לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2009, 19:10
צלמית המשתמש של ארנון אלעל
  ארנון אלעל ארנון אלעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.09
תבנית מאלומיניום, איפה?

שלום, אני בונה שעות ממש מגניב בגודל כמו של גליל נייר טואלט (כן דיי גדול...) ואני צריך לעשות תבנית אלומיניום שהבסיס שלה נראה כמו ביצה, ובקצוות יהיה דופן בצורה של הביצה שיהיה בגובה חצי סנטימטר. אני לא יכול להוציא יותר מ-50 שקל. יש הצעה למישיהו?

הקרירות שאתה מרגיש היא הבעיה הפחותה שלך...
אם תחזור על הניסוי הזה עוד פעם פעמיים, התחת שלך יפתח תלות בשמפו נגד קשקשים, ובכל פעם שתנסה לוותר על החפיפה ולשטוף אותו עם סבון רגיל, יופיעו לך תוך מספר ימים קשקשי תחת, שהדרך היחידה להיפטר מהם היא לחזור לחפוף את שערות ישבנך עם השמפו המדובר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-05-2009, 21:00
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ארנון אלעל שמתחילה ב "תבנית מאלומיניום, איפה?"

בקישור הבא יש כל מיני תבניות אלומיניום עם המחירים שלהם. ניתן לקנות אותן בחנויות של חד פעמי, וייתכן שבשוק יהיה יותר זול (בדר"כ זה ככה).
תבניות אלומיניום
הייתרון באלומיניום זה שאפשר לעקם אותו ולפסל לכל צורה שרוצים. תוכל לקנות תבנית אובאלית או עגולה, לצייר את הביצה על הבסיס, ואז לגזור סנטימטר אחד מקו המיתאר, ואז לעקם את זה, כך שתיצור דפנות.

יש אופציה שנייה: תוכל לעשות את הביצה עם דפנותיה מקרטון או בריסטול (תלוי בחוזק שאתה מחפש) ולצפות אותה בנייר אלומיניום. זול וזמין יותר. אני מניחה שכמעט בכל בית יש גליל אלומיניום, וגם אם לא יש מקומות שמוכרים 3 ב-10 ש"ח. בריסטול עולה 5-7 ש"ח, לגבי הקרטון - גג 20 ש"ח (תלוי מה אתה קונה - קרטון ביצוע, קאפה או משהו אחר), ומצד שני אפשר להשתמש בקרטון של קופסת נעליים. תלוי מה נוח לך יותר.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר