לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2009, 19:09
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
שאלה רעיונות שניתן לעשות מקלקר

כידוע, קלקר הינו חומר שאינו מתכלה, מה שהופך אותו למאד לא ידידותי לסביבה.. היום קנינו תנור חדש, ואיתו נלוו חתיכות קלקר למניעת פגיעות. מכיוון שזה תנור, אלו חתיכות גדולות ויש די הרבה מהן. קצת חבל לי לזרוק, כי זה מאוד לא בריא לסביבה. השאלה שלי היא כזאת, מה ניתן לעשות עם קלקר? האם כדאי לפורר אותו לחתיכות ואז לבנות ממנו פסלים באמצעות נייר ומסקנטייפ? האם יש דרך למחזר אותו בצורה כלשהי?

כידוע אם אני מפרקת אותו נשארים לי מאות כדורים קטנים טעונים בחשמל סטטי, וסביר להניח שזה ילכלך נורא..

יש לכם רעיונות? האם עשיתם פעם משהו עם מחזור של קלקר?

יש לרשותי 2-3 חבילות של תחבושות גבס, מסקנטייפ, אקריליק וכמה שאריות של מנקי מקטרות, עגולי קלקר ומקלות ארטיק. יש לי גם שאריות של בגדים..

מה אני יכולה לעשות עם החומרים שיש לי?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-05-2009, 21:42
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
הדבר הראשון שעלה על דעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "רעיונות שניתן לעשות מקלקר"

הוא שניתן לפורר אותו לכדורים קטנים ולהשתמש בהם בתור מילוי לבובות או כריות מעשי יד. אף פעם לא ניסיתי, אז אני לא יודעת עד כמה זה קל/קשה/מסובך/ארוך. מה שבטוח הבובה או הכרית יהיו מאוד קלים.
יש משהו שאני כן יודעת: קשה לחתוך קלקר עבה. ואם זה נחתך - קשה לחתוך כך שהחתך ייצא ישר. אז הרעיון הוא: להשתמש בזה כבסיס כפי שהוא, נניח לבניית בית או חניון לילדים קטנים כדי שישחקו עם זה.
משהו נוסף שאני יודעת מניסיון: לק ממיס קלקר. ניסיתי פעם לצבוע בלק לציפורניים כדורי קלקר והמעטפת שלהם נמסה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 08-05-2009, 09:48
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
מתוך בלוג "לגעת בחושים"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "רעיונות שניתן לעשות מקלקר"

תחילה הקישור:
לגעת בחושים
ציטוט מתוכו:

"
הרשו לי להציג את עצמי ואת בני קולטון. יש לו בעיות עיבוד חושי ואודיטורי... אני אשמח לקחת הזדמנות זו לחלוק כמה פעילויות מהנות שמצאתי כעוזרות, בתקווה שגם אתם כמותי, תמצאו אותן שימושיות.

...

זהו כדור:

לקחתי כיסוי של שמיכת נוצות והכנסתי פנימה מזרן דמוי קרטון ביצים, אח"כ מילאתי אותו בכדורי פלסטיק וחתיכות של קלקר. קולטון מתגלגל על זה, מתכסה בזה או זוחל מתחת ומתחבא. שמיכת הכדורים היא תענוג סנסורי בשבילו ונדמה שהיא גם עוזרת לו להירגע. שנינו נהנינו ליצור את הפרויקט הזה יחד. מדי פעם בסוף שבוע הוא זוכה ב"מחנה בחוץ ושינה על שמיכת הכדורים עם אוהל מלמעלה".

(סוף ציטוט)

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר