לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2009, 14:04
  משתמש זכר דיאמטר דיאמטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.08
ליצמן: "שר האוצר הבטיח שתקציב הבריאות לא ייפגע"

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן נועד היום עם שר האוצר יובל שטייניץ לישיבה ממושכת בנושא תקציב הבריאות. מלשכת סגן השר נמסר כי בישיבה הוחלט שמתוך התחשבות בצורכי מערכת הבריאות, ההסכם התלת-שנתי עליו סוכם בין האוצר למשרד הבריאות יישאר בתוקפו.
בנוסף נמסר מלשכתו של ליצמן כי סגן השר קיבל הבטחה שלא ייפגע תקציב מערכת הבריאות. כמו כן סוכם בין הצדדים כי ייבחנו דרכי פעולה לקיום תחרות שירות בין בתי החולים לתועלת החולים ובני משפחותיהם.
אתמול הגיב ליצמן בחריפות להצעות האוצר כאשר התבדח ואמר כי "האוצר מציע 50 שקלים ביום לאשפוז, לי יש הצעה טובה יותר – שייקחו עשרה שקלים לכל יום חינוך ושקל לכל מעבר חצייה. אני מפחד להגיד את כל הפטנטים, כי מחר הם עלולים לעשות גם את זה".
סגן השר התייחס לנושא של קיצוץ אפשרי בסל התרופות ואמר "סל התרופות הוא דבר קדוש, זו הצלת נפשות, לא יכול להיות שמזה יורידו, לא יהיה כדבר הזה. גם באשר לגזרות האחרות האוצר מתנהג כמו גנבים בלילה".

http://news.walla.co.il/?w=//1481959

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר