לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2009, 14:56
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
פיגוע בעעע קיבלתי קנס על סך 750 ש"ח ו8 פאקינג נק'!

המצלמה החדשה יש לציין שלא ידעתי על קיומה תפסה אותי נוסע ב"יונדאי אקסנט" מודל 2004 של אמא ב4\20 בכביש עוקף רחובות (דרך מנחם בגין) על 97 קמ"ש שהמהירות המרבית המותרת שם הינה 70 קמ"ש. עכשיו כל מי שמכיר ונסע בכביש זה יודע טוב מאוד כמה בעייתי להישאר בו על מהירות נסיעה של 70 קמ"ש. קל מאוד להגביר מהירות אף מבלי לשים לב ונהג שנשאר על 70 קמ"ש נעקף על ידי כ-ו-ל-ם !

מי שנוסע בכביש הזה יודע טוב מאוד ש99% מהנהגים שם חורגים מהמהירות המותרת( ועד היום יש לציין ללא בעיה יתרה). המצלמה שם היא חדשה. אני מניח שמעטים מתושבי רחובות והסביבה יודעים על קיומה כרגע.
אני רק חושב על כמות המעטפות שמודפסות כרגע למאות הנהגים שכמוני חרגו מהמהירות..
כולם כמוני יגיבו באותה נימה: " WTF ישנה מצלמה?! since when?! who?! how?! holly shit "

אין לי מושג עם המינוס שלי מאיפה אני יארגן 750 ש"ח .. טוב לפחות יש לי 60 יום לשלם..
ו8 נק' לא הגזמנו קצת? עוד 4 נק ואני בשלילה...
למזלי זאת העבירה הראשונה שלי. בד"כ אני מקפיד לנהוג לפי חוק וחריגה מהמהירות המותרת קוראת לי לעיתים רחוקות וחריגות מאוד..

בכל מקרה מה שבטוח אני בח-י-י-ם לא יעבור מהמהירות המותרת! הקנס הקשה שקיבלתי הבהיר לי וצרב לי טוב מאוד...

ובכל מקרה למי שמחברי הפורום נוסע בכביש אל תגידו לא אמרנו.. ואם ייצא לכם לנסוע במהירות חריגה מהמתוקן בלילה אם תשימו לב טוב יש "פלש"

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 21-05-2009 בשעה 15:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2009, 15:24
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
גרים בראשון לציון מזרח
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "בעעע"

אחד במצב שלי נראה רוטשילד לעומת הסביבה... שמחת עניים.

אגב: לא כל הג'ובניקים נוחרים. חלק ערים ומדברים מאוד בעצבים על כל מיני בעיות כמו זה שבתורנות שמירה החד מילניומית שלהם, לא מרשים להם לישון במשרד והם חייבים לישון בחדר השומרים. הצרה היא שבניגוד לאיומים שתמיד מסיימים שיחות ג'ובניקים כאלה, הם בסוף לא "עוזבים ת'ארץ"...

ובכל מקרה כדי להפיג את התסכול, לפעמים כשאתה רואה איזה ג'ובניק נוחר קשות, אחרי שעשרים דקות חפר במוח לחברה שלו בטלפון שהוא מגיע היום לקריה רק בשביל לעשות בלאגן, אז אתה לא מעיר אותו בשלום, גם לא בת"א מרכז, וגם לא במרכז הירידים-אוניברסיטה. אף פעם לא גיליתי אם הוא מתעורר בסגולה, או שפשוט חוזר עם אותה רכבת מכ"ס חזרה... אין שמחה כמו שמחה לאיד.

ישן 23-05-2009, 15:02
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "וחלק גם עסוקים בלבכות לחבר..."

אני מוחה על השיחה שלכם.

אני הייתי ג'ובניקית, הרס"ר שלי היה מטורף עליי כי בחיים לא איחרתי. ואני גרה 3 שעות מהבסיס שלי ועדיין הייתי מגיעה ב6 בבוקר כל יום. בחיים לא התבכיינתי על התורנויות גם כשדפקו אותי, וכשעשיתי את הלוח כולם היו מרוצים.
יש ג'ובניקים שמתלוננים המון. ויש ג'ובניקים שמוציאים את עצמם מנהלים מחלקה לבד וטוחנים שעות ומגיעים הבייתה בלילה ויוצאים לפני שהשמש בכלל מוצאת את ישראל על המפה.
ובתור מנהלת מחלקת אשפוז מלא שטיפלה בחיילים עם רסיסים בגופם, חיילים שבניינים ריסקו חצי מהגוף שלהם... אני חושבת שאתם צריכים לתת כבוד גם לג'ובניקים האלה.

להת'.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:45

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר