לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2009, 22:12
  mrnzv mrnzv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.08
הקפצת מילואים מיחידה ליחידה

אהלן כולם - יש לי שאלה קצת מסובכת, אז בשלבים...

אני מנהלת רשת בהסמכה, שירתתי בממר"ם ועשיתי שנה וחצי קבע.
לפני השנה וחצי קבע השתחררתי - כי לא היה לי תקן, בחודש שהייתי משוחררת עשיתי מילואים ביחידה (26 יום מילואים), ולאחר מכן התגייסתי מחדש ליחידה.
כל התקופה הזו של השחרור הייתי חיילת מילואים של ממר"ם כמובן.

לפני שהשתחררתי בפעם השניה - אחרי הקבע - בדקתי איפה אני מוצבת.. ושוב ראיתי ממר"ם.
אבל יום לפני שהשתחררתי הודיעו לי שפיקוד העורף "משכו" אותי ואני חיילת מילואים של פיקוד העורף,
בגלל שהייתי ראש צוות ביחידה, הרמ"ד שלי הרע"ן ומפקדת היחידה שלחו המלצות ובקשות לפיקוד העורץ בבקשה להחזיר אותי לממר"ם, בעצם "לוותר" עליי, פיקוד העורף לא הסכימו בטענה שאני חיונית להם.
הרמ"ד שלי הגיע איתם להסכם שהוא יתן להם רשימה של המילואימניקים שלנו, והם יבחרו את החיילת/חיילות שהם צריכים בתמורה שיוותרו עליי ואחזור לממר"ם, אבל עדיין - פיקוד העורף טענו שהם צריכים ספציפית אותי כי אני חיונית...

ולשאלות:
א. מה כבר אני יכולה לעשות שיהיה "חיוני" ולא ינתן להחלפה ע"י חילות שזהות בהכשרתן בפרופיל ובקב"א אליי...
ב. האם יש משהו שאני יכולה לעשות כדי לחזור ליחידתי (שרוצים אותי במילואים בתקופה זו ולא יכולים לזמן אותי), אם כן - איך?
ג. האם נהוג לבקש יום מילואים כדי לדבר עם הממונה עליי ולהבין מה תפקידי ה"חיוני" במילואים...?

תודה מראש...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר