לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2009, 17:45
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי DVM שמתחילה ב "בחור בן 24 שיוצא עם מישהי בת..."

לא יודעת מה איתך אבל יצא לי כמה פעמים לשבת בחברה מעורבת של חברים בכל הגילאים, גם אנשים בני 24 ומעלה יחד עם אנשים בגיל תיכון. אז כמו בכל קליקה יכולה להיווצר משיכה גם בחבורה כזאת, בלי שום קשר לגיל. מעבר לזה, שאם היא לא אומרת לך את הגיל שלך על ההתחלה, הניחוש שלך לגביו יכול להיות מוטעה מאוד. בנינו, הפרש הגילאים הוא לא כזה דרסטי שאתה תפסול בחורות שאתה מכיר רק כי הן נולדו כמה שנים אחריך. בסופו של דבר הגוף שלהן לא שונה מגוף של בנות מבוגרות יותר, והרבה פעמים הן גם זהות מבחינת אינטליגנציה. (ובימינו, היום יש בנות שהניסיון המיני שלהן מגיע לשיאו בגיל 18).
אז כן, גם לי קשה לתאר שיחסים כאלה יחזיקו ברצינות יותר מדי זמן. אבל להתנסות פה ושם לא יהרוג אף אחד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2009, 08:50
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי se143 שמתחילה ב "הפרש גילאים..."

יש שיטה ידועה של לצאת עם מישהי צעירה כי יותר קל להרשים אותה ביחס לבני גילה וזה גם פתרון קל לאלה שלא מסתדרים עם בנת גילם עקב אי בגרות או בעיות אחרות, עם צעירה יותר זה מקל עליהם להגיע למצבים אינטימיים, בעיקר עם אחת שאין לה הרבה נסיון ולמה להשוות.

ראיתי המון בנות שיצאו עם מבוגרים מהן בגילאים האלה, מכל המקרים האלה כולם התבררו כקשר לא טוב (ניצול, בעיות של המבוגר וכ'ו).

אולי תמצאי דוגמאות פה ושם שזה כן בסדר וסיפורים על אנשים שלהם זה כן הלך,אבל הרעיון ברור, בגיל הזה ההפרש גדול מידי והסיכוי שבאמת יצא מזה משהו רציני קלוש.

ישן 14-05-2009, 12:48
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11
אני לא מבין משהו
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "יש שיטה ידועה של לצאת עם..."

את בעצמך אמרת שאת מכירה מספר מקרים שהתבררו כקשר לא טוב.
אבל ממספר מקרים להפוך את זה לשיטה בפני עצמה? להפוך ממקרה פרטי לכלל? איך בכלל אפשר להגיד שסיכוי להצלחה הוא קלוש אם ככה? זה במקרה אחד הבחור ניצל את הבחורה, במקרה אחר זה מובטח שיקרה?
חסר בחורים שמנצלים בחורות בנות גילן? יש הכל מהכל.

לדעתי האישית, כל מקרה לגופו - אי אפשר לשפוט את הכלל בגלל כמה מקרים ששמעת. ועוד לומר שההצלחה קלושה במקרים האלו, מאיפה המסקנה הזאת? עשית מחקר בנושא?

סתם לשם הדוגמא, סיפור אהבה שהצליח - אמא שלי התחתנה בגיל 19 כשאבא שלי היה מבוגר ממנה במספר שנים טובות ובכל זאת והיה להם קשר נפלא במשך 25 שנה.

אגב לי כבר יצא לי להתקל לא פעם בבחורות בנות 20+ חסרות בגרות באופן עצוב ביותר.

ישן 15-05-2009, 03:06
  Just Emily Just Emily אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.09

ידוע שככל שעולה הגיל כך ההפרש גדל וגםההפך, בת 40 שתצא עם מישהו בן 55 יחשב לבסדר, בת 30 שתצא עם מישהו בן 40 גם בסדר ובת 20 שתצא עם מישהו בן 27 גם בסדר
אבל מישהי בת 12 תצא עם מישהו בן 17 יראה מוזר כי יש הבדלים שונים

אני מסכימה שכל מקרה לגופו ויש הבדלים בחשיבה של בת 17 לעומת בן 24 שהוא כבר אחרי צבא אבל עדיין בן 24 הוא עדיין ילד, וכיום עם המצב הרוב ממשיכים לגור אצל ההורים בעיקר כדי לחסוך אז מי שאמר משכנתא או שכירות וכו זה עדיין לא הגיל.

אני מבינה אותך כי גם אני שהייתי בת 17 יצאתי עם גדולים ממני, אז תהני ממה שעושה לך טוב ותזהרי רק לא להתפתות ולא להכנע ללחץ שיכול אולי להגיע מהם בעיקר למה שקשור לסקס
ישן 16-05-2009, 22:34
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08

אני דווקא חושבת שבחור בן 22-24 שיוצא עם בת 17 הוא לא בהכרח פדופיל או מסכן או טיפש.
לא יתכן שכל הבחורים הללו שפגשת הם פדופילים, מסכנים או טיפשים.

אם יש חיבור ואמון, לא צריך להטריד אותך בכלל בני כמה הם.

תעשי מה שטוב לך ותפסיקי לחשוב איך זה נתפס בחוץ. זה אבסורד וזה לא שימושי.
שיקפצו כולם, אם טוב לך וטוב לו ואתם רואים את עצמכם שווים ומתאימים ואוהבים, למה שמשהו כמו "מוסכמה" ישבור או יזיק לכם?

אני חושבת שרוב התגובות בשרשור הזה היו לא לעניין בכלל.
אף אחד לא באמת יכול להכנס לכיס שלך ולומר לך מה רע ומה טוב בנושא של הפרש גילאים.

ושוב-
לפעמים קשה לאנשים להתנתק מהכל ולבחור בטובת עצמם,
אבל זה מה שאני חושבת שאת צריכה לעשות- לבחור בעצמך ובטובתך.
אם האלטרנטיבה היא לצאת עם בחור בן 18 ולהרגיש שהוא אידיוט ואין לך מה לעשות איתו, אז תעשי לעצמך טובה גדולה ותוותרי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר