב כמובן ובנוסף Y ש"ח+מחיר מסויים שאתה חושב שאתה צריך לעשות את הרווח.

מקווה שהבנת

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2009, 01:26
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eerz שמתחילה ב "|שאלה|מחירון של מעצב גרפי..."

חחחחח התגובות האחרונות נהדרות.. באמת מה עם מס ההכנסה - אני מאוד מקווה שכולם מוציאים קבלות וחשבוניות בהתאם..!

RAMK אני חושב שאני עניתי לך בזמנו על השאלה הזו ואני ממש שמח שאתה אפילו זכרת אותה ואפילו מעביר הלאה...

לגבי תמחור - אני אישית דואג תמיד לכל שלבי העבודה מול הלקוח ז"א שאני גם מעצב לו את הדברים וגם דואג לדפוס - לי (עדיין) אין מדפסות גדולות ויקרות ואיכותיות שאני יכול להדפיס בהן ומדפסת הזרקת הדיו הביתית שלי לסקיצות נהדרת מספיק בשבילי.

מכאן אתה יכול להסיק שאני עובד עם צד שלישי שהלקוח יודע על קיומו כי אני מציין שאני לא בית דפוס אבל הוא לא צריך לדעת איפה אתה מדפיס ואיך...

בקיצור התמחור שלך הוא קודם כל עלות הנייר והדיו ומשם תמשיך צפונה..
על 100 יחידות של כרטיס ביקור יקחו לך בבית דפוס נגיד 50 שקל - אתה תיקח 50 שקל שמכסים את זה מהלקוח קודם כל, אחרי זה רק אתה מחליט - רק אתה יודע כמה קשה עבדת וכמה השקעה נתת וכמה שווה העיצוב שלך בין אם הוא בגודל של בול או בגודל של שלט חוצות...
אם אתה רק מתחיל אני אמליץ לך לא להיות עם עיניים גדולות וגם לא עם יד פתוחה לרווחה..
אל תחשוב לרגע שהכרטיס ביקור השלישי שהכנת בכל ימי חייך - והוא הראשון שיוצא הלאה ללקוח ודפוס, תוכל לגבות עליו 1500 שקל.. וגם אל תחלק עבודות בחינם
תהיה הגיוני הכנת עיצוב לכרטיס ביקור והדפוס עולה 50 שקל תתמחר ללקוח בין 250 ל400 שקל, השקעת את הנשמה והלקוח שיגע אותך וביקש וביקש וביקש - קח יותר בהתאם למאמץ שלך

בקיצור לא לקפוץ מעל הפופיק - המחירים הגבוהים באים עם הניסיון והביקוש ולא עם הטמעות..!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר