לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2009, 10:36
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
שלום, קוראים לי >שקר כלשהו< רוצה להיות חבר שלי?

אז מי אתם, גולשי מה שבלב? :O

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אשכול הכרות חדש ורענן, כי הפורום התחיל להרדם

שם:

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה:

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני:

רומנטיקה בשבילי היא:

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו:

רעיון לדייט מנצח:

המתנה האידאלית ל(השלם את החסר) (פרט המתנה):

חמשת מוצרי היסוד שלי (או אם אלוהים לא היה ממציא את ה 1,2,3,4,5, המצב היה רעע..):

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש:

איך תוכלו לזהות אותי ברחוב (מאפיינים חיצוניים או תכונות אופי):

סתם שיר שבא לי לשתף:

שורה תחתונה:

(ניתן ואף רצוי להוסיף סעיפים!)

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 11-05-2009 בשעה 10:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2009, 10:51
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "שלום, קוראים לי >שקר כלשהו< רוצה להיות חבר שלי?"

שם: נוסטור.

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה: ריצת מרתון בלבוש אדם וחווה.

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני: האדם הקדמון המחיש את זה טוב יותר.

רומנטיקה בשבילי היא: בדיוק כמו שהטבע זקוק לבלון חמצן.

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו: שתי בחורות באותו יום ויושבות אחת ליד השנייה בשולחן בגלל ששכחתי לקבוע תאריך לפגישות איתן.

רעיון לדייט מנצח: שים לב איך אתה קובע פגישות.

המתנה האידאלית ל(השלם את החסר) (פרט את המתנה): המתנה הכי יפה לחכות 9 חודשים לתינוק,ולהיות מאושר עד השמים,לפרט אי אפשר לבד.

חמשת מוצרי היסוד שלי (או אם אלוהים לא היה ממציא את ה 1,2,3,4,5, המצב היה רעע..): פיצה,סטייק,פלאפל,שאורמה,אהבה.

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש: מעדיף לשכוח ולא לזכור.

איך תוכלו לזהות אותי ברחוב (מאפיינים חיצוניים או תכונות אופי): אין דומה לי אפילו אני לא מזהה את עצמי ברחוב.

סתם שיר שבא לי לשתף: מונו,מונו של סרנגה אחלה שיר שתפור עלי...בערך.

שורה תחתונה: הכל רשום בשורה העליונה.

ישן 11-05-2009, 11:00
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "שלום, קוראים לי >שקר כלשהו< רוצה להיות חבר שלי?"

שם: רומק

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה:רצח-יש יותר מידי אנשים שהפנטזיה שלי לראות אותם מוקפאים בפריזר

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני: להציע לה ללמוד יחד ואז כשנמאס מתחילים לדבר על נושאים כללים

רומנטיקה בשבילי היא: רומנטיקה? מה זה?

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו: למזלי לא היו כאלו

רעיון לדייט מנצח: תלוי בנסיבות. אין לי תשובה לזה

המתנה האידאלית ל(השלם את החסר) (פרט המתנה): ספריה שתכלול את אוסף ספרי חסמב"ה (בשביל הנוסטלגיה), אוסף מגזינים ישנים כמו כולנו,MAD, ספרים על צה"ל,ספרי מתח וביוגרפיות

חמשת מוצרי היסוד שלי (או אם אלוהים לא היה ממציא את ה 1,2,3,4,5, המצב היה רעע..):

1-במבה
2-במבה נוגט
3-דיאט קולה לימון
4-חומוס
5-פיתות

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש: עליתי לשיר בקריוקי...

איך תוכלו לזהות אותי ברחוב (מאפיינים חיצוניים או תכונות אופי): אם הייתי רוצה שיזהו אז היתי נותן כלים בשביל זה

סתם שיר שבא לי לשתף:

קובי אפללו-בא מן השתיקה

שורה תחתונה: תגלגלו למעלה ותתחילו מהשורה העליונה

ישן 12-05-2009, 11:03
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

שם: אליאנה

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה: התעללות בילדים שיהיו לי (אם יהיו לי). לא מסתדרת עם ילדים ><

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני: אממ, להתחיל מידידות קודם כל, ואז או שהכימיה מתפתחת מהרצונות של השניים או שלא. אף פעם לא הייתי צריכה להתאמץ בקטעים האלה.

רומנטיקה בשבילי היא: להראות פשוט שהבן זוג שלך חשוב לך. מה שלי אישית חסר, שהבן זוג שלי ישים אותי במקום הראשון בסדר העדיפויות שלו מדי פעם.

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו: לא הייתי בדייט בחיי שלא היה עם החבר שלי, אז אמממ... כשהוא נרדם באמצע הסרט "הסיפור המופלא של בנג'מין באטן".

רעיון לדייט מנצח: נו אין לי מושג. משהו שהשניים יכולים להנות ממנו, גם אם זה לשבת איפשהו ולדבר.

המתנה האידאלית ל(השלם את החסר) (פרט המתנה): אין לי מושג ><

חמשת מוצרי היסוד שלי (או אם אלוהים לא היה ממציא את ה 1,2,3,4,5, המצב היה רעע..): ><

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש: שטויות קטנות, כמו להדליק את הסיגריה מהצד של הפילטר, או לדבר עם מישהו ולהבין שזה לא מי שחשבת. לא קורים לי דברים מביכים יותר מדי.

איך תוכלו לזהות אותי ברחוב (מאפיינים חיצוניים או תכונות אופי): שיער אדום לפעמים ואם לא אז הוא ג'ינג'י. גבוהה. או אובר קופצנית ומשוגעת או אובר אדישה ועצבנית. פעם זה היה סיגריה ביד, אבל לא יודעת אם אחזור לעשן.

סתם שיר שבא לי לשתף: ואי לא שמעתי מוסיקה מרצוני כ"כ הרבה זמן.

ישן 12-05-2009, 11:18
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06

שם: סיון

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה: דרדור אנשים שאינם מעשנים לעשן- כל מי שנמצא בחברתי ועישן פעם סיגריה, יעשן איתי עוד אחת.

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני: הפעם האחרונה שהתחלתי עם מישהי (והיא בת מיני, כידוע) היתה עם החברה הכי טובה שלי- ישנתי איתה באותו אוהל בכנרת ומשם העניינים התגלגלו. שלשום חגגנו 7 חודשים מאושרים

רומנטיקה בשבילי היא: כנרת, מדורה וגיטרה

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו: לא יוצאת לדייטים. פעם בעצם הייתי בדייט זוועתי עם יצור לא ברור שהתעקש לשלם על השוקו ששתיתי. הוא כמובן לא שלם בסוף.

רעיון לדייט מנצח: לא יוצאת לדייטים.

המתנה האידאלית ל(יום הולדת 30 שלי) (פרט המתנה): הפלגת דייג ללב ים

לא עולה לי בראש שומדבר שאני לא יכולה בלעדיו

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש: לא מנסה להכחיש- לפני מס' ימים קראתי לאשה זרה אמא בטעות.

איך תוכלו לזהות אותי ברחוב (מאפיינים חיצוניים או תכונות אופי): שיער ארוך, משקפיים, סיגריה ופונצ'ו

סתם שיר שבא לי לשתף:

ישן 12-05-2009, 20:12
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

שם: יעל

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה:
בהייה באנשים, הטרדה.

לא משנה מה מוציאים מהפה, העיקר שיהיה אינטיליגנטי. לא לנסות לעשות רושם ולפלוט משפטים מטומטמים.

רומנטיקה בשבילי היא:
משעשעת בהחלט. ישנן כמה מחוות רומנטיות שדי מביכות אותי.

לא היה לי כזה. אבל הכי פחות מוצלח, אני חושבת כלל מסיבה, מקום צפוף הומה אדם ומוזיקה גרועה. לא סבלתי, אבל לרקוד וללכת למסיבות זה לא בדיוק הקטע שלי.

רעיון לדייט מנצח:
כל דבר שניתן לשבת בו בשקט ומגישים בו אוכל

המתנה האידאלית ל(השלם את החסר) (פרט המתנה):
משהו עם תכלית. מתנה שהשני זקוק לה, או שיש מחשבה מאחוריה. אפילו מתנה שאת/ הכנת (לא, לא מדובר במסגרת לתמונה תוצרת יד ממקלות קרטיב ופאייטים, שיהיה על רמה כמובן, אחרת זה מביך) ויש מאחוריה רעיון.

1. פלאפון
2. כלי כתיבה/ ציור
3. תפו"א
4. מוזיקה
5. צמחים לתה צמחים

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש: הרכז שלי לשעבר אמר לי "יעל, איך זה יתכן שבכל מקום שאת מגיעה את מצליחה להביך את עצמך מחדש?" היו כ"כ הרבה. בחתונה השנייה של ההורים שלי (לכבוד יום הנישואין ה30) הגיע דוד שלי (אח של סבתא) עם חברה שלו בפעם הראשונה. כמובן שאני בחורה מחונכת, באה להגיד שלום ולקבל את פני האורחים. בחיוך מלא רצון טוב אני נגשת אל בת הזוג ושואלת: "אה... את החברה החדשה? " היי, היו לי כוונות טובות

שיער ארוך עד התחת, סביר להניח שנושכת את הזרוע של מי שאיתי, או תוקעת בו אצבעות. ואולי אם תעקבו אחרי מספיק זמן תספיקו לראות אותי מועדת על מרצפת שבולטת מהמדרכה.

סתם שיר שבא לי לשתף: ממ.. השיר "אינני אוהב אותה", שיר של שאול טשרניחובסקי, ביצוע של סחרוף, אין יותר מזה הייתי מצרפת קליפ מיוטיוב, אבל הקליפ ששם הורס לגמרי את השיר, לא רק שזה לא נשמע כמו המקור (שהוא מ-מש טוב!) אלא שגם משום מה החליטו לעשות לזה קליפ זוועתי שאין לו כל קושר לשיר. תשמעו בהזדמנות!! נוגע להרבה נושאים שמועלים כאן בפורום

שורה תחתונה: אל תהיו פוצים! יום טוב, שמרו על עצמכם.

ישן 12-05-2009, 22:57
  PsyEythan PsyEythan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06

שם: איתן.

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה: רצח. לוא דווקא מישהו שאני שונא.

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני: להתחיל לדבר. יש עוד דרכים?

רומנטיקה בשבילי היא: מילה.

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו: נורא? לא.

רעיון לדייט מנצח: פשוט לזרום.

המתנה האידאלית ל(השלם את החסר) (פרט המתנה): אני גרוע במתנות.

1. rc cola
2. פרו
3. ארץ ישראל, נחשב?
4. תה
5. נעלי ריצה

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש: יש יותר מדי.

איך תוכלו לזהות אותי ברחוב (מאפיינים חיצוניים או תכונות אופי): אפרו או כובע מגניב.

סתם שיר שבא לי לשתף: opeth - still life(זה אלבום, כי להמליץ על שיר אחד זה מעפן

שורה תחתונה: אני לא מגיב פה הרבה, אבל תמיד שם עין.
ישן 13-05-2009, 16:10
  dabbel tom dabbel tom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.08
שלח הודעה דרך ICQ אל dabbel tom

שם: תומר

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה: להכניס פסיכולוגיה לכל דבר בחיים.

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני: תלוי עם מי רוצים להתחיל, אם זאת בת טיפוסית אז פשוט להתנהג כמו שגבר צריך להתנהג, אבל אם זאת מישהי מסוימת - פשוט תהיה עצמך.

רומנטיקה בשבילי היא: משהו שאני אעבוד עליו ואהיה טוב בו.

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו: מעולם לא הייתי במשהו שנחשב &quot;דייט&quot; ותמיד הלך לי עם בנות ככה ש...

רעיון לדייט מנצח: תהיו עצמכם ותהיו בעלי ביטחון זה אף פעם לא מזיק.

המתנה האידאלית לאנשים כמוני זה שכל החברים יכינו וידיאו כזה שבהם כל אחד אומר מה הוא אוהב בי אילו תכונות ולמה אני בנאדם סבבה, וסתם דברים שבא לו להוסיף (מתאים לכבוד יום הולדת וכאלה).

- יופי
- מוזיקה
- פסיכולוגיה
- אוכל
- בנות

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש: הייתי בחדר מורים עם עוד כמה ילדים, וסיפרתי על זה שהמורה שלי בטח תיתן לי מלא שיעורים לחופש(או משהו כזה).
אז שאלו אותי &quot;מי?&quot; אז אמרתי את השם של המורה(בקול כי היה רעש), ואז אני קולט שהמורה עומדת מולי ושואלת &quot;מה?&quot;

איך תוכלו לזהות אותי ברחוב (מאפיינים חיצוניים או תכונות אופי):שומע מוזיקה (גות'ית,מטאל)

סתם שיר שבא לי לשתף:my december של linkin park

שורה תחתונה:אני בנאדם אחלה ,בהחלט צריך להוסיף עוד סעיפים אבל אין מוחה חה חה חה חה ^ ^
ישן 14-05-2009, 14:43
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11

שם: אמיר פפר

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה: הורדות לא חוקיות... ששששש.. אל תגלו!

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני: פשוט להתחיל, לא להשתהות כידיד, להראות כוונות, דרך ספציפית? כל בחורה היא עולם אחר.

רומנטיקה בשבילי היא: ים, נרות, מוזיקה, שקיעה, אפילו סתם צפייה בסרט יחד בבית יכולה להיות רומנטית. לדעתי פרט חשוב ברומנטיקה זה היכולת להיות ספונטאני ולהפתיע.

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו: ולנטיין דייט לפני כמה שנים טובות. אני וחבר יצאנו דאבל דייט, לאן? למסעדה בתחנת דלק. הבת זוג שלי דפקה איחור של שעה לפחות, והיא לא ממש הייתה בעניין

רעיון לדייט מנצח: יש יותר מדי רעיונות, אין משהו ספציפי מנצח.

המתנה האידאלית ל(השלם את החסר) (פרט המתנה): גם פה לדעתי אין משהו ספציפי, לפעמים גם ורד יחיד יכול להיות מתנה אידיאלית, ולפעמים תכשיט יפה, ולפעמים קרם מיוחד לגוף. תלוי בתזמון וכמובן בבחורה עצמה.

1. פלאפון
2. מכונית
3. תל אביב
4. אינטרנט
5. גיטרה

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש: היו יותר מדי תקריות מפדחות... אחת מהן זה שקראתי למחנכת שלי בתיכון סבתא

אני אוהב ללבוש בגדים כהים, ומתחבר לחולצות/ג'ינסים שחורים יותר מדי, למרות זה אני בנאדם אופטימי P:
ודבר בעייתי אצלי - כשאני ננעל על פריט לבוש, אני לובש אותו בלי סוף

סתם שיר שבא לי לשתף:
Still loving you - של סקורפיונס

נערך לאחרונה ע"י Oasis11 בתאריך 14-05-2009 בשעה 14:47.
ישן 14-05-2009, 21:01
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה: אחת השאלות הטיפשיות.

אין כזו. אם הייתה, לא הייתם שואלים.

רומנטיקה בשבילי היא:
מצרך שלא צריך להגזים איתו.

בחור בעל PDD שקיפץ ברחוב ורצה להתחתן איתי תוך חמש דקות.

רעיון לדייט מנצח:
אין כזה. אנשים הם בני אדם אינדווידואליים. אין נוסחאות בכל מה שקשור לבני אדם. שכל אחד יעשה מה שמרגיש לו טוב ונוח.

המתנה האידאלית לעצמי:
יוגה או שינה טובה.

חמשת מוצרי היסוד שלי:
אין לי מוצרי יסוד. אני משתדלת לא להתלות בדברים.

מה שבהכחשה- בהכחשה. לא קרה שומדבר.

מבט משועמם, בעיקר. השאר משתנה.

סתם שיר שבא לי לשתף:
תשמעו קצת את טימברלק, הוא יוצר אדיר.

שורה תחתונה:
תתלבשו חם.

ישן 15-05-2009, 00:31
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02

שם:עדיאל

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה: הורדאת לא חוקיות או חציה באדום

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני: אני נשוי

רומנטיקה בשבילי היא: לתת את הנשמה ואת הלב

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו: האחרון עם זאת שהתחתנתי איתה חחח

רעיון לדייט מנצח: אל תפלו בפח שאני נפלתי

המתנה האידאלית ל(חמותך זה מקום שקט הרחק הרחק:

חמשת מוצרי היסוד שלי (:1. מחשב 2.מוזיקה 3. אשה 4. אופניים 5.אותי

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש:אני מכחיש

איך תוכלו לזהות אותי ברחוב (מאפיינים חיצוניים או תכונות אופי):רוכב אופניים מטורף

סתם שיר שבא לי לשתף:tien voila du boudin המנון לגיון הזרים הצרפתי

שורה תחתונה: תנצלו את החיים שלכם עד תום ותעזבו את אלו שמפריעים לכם להנות
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 15-05-2009, 14:32
  משתמש זכר DaMeN DaMeN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.06
שלח הודעה דרך MSN אל DaMeN Facebook profile

שם: איליה

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה: אני לא עושה פשעים...

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני: להסתכל לה בעיניים לחייך חיוך של סנוב ואז לגשת לחברה שלה ולהתחיל לדבר איתה ורק אחרי דקה או שניים לגשת אליה.

רומנטיקה בשבילי היא: משהו יפה וחשוב בכל קשר.

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו: עדיף לא להגיד, אני לא יודע עם היא מסתכלת בפורום הזה...

רעיון לדייט מנצח: ללכת לסעדה יקרה ולהזמין שם בקבוק יין אדום. אחרי המסעדה ללכת לשפת הים ומשם לעלתר.

המתנה האידאלית ל(השלם את החסר) (פרט המתנה): משהו שימושי שהאדם לא יגיד "וואו זה יפה" וישכח מזה אחרי כמה זמן.

1 - שוקולד
2 - בקר
3 - מוזיקה
4 - מחשב
5 - סקס (המוצר שבה איתו)

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש: ראיתי את אמא של חבר שלי ערומה ><

איך תוכלו לזהות אותי ברחוב (מאפיינים חיצוניים או תכונות אופי): שער ארוך, בגדים כהים ועוד כמה...

סתם שיר שבא לי לשתף: Lacuna Coil - What I See
ישן 15-05-2009, 15:03
צלמית המשתמש של rona 888
  rona 888 rona 888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06

שם: רונה.

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה: הורדת שירים O:

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני: אני מאמינה קודם כל בידידות/ הכרות כלשהי לפני כן... אח"כ זה כבר אמור לזרום לבד אם שני הצדדים רוצים.

רומנטיקה בשבילי היא: שנינו לבד, באיזשהו יער מבודד...

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו: לא יוצאת לדייטים.

רעיון לדייט מנצח: כנ"ל.

המתנה האידאלית ל(השלם את החסר) (פרט המתנה): אין אחת כזאת. מספיק שנותנים משהו למישהו, העיקר שזה יהיה מכל הלב.

חמשת מוצרי היסוד שלי (או אם אלוהים לא היה ממציא את ה 1,2,3,4,5, המצב היה רעע..): אממ... פלאפון, ארנק, אייפוד, עט/עיפרון+ מחברת/משהו לרשום עליו ונעלי ספורט.

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש: לא שזכור לי. אבל בטח היו הרבה משניהם P:

איך תוכלו לזהות אותי ברחוב (מאפיינים חיצוניים או תכונות אופי): שיער ארוך חלק שחור, אוזניות על האוזניים, תיק גב.

סתם שיר שבא לי לשתף: אהוד בנאי - השביל הזה

שורה תחתונה: סופש פנטסטי שיהיה P:

ישן 23-05-2009, 18:08
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...

שם:סוכן עמוס

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה:גניבת פסטרמות מהמקרר של הטבחים.

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני:לתת מבט ואז לחייך,ואם מחזיר אז מתחילים לדבר.

רומנטיקה בשבילי היא:מושג אינסופי שנוגע בכל תחום בחיים.

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו: לא היו תודה לאל.

רעיון לדייט מנצח:קיץ-שקיעה חוף הים אבטיח בולגרית ואלכוהול טוב,חורף-מסעדה וסיידר טוב.

המתנה האידאלית ל(השלם את החסר) (פרט המתנה):תלוי מי כמה ולמה.

1.משפחה.
2.בית.
3.ארנק.
4.טלפון.
5.בת זוג אוהבת.

במהלך שיעור נהיגה האוטו התכבה 5 פעמים בגלל עצירות חירום (מתי אנשים ילמדו לנהוג במדינה הזאת?)

מדים או ג'ינס וסריג.

סתם שיר שבא לי לשתף:

יזהר אשדות-שתי נשמות

שורה תחתונה:

לזרום עם החיים ולהפסיק לחפש את ההתנכרות לטוב.

ישן 25-05-2009, 18:16
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...

שם: עידן משה (אין לי כוח להיכנס מהניק השני שלי, אין כוח לשנות סיסמה).

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה: כבר קרה, בצבא (היה לי מצ'עמם אז החלטתי לבדוק עד כמה בטוחים המחשבים בצה"ל, בסוף יצאתי עם שבוע מטבחים)...

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני: רומק לקח לי את המילים מהפה, לקחת אותה ללמוד, וכשמצ'עמם, לעבור לנושאים מעניינים יותר.

רומנטיקה בשבילי היא: must, אין בלי זה, תמיד כייף לראות אותה מוקסמת.

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו: לא היה. (כי היו מעט בבבעעע...).

רעיון לדייט מנצח: כשתדעו מה זה, תגלו לי גם (אל תהיו משעממים ותהיו מצחיקים).

המתנה האידאלית ל(השלם את החסר) (פרט המתנה): להפתיע את בת הזוג בדבר שהיא לא ציפתה לה מעולם...

חמשת מוצרי היסוד שלי (או אם אלוהים לא היה ממציא את ה 1,2,3,4,5, המצב היה רעע..): פייסבוק, שווארמה, "House MD", סיטקום, "בלייזר".

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש: לא קרה אף פעם (לכתב במייל בטעות את כל צה"ל כולל הרמטכ"ל נחשב?).

איך תוכלו לזהות אותי ברחוב (מאפיינים חיצוניים או תכונות אופי): משקפיים (לראות משהו), MP3, תיק של הלימודים עם סיכה של הפינק פלוייד.

סתם שיר שבא לי לשתף: Paul Anka - You are my destiny (השיר הכי אוהב עליי).

שורה תחתונה: מצ'עמם לי רצחחחח......

נערך לאחרונה ע"י idanmos בתאריך 25-05-2009 בשעה 18:18.
ישן 26-05-2009, 17:38
צלמית המשתמש של Ritusik
  Ritusik Ritusik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Ritusik שלח הודעה דרך MSN אל Ritusik Facebook profile

שם: ריטה

אם יעצרו אותי בגין פשע שביצעתי, איזה פשע זה יהיה: הפגנה נגד הריסת יערות הגשם P:

הדרך האידאלית להתחיל עם בן המין השני: אז מה... בא לפה הרבה?

רומנטיקה בשבילי היא: היא לא בשבילי.

הדייט הנורא ביותר שהייתי בו: מישהו שהיה בטוח שאם יצאנו לדייט אז אנחנו התחלנו לצאת אוטומטית...

רעיון לדייט מנצח:מסעדה אכול כפי יכולתך.

חמשת מוצרי היסוד שלי (או אם אלוהים לא היה ממציא את ה 1,2,3,4,5, המצב היה רעע..): מוזיקה,אוכל , טבע,אהבה,מגנום(הנעליים)

סיטואציה מצחיקה שנכחתי בה/ פדיחה שאני מנסה להכחיש:איך רצתי לאוטובוס ואיך שהגעתי לטווח שכל האוטובוס רואה אותי דפקתי ג'יגלבה עפתי 2 מטר קדימה וכתוספת איזה סבא בא והתחיל להרים אותי

איך תוכלו לזהות אותי ברחוב (מאפיינים חיצוניים או תכונות אופי):בלונדינית עם מגנום ותיק של פיס.

סתם שיר שבא לי לשתף: לא באלי.

שורה תחתונה: אני אעשה הכל רק לא להמשיך ללמוד לתנך

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:56

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר