לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2009, 06:24
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
מצבים אינטימיים בסרט

היי,
בקרוב אני אצא לסרט עם מישהי ויש לי מספר שאלות.

אז קודם כל, רציתי לדעת בקשר לשים יד מסביב לה, האם זה יוצא מעל האגן שלה, למרות שאני חושב שזה יהיה בעיה להשחיל שם יד כי מה אם היא תשען על המשענת (חח אני לא רוצה בכוח לדחוף יד מאחורי הגב שלה חחח). ואולי זה בכלל יוצא מעל הכתף שלה אבל זה לא נראלי נוח כלכך.
אז איך עושים את זה ועל מה לשים לב?

שאלה שניה,
רציתי לדעת אילו מצבים אינטימיים יש שאפשר ליישם בדייט הראשון ושהם לא יותר מדי קיצוניים אבל שיראו כוונות, למשל, חשבתי על להחזיק יד ביד על המשענת לידיים של שני הכיסאות..
אילו עוד יש?

שאלה אחרונה,
מה אני אמור לעשות אם היא שקועה בסרט ולא מתייחסת ל-מה שאני מנסה לעשות איתה?

תודה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2009, 19:51
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "מצבים אינטימיים בסרט"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SkyRaider
אז קודם כל, רציתי לדעת בקשר לשים יד מסביב לה, האם זה יוצא מעל האגן שלה, למרות שאני חושב שזה יהיה בעיה להשחיל שם יד כי מה אם היא תשען על המשענת (חח אני לא רוצה בכוח לדחוף יד מאחורי הגב שלה חחח). ואולי זה בכלל יוצא מעל הכתף שלה אבל זה לא נראלי נוח כלכך.
אז איך עושים את זה ועל מה לשים לב?

שאלה אחרונה,
מה אני אמור לעשות אם היא שקועה בסרט ולא מתייחסת ל-מה שאני מנסה לעשות איתה?

תודה!

1. חח..בדיוק. זה לא "מה אם היא תשען על המשענת", זה בד"כ מה שעושים בסרט, יושבים בנוחות על הכיסא.
2. לתת לה לצפות בו..?

נערך לאחרונה ע"י hellllllo בתאריך 07-05-2009 בשעה 19:58.
ישן 08-05-2009, 12:26
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי samurai שמתחילה ב "ברגע שזו תהיה הטרדה מינית אני..."

אז תפסיק סתם להרגיז. ותודה, אני לא זקוקה לעדכונים על הטרדות מיניות.

כי באותו אופן שיהיו בנות שישושו לקראת כל בחור שרק ירצה לגעת בהן, יש הרבה שבפגישה הראשונה או השנייה ירתעו מאד אם ישלחו להן ידיים לכל מקום. בעיני בחור ששולח כבר בפגישה הראשונה ידיים לכל מיני מקומות הוא גס רוח וחצוף. קודם שיזכה באמון, ואחר כך שיגע איפה שבא לו. לדייט ראשון- זו עצה גרועה מאד. בדייט ראשון, תקן אותי אם אני טועה, נפגשים כדי להכיר את הצד השני ולהתרשם, יהיו שינצלו את זה להתחרמנויות ושיהיה להם בכיף, אבל אני מניחה שאם פותח האשכול חוזר ומדגיש שהוא לא רוצה להרתיע אותה, או לעשות צעד יותר מדי פזיז, "לעסות בעדינות את הירך ולנוע לאט לאט לעבר הפרח" זהו צעד מאוד מאוד שגוי, ואם יש כאן עוד 3 בנות שנרתעו מההצעה, כנראה שזה אומר משהו, ואני לא "קופצת" לבד.

לשים יד על יד, ללטף בעדינות את הברך, לכרוך יד סביב המתניים או האגן, או לשים יד לעבר הכתף- אין לי בעיה עם זה, להפך. אם בן הזוג מוצא חן בעיני, מה רע? אבל מי שיתחיל לעסות לי את הירך לעבר הפרח, שלא יתפלא אם אני אקצוץ לו את הגבעול.

ישן 08-05-2009, 12:55
צלמית המשתמש של samurai
  משתמש זכר samurai samurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל samurai
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אז תפסיק סתם להרגיז. ותודה,..."

אפילו לא פניתי אלייך אז בטח שלא באתי להרגיז אותך ואם את כבר מתרגזת זו בעיה אישית שלך שכדאי לך לטפל בה.
הבנת הנקרא: הוא יכול להתקדם אט אט לכיוון הפרח, לא בקשתי ממנו לקטוף אותו ואפילו לא יעצתי זאת.
וזה לא משנה לי שאת לא היחידה. כמו שאם הן היו כולן קופצות מהגג ואת לא היית קופצת, באותה מידה אל תגידי לי "אני לא היחידה" - זה שהן חושבות ככה לא מחזק את דעתך.

מדברי פותח האשכול נראה כאילו הוא רוצה ללכת לסרט בגלל דבר אחד (חרמנות). הולכים לסרט כדי לראות אותו או כדי להזדיין מאחורה בשושו בקטע של (זה מדליק אותי לעשות את זה במקום ציבורי). סרט זה לא מקום למיזמוזים נראים לכל. זה מפגר, זה לא נוח, בזבוז כסף מיותר ואפילו מפריעים לאנשים אחרים שרוצים להנות מהסרט (בתור חובב קולנוע זה היה מעצבן אותי אם איזה זוג היה מרעיש לי יותר מדיי בסרט).
אם זה כל מה שהוא רוצה, שישלח ידיים, שינסה לגעת ולנשק (כמובן שבמידת ההסכמה, הולך הולך, לא הולך לא הולך). פה ההמצלה שלי עומדת בעינה, בדיוק מהסיבה שזה כל מה שהוא משדר.
אם זו מישהי שהוא רוצה לקשר רציני. אני אישית לא הייתי מנסה דברים נועזים על ההתחלה.
א'- אני רוצה להתקדם בזה לאט יותר, לא בא לי להגיע מהר מדיי למיטה.
ב'- אני רוצה לתת לבחורה תחושת בטחון שזה לא הדבר היחיד שאני רוצה, כי זה בהחלט לא מה שאני רוצה.
ג-' זה דייט בקטע של יותר להכיר מאשר לנסות ולהביא אותה הביתה לזיין אותה ולהגיד לה שתספיק להתקשר אחרי זה.

עם אנשים שונים מתנהגים בצורה שונה בגלל מטרות שונות.
כשיהיו לבחור הזה מטרות רציניות למישהי ואפשר יהיה לראות את זה בשאלות שמתעסקות במשהו אחר, אני אשמח לתת לו עצות שונות.
כרגע הוא רוצה לזיין, יאללה, שינסה. אם זה ילך סבבה, אם זה לא ילך, לא נורא. הוא יעשה טובה לשניהם בזה שהוא לא ישלה אותה שהוא רוצה אותה למטרה אחרת ופשוט ינסה לעשות את מה שהוא רוצה ולא ימשוך את זה.

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

ישן 08-05-2009, 13:19
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי samurai שמתחילה ב "אפילו לא פניתי אלייך אז בטח..."

אוקי. עכשיו אתה מדבר לעניין.

אני מסתמכת על המשפט הזה: "רציתי לדעת אילו מצבים אינטימיים יש שאפשר ליישם בדייט הראשון ושהם לא יותר מדי קיצוניים אבל שיראו כוונות, למשל, חשבתי על להחזיק יד ביד על המשענת לידיים של שני הכיסאות.." כלומר, שהוא לא רוצה רק להתחרמן אלא משהו רציני יותר. ובמקרה הזה אם אני טועה, שיתקן אותי פותח האשכול.

ובגלל המשפט הזה, עיסוי פרחים הוא לא המעשה הנכון. זה שיש עוד 3 בנות שהזעזעו מהמחשבה אומר שכנראה העצה לא מתקבלת בברכה אצל בנות, או לפחות בחלק מהן (ואני מכירה די הרבה בנות ואפילו חוטאת בלהיות אחת כזאת, ככה שהדעות שלי די מבוססות ואי אפשר להגיד שאני לא יודעת על מה אני מדברת) אני לא מכירה את הבת איתה הוא רוצה לצאת. בין אם זו פרחה מהרחוב, בחורה שאוהבת מגע או חסודות שמגיעות בשלל צורות.. מה שאני כן יודעת, שזה לא אחד מהמצבים האינטימיים שאפשר ליישם בדייט הראשון.

ואם הבחור לא רוצה להשקיע יותר מדי בבחורה, למה שילכו לסרט? פארק יותר ריק בשעות מאוחרות, ולראות סרט בבית זה בכלל נהדר אתה כבר במחצית הדרך.

ולסיום, אני לא יודעת למי פנית, אתה יותר ותיק בפורום ממני, אבל אם משרשרים אלי את התגובה, הנחת היסוד שלי שהדברים מופנים אלי. תאיר את עיני.

ישן 08-05-2009, 11:16
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "מצבים אינטימיים בסרט"

אז בקשר להתחבקות בזמן הסרט, איך זה מתבצע בכלל, כי דבר ראשון, אני לא רוצה לשים את היד שלי בצורה שלא תיהיה לי או לה נוח ומצד שני אני רוצה שזה יהיה טבעי ולראות שהיא בכלל מסכימה לזה.. אז בבקשה תתייחסו לשאלה ולא לשטויות מסביב.

דבר שני, חלק פה אמרו לא לפעול כי זה עלול ליצור אי נעימות וכו'.. מי מבטיח שהיא זו שתפעל, דווקא פה הגבר צריך להראות ביטחון עצמי וכן לפעול, ואם לא מתאים לה אז היא תראה את זה, אם מתביישת אז לא, אין פה דרך נכונה 100% וזה לא שאני מתכנן מעכשיו כבר להחזיק איתה ידיים בסרט או לחבק אותה באמצע.. אבל במקרה שאני רואה שיש מצב מתאים, אז אני רוצה לדעת איך זה הולך...

ישן 10-05-2009, 17:04
  death_Row death_Row אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.07
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "החיבוק במהלך הסרט מתבצע על..."

+1
על האגן -להגיע יהיה בעייתי , אלא אם כן אתם יושבים על שרפרפים.

תתחיל ברמזים ותראה את התגובה , חוש הומור זו תכונה נערצת , אבל אל תהיה ליצן . אחרי הסרט תציע ללוות אותה הביתה- לא "רוצה שאני אלווה אותך הביתה? ( כי אני סמרטוט ולא יודע להחליט מה אני רוצה ,או כי היא תוכל פשוט לסרב ביתר קלות) , אלא " בואי , קר בחוץ , אני אלווה אותך הביתה! "

שים לב - מעטות הבנות שאני הכרתי שמפגישה ראשונה זורמות עד הסוף . אולי הן חושבות על זה , אבל הן יכולות פשוט להגיד שזה מהר מדי.

בכל אופן אל תייבש , תיזום! והכי חשוב , בהצלחה!
גָּאוֹן וְנָדִיב וְאַכְזָר;

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר