לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2010, 03:35
  טרור WATCH טרור WATCH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.10
ספינות קרב ישראליות חצו את תעלת סואץ בדרכן למפרץ הפרסי.

כתב:יוני אלפר. מערבת ישראל און ליין . 6/2/2010
http://israel-online.co.il/
מקורות מצריים מדווחים כי ביום חמישי האחרון חצו מספר ספינות קרב וכלי שיט ישראלים את תעלת סואץ בדרכם לים האדום ומשם למפרץ הפרסי. לדברי אותם מקורות בין הספינות ניתן למצוא את האח"י חנית והאח"י אילת שהינן חמושות ונושאות עימן מטען ועשרות אנשי צוות. כלי השיט יצאו מנמל חיפה וכנראה מדובר ככל הנראה בתרגיל אמריקאי ישראלי משותף הקשור בין השאר לאיום האיראני.בזמן מעבר כלי השיט , נקטו המצריים צעדי ביטחון מחמירים ועצרו את התנועה באזור התעלה.
כמו כן דווח על צוללת מסוג דולפין חמושה בטילים עם ראשי קרב גרעיניים שעושה את דרכה לאזור המפרץ לצד צוללות נוספות שיגיעו בהמשך. טווח ההגעה של כלי השיט הישראליים לאזור הוא 4 ימים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2010, 07:05
  Tal53 Tal53 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
מידיעה אפשרית לפנטזייה מצרית בשלושה צעדים קצרים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טרור WATCH שמתחילה ב "ספינות קרב ישראליות חצו את תעלת סואץ בדרכן למפרץ הפרסי."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי טרור WATCH
כתב:יוני אלפר. מערבת ישראל און ליין . 6/2/2010
מקורות מצריים מדווחים כי ביום חמישי האחרון חצו מספר ספינות קרב וכלי שיט ישראלים את תעלת סואץ בדרכם לים האדום ומשם למפרץ הפרסי (שלב ראשון והגיוני. כלי שייט ישראלי שעובר בתעלה נצפה על ידי כולם). לדברי אותם מקורות בין הספינות ניתן למצוא את האח"י חנית והאח"י אילת שהינן חמושות ונושאות עימן מטען ועשרות אנשי צוות( שלב שני, הפנטזייה מתחילה. "המקורות מתחילים לספר לנו מה יש בתוך הספינות) כלי השיט יצאו מנמל חיפה וכנראה מדובר ככל הנראה בתרגיל אמריקאי ישראלי משותף הקשור בין השאר לאיום האיראני.בזמן מעבר כלי השיט , נקטו המצריים צעדי ביטחון מחמירים ועצרו את התנועה באזור התעלה.
כמו כן דווח על צוללת מסוג דולפין חמושה בטילים עם ראשי קרב גרעיניים שעושה את דרכה לאזור המפרץ לצד צוללות נוספות שיגיעו בהמשך(שלב שלישי, המדע הבדיוני בעיצומו. עכשיו אותם מקורות מצריים גם יודעים היכן הצוללות הישראליות, מה חימושן ומה יעדן) טווח ההגעה של כלי השיט הישראליים לאזור הוא 4 ימים.

שלא ישעמם אוסיף ידיעה משלי ממערכת טל הפקות.
מקורות מדווחים שצוללת ישראלית המשייטת בדרכה למפרץ נצפתה על ידי דייגים. הצוללת מצויידת ב 6 טילים גרעיניים והיא בדרכה למפרץ הפרסי.

ישן 06-02-2010, 08:58
צלמית המשתמש של Herbie
  Herbie Herbie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Herbie
מידע
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Tal53 שמתחילה ב "מידיעה אפשרית לפנטזייה מצרית בשלושה צעדים קצרים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tal53
שלא ישעמם אוסיף ידיעה משלי ממערכת טל הפקות.
מקורות מדווחים שצוללת ישראלית המשייטת בדרכה למפרץ נצפתה על ידי דייגים. הצוללת מצויידת ב 6 טילים גרעיניים והיא בדרכה למפרץ הפרסי.

מקור נוסף, המבקש להשאר בעילום שם, מוסיף כי בניסיון להסוות את הצוללת ככלי אזרחי, נצבעה האחרונה צהוב בוהק, עוטרה בדגל הארמני, ועוטה את השם Archi Medes.
ע"פ הדובר, המדווח משארם, כי למרות תהליך ההסוואה המקיף שעבר כלי השיט, לא הצליח חיל הים הישראלי להסתיר את תכולתה של הצוללת, ואת זוהרה הכחלחל זיהו מדריכי צלילה מקומיים, בעת שערכו צלילת לילה באתר הספינה - הטרופה הידוע "הטריסטוגרם".

מקורות בכירים בממשל המצרי, טוענים כי בשם Archi Medes רשומה ספינת פדלים בעיר ירוואן, וכי הספינה נמכרה בשנת 1993 לקונה מקדוני המחזיק מספר נכסי נדל"ן בבירה הארמנית.

פֶּתִי יַאֲמִין לְכָל דָּבָר וְעָרוּם יָבִין לַאֲשֻׁרוֹ
משלי יד:טו

~

נערך לאחרונה ע"י Herbie בתאריך 06-02-2010 בשעה 09:03.
ישן 07-02-2010, 23:45
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי טרור WATCH שמתחילה ב "פורסם כרגע בערוץ 10"

כבר קרה שבערוץ 10 פורסמה ידיעה שהתבססה בלעדית על מידע שאתה הבאת.
מיותר לציין שהידיעה הייתה פלופ עיתונאי עצום והעיתונאי שמסר אותה הפך לבדיחה בין הכתבים הצבאיים.

להבא כשאתה מתרגם את אתר החמאס כדאי שתשים לב גם לתאריך.
חשוב להבחין ולשים לב אם אומרים "השבוע" או "בדיוק השבוע אשתקד"

ישן 07-02-2010, 22:18
  משתמש זכר Flying-Wing Flying-Wing אינו מחובר  
עמוס דור,מומחה ומתעד של חיל האוויר הישראלי

חבר מתאריך: 20.07.05
Facebook profile
נקרעתי מצחוק....ענק
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Herbie שמתחילה ב "[QUOTE=Tal53]שלא ישעמם אוסיף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Herbie
מקור נוסף, המבקש להשאר בעילום שם, מוסיף כי בניסיון להסוות את הצוללת ככלי אזרחי, נצבעה האחרונה צהוב בוהק, עוטרה בדגל הארמני, ועוטה את השם Archi Medes.
ע"פ הדובר, המדווח משארם, כי למרות תהליך ההסוואה המקיף שעבר כלי השיט, לא הצליח חיל הים הישראלי להסתיר את תכולתה של הצוללת, ואת זוהרה הכחלחל זיהו מדריכי צלילה מקומיים, בעת שערכו צלילת לילה באתר הספינה - הטרופה הידוע "הטריסטוגרם".

מקורות בכירים בממשל המצרי, טוענים כי בשם Archi Medes רשומה ספינת פדלים בעיר ירוואן, וכי הספינה נמכרה בשנת 1993 לקונה מקדוני המחזיק מספר נכסי נדל"ן בבירה הארמנית.

ישן 07-02-2010, 19:14
  משתמש זכר gaviran gaviran אינו מחובר  
מקים ומנכ"ל חברת טרוג'נס. מומחה לחקר מודיעין, טרור וחבלה

חבר מתאריך: 20.04.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי טרור WATCH שמתחילה ב "הנה מה שפורסם בערוץ..."

יוני - אני חושב כי אתה מתבלבל קצת, בשונה ממי שהוא קהל היעד שלך בישראל און-ליין, בפורום יש חברים רבים שלא מתעניינים בסקופים תקשורתיים בדגש על נושאים בהם יש לחברים כאן הבנה ועומק (לא לכולם כמובן) את אלו הם יכולים לראות בפורמים המתאימים כל אחד כראות עינו (וואלה, רוטר, ואפילו דבקה לא עלינו) . בעבר הלא רחוק היו מספר אנשים אשר בדומה לך ניסו להעלות תכנים בעלי אופי חדשותי שלא התאימו למרבית חברי הפורום והם כבר לא איתנו לפחות לא בכינוי המוכר שלהם. זה לא אישי ואל תהפוך את זה לכזה גם אתה מרגיש נפגע מתגובות הקהל לידיעות שלך. פשוט חפש פלטפורמה מתאימה יותר לתכניך, כמי שעיסוקו הוא במקורות מידע שחלקם אפילו דומים שלך, אני מציע זאת בצורה ידידותית ולא מתנשאת.
ישן 08-02-2010, 20:26

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי gaviran שמתחילה ב "יוני - אני חושב כי אתה מתבלבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gaviran
יוני - אני חושב כי אתה מתבלבל קצת, בשונה ממי שהוא קהל היעד שלך בישראל און-ליין, בפורום יש חברים רבים שלא מתעניינים בסקופים תקשורתיים בדגש על נושאים בהם יש לחברים כאן הבנה ועומק (לא לכולם כמובן) את אלו הם יכולים לראות בפורמים המתאימים כל אחד כראות עינו (וואלה, רוטר, ואפילו דבקה לא עלינו) . בעבר הלא רחוק היו מספר אנשים אשר בדומה לך ניסו להעלות תכנים בעלי אופי חדשותי שלא התאימו למרבית חברי הפורום והם כבר לא איתנו לפחות לא בכינוי המוכר שלהם. זה לא אישי ואל תהפוך את זה לכזה גם אתה מרגיש נפגע מתגובות הקהל לידיעות שלך. פשוט חפש פלטפורמה מתאימה יותר לתכניך, כמי שעיסוקו הוא במקורות מידע שחלקם אפילו דומים שלך, אני מציע זאת בצורה ידידותית ולא מתנשאת.

אני מנסה להבין ולא מצליח...למה בדיוק הפלטפורמה לא מתאימה?
אם לצנזורה זה היה מספיק חמור ואף יצרה עימי קשר (בסוף השבוע אני בפגישה בתל אביב בנושא הזה) למה לפורום הזה זה לא מתאים? להפך......אני אומנם לא מומחה גדול לענייני צבא או אמל"ח אבל בהחלט יש לי ידע ומקורות רבים בנושא טרור שמתאים להגדרת הפורום (כידוע פורום צבא וביטחון) ואשר יכולים לתרום לפורום(כמו שגם חומרים של אנשים כאן תורמים לידע שלי..גם אני לומד תמיד).

נ.ב
תודה על הדיון התרבותי...
ישן 08-02-2010, 22:18
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי gaviran שמתחילה ב "יוני, כפי שכתבתי תחושתי היא..."

כמו שציינת, יש דברים מעניינים שיוני מעלה, ויש דברים שגובלים במה שמכונה "דימיון מזרחי פרוע" - מה לעשות? לדעתי האישית לשניהם יש מקום בפורום - לטוב ולרע, שכן ההזיות של החמאס למשל דווקא כן רלוונטיות לעיתים כי הן לא מעט פעמים מהוות פקטור בדרך הפעולה שלו.
מה שאנשים חושבים על זה אישית, הם מוזמנים להביע באשכול או שלא - רק שתדע יוני, יש פה לא מעט אנשים שקוראים את אותם המקורות שאתה קורא ולעיתים יש להם גישה להרבה מידע שלך אין, כך שתיקח בחשבון שהתגובות תהיינה בהתאם

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 18-02-2010, 00:06

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טרור WATCH שמתחילה ב "ספינות קרב ישראליות חצו את תעלת סואץ בדרכן למפרץ הפרסי."

מקורות סורים:מעבר ספינות חיל הים בתעלת סואץ-מלחמה בהברחות
כתב:יוני אלפר. מערכת ישראל און ליין .18/2/2010

על פי מקורות סורים שונים נטען כי ספינוות וצוללות חיל הים שחצו לאחרונה את תעלת סואץ ,כפי שפורסם לראשונה באתר ישראל און ליין ב6 לחודש , לעבר הים האדום ומשם כנראה למפרץ הפרסי , לא עוסקים לא רק באימונים כפי שדווח בתחילה. על פי אותם מקורות כלי השיט הישראלים אחראים לטיפול בספינות המנסות להבריח נשק מאיראן לחיזבאללה , סוריה או חמאס.הצעד הנ"ל נעשה בשיתוף פעולה ביחד עם הכוחות האמריקאים הפרוסים באזור.

הפעולות הנ"ל ומידע בנושא מגיעים לאחר שהאמריקאים תפסו ספינת גרמנית בחודש אוקטובר שנה שעברה , בשם " הנזה אידניה " , אשר הוחכרה לחברה איראנית .על הספינה נמצאו 7 מכולות ובהן תחמושת , בין השאר כדורים לרובי קלצניקוב ואשר הייתה אמורה להעביר את המשלוח לצבא הסורי או חיזבאללה.האירוע התרחש באזור מפרץ סואץ.

אותם מקורות מדגישים כי הכוחות נמצאים באזור המפרץ גם כדי להיות מוכנים ברגע של צורך לפעולה צבאית נגד איראן.

עוד נאמר באותו הקשר כי כוחות הביטחון המצריים הגבירו את האבטחה סביב התעלה בצורה ניכרה וכי הוצבו אנשים נוספים וציוד למעקב אחר התנועה באזור התעלה במהלך 24 שעות ביממה.
ישן 18-02-2010, 03:47
  ולדהים ולדהים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.09
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי טרור WATCH שמתחילה ב "מקורות סורים:מעבר ספינות חיל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי טרור WATCH
מקורות סורים:מעבר ספינות חיל הים בתעלת סואץ-מלחמה בהברחות
כתב:יוני אלפר. מערכת ישראל און ליין .18/2/2010

על פי מקורות סורים שונים נטען כי ספינוות וצוללות חיל הים שחצו לאחרונה את תעלת סואץ ,כפי שפורסם לראשונה באתר ישראל און ליין ב6 לחודש , לעבר הים האדום ומשם כנראה למפרץ הפרסי , לא עוסקים לא רק באימונים כפי שדווח בתחילה. על פי אותם מקורות כלי השיט הישראלים אחראים לטיפול בספינות המנסות להבריח נשק מאיראן לחיזבאללה , סוריה או חמאס.הצעד הנ"ל נעשה בשיתוף פעולה ביחד עם הכוחות האמריקאים הפרוסים באזור.

הפעולות הנ"ל ומידע בנושא מגיעים לאחר שהאמריקאים תפסו ספינת גרמנית בחודש אוקטובר שנה שעברה , בשם " הנזה אידניה " , אשר הוחכרה לחברה איראנית .על הספינה נמצאו 7 מכולות ובהן תחמושת , בין השאר כדורים לרובי קלצניקוב ואשר הייתה אמורה להעביר את המשלוח לצבא הסורי או חיזבאללה.האירוע התרחש באזור מפרץ סואץ.

אותם מקורות מדגישים כי הכוחות נמצאים באזור המפרץ גם כדי להיות מוכנים ברגע של צורך לפעולה צבאית נגד איראן.

עוד נאמר באותו הקשר כי כוחות הביטחון המצריים הגבירו את האבטחה סביב התעלה בצורה ניכרה וכי הוצבו אנשים נוספים וציוד למעקב אחר התנועה באזור התעלה במהלך 24 שעות ביממה.

יפה שהמקורות הסוריים עוקבים אחרי ישראל און ליין ומזכירים אותו!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:17

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר