לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2009, 13:27
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אני יכול להבין... זה מרגיע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
אני יכול להבין... זה מרגיע אותך, זה מנתק אותך מהדברים הלא טובים...
זה הכל בגלל ההתמכרות. וזה לא שווה את הכסף שאתה מבזבז כל יום/שבוע/חודש/שנה על הדבר הזה...
אפשר להשיג את הרוגע הזה בעוד המון דרכים אחרות, מבת זוג, מאוכל, שתייה...
כשאני בלחץ אני שותה כוס מים קרים מאוד ואני נרגע...

זהו שאתה לא מעשן, אז אתה לא יודע.

הנה עובדות;
זה לא מרגיע אותי, אני מעשן כשאני רגוע; אני לא מכור, אני יכול להפסיק מתי שאני רוצה. לפני כשלוש שנים הפסקתי לעשן למשך יותר משנה; זה לא מנתק אותי מכלום. אתה זה שעברת שטיפת מוח מאמצעי התקשורת שמשווים סיגריות לאלכוהול וסמים. אני מקווה שברור לך שלסיגריות אין השפעות פסיכוטיות כמו שאתה מתאר...
אתה מתעקש שסיגריה קשורה לרוגע/עצבים, וזה לא. אני מעשן כי אני נהנה מזה. יש כמובן גם את כל שאר ההנאות האחרות שהזכרת, ואני נהנה גם מהם... סיגריות זאת הנאה אחרת. נוספת. כזו שלא מקבלים בדרך אחרת.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 20-05-2009 בשעה 13:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2009, 13:43
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "[QUOTE=alonmore28]אני יכול..."

אני ממש לא עברתי שטיפת מוח ע"י שום תקשורת.
אני גדלתי בבית שבו שני ההורים שלי היו מעשנים כבדים, אבא שלי הגיע ל-3 חפיסות ביום ויותר ואמא שלי 2 חפיסות, היא עישנה פחות כי היא עבדה עם ילדים קטנים. אבל עדיין עישנה המון...
הדבר הזה הגעיל אותי מאז ומתמיד, הריח - העשן - המחנק... והעובדה שההורים שלי כמעט כל פעם שהיינו עוברים ליד המרכז, היא הייתה עוצרת ושולחת אותי עם 15 שקל לקנות לה חפיסה...
והעובדה שהיא העדיפה לקנות לעצמה עוד פאקט מאשר לקנות לי קלפים של סופרגול או ביצת הפתעה.
אני לא תיארתי שום הפרעות פסיכוטיות, ואני יודע טוב מאוד שזה לא גורם לך להזות או ל"עופף". אבל זה מרגיע.

למה זה גורם לך הנאה? כי אתה מכור לזה, כי כשמערכת העצבים שלך זקוקה לעוד ניקוטין ואז היא מקבלת - אתה מתרגם את זה בתור "הנאה".
יופי שהפסקת לשנה, אבל למה חזרת?
אתה לא מוכיח שאתה יכול להפסיק מתי שאתה רוצה על ידי זה שאתה עוצר לתקופות וחוזר, אתה מוכיח שאתה יכול להפסיק מתי שאתה רוצה רק אחרי שאתה מפסיק ולא חוזר לזה.
הרי, מה הסיבה שחזרת לך? היית צריך את זה... פשוט מאוד.
ישן 20-05-2009, 13:48
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אני ממש לא עברתי שטיפת מוח..."

אתה צודק בקשר לעישון כבד, זה מגעיל. אני מעשן קופסה בחודש.

"ואני לא עוצר לתקופות וחוזר" לא מדדתי את הזמן שבו אני יכול להפסיק. הפסקתי כי בא לי. ולמה חזרתי? מהסיבה הפשוטה. אחרי שנה שלא עישנתי, לא הרגשתי צורך לעשן, ולא בא לי לעשן - אמרתי לעצמי שהנה, אני יכול להפסיק מתי שאני רק רוצה. שנה זה מספיק זמן כדי להוכיח את זה. ואחרי שהוכחתי, אני יכול להנות מזה שוב. כי זו הנאה ואני מצרף אותה לרשימת ההנאות שלי. יש נזירים במנזר שלא נהנים מרוב הנאות החיים, ואני בטוח שהם אפילו מאושרים. אז מה? אפילו אתה, רשמת את רשימת הדברים שאתה נהנה מהם, והיא די מצומצמת. הרשימה שלי פשוט גדולה יותר. אני נהנתן

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר