לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2009, 00:31
  ggwp ggwp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.09
המלצה לוותר על להיות לוחם?

ההמצב שלי בצבא קצת הסתבך יותר ממה שחשבתי כשהתגייסתי. התחלתי באפריל 08 קורס בחיל הים, יצאתי ממנו בנוב' 08 עם בעיות ברכיים ועברתי לחיל שריון, שם שיבצו אותי למסלול מחדש עם נוב' 08. כרגע הפלוגה באמצע האימון המתקדם, שאני לא עשיתי בו כלום כיוון שרק בתחילתו התחילו להוציא אותי לטיפולי פיזיוטרפיה, והאופציות שקיימות הן או לרדת מחזור ולעשות אימון מתקדם עם מרץ 09, או לצאת לקורס חובשים קרביים.

ואני בהתלבטות. ענקית.

מצד אחד, אני לא רוצה לוותר על להיות לוחם. יש את המחשבות של 'אני בטח מסוגל, זה הפיך וזה בטוח יעבור', 'איזה גרוע אני שאני לא מצליח להתגבר על כזה דבר', של אני אסבול קצת, לא נורא, אבל אני לא אצא בתחושה של החמצה.
ומצד שני יש את החשיבה של 'אולי אני אפצע עוד יותר', סביבה שלמה שאומרת לי שאני צריך לדאוג קודם כל לבריאות שלי ולזה שאני לא אלך על קביים בגיל 30, ו'כוסעמק עם הצבא' או 'עשית מה שיכולת'.

העניין הוא שאני באמת מרגיש כרגע, שאם אני סוגר על חובשים קרביים, אני אעשה שירות רע, ש90% ממנו יהיה לא לעשות כלום ולהיות בובה כשצריך חובש בשטח וכו'. מצד שני, אני גם לא רוצה להפצע.

דעות, הערות הארות ומה אתם אולי הייתם עושים

תודה :]

נערך לאחרונה ע"י ggwp בתאריך 23-05-2009 בשעה 00:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-05-2009, 01:18
צלמית המשתמש של random bytes
  משתמש זכר random bytes random bytes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "במשפט אחד? [b]כשמדובר בבריאות..."

+1

אין צורך לוותר על הרצון - צריך רק להבין אותו בצורה חדשה. אני בטוח שעם המוטיבציה שלך תוכל להצטיין בכל תפקיד אחר. החיים (שניתן לבטא אותם במידת בריאות) היא ערך עליון, ומחירו יכול להיות, לדעתי, רק חיים אחרים. מכיוון שהאין לך צורך לסכן את עצמך - אל תעשה את זה.

חובש זה מקצוע מעניין ואם יצא לך לעבוד עם רופא טוב, תוכל להעשיר את הידע שלך בהרבה מעבר לקורס חובשים בסיסי (שהוא לעצמו, נכס ידע).

הבן-אדם עושה את התפקיד ולא התפקיד עושה את הבן-אדם. זה קלישא, אך רק כיוון שאי-אשפר להתכחש לנכונתו. יש המון נקודות בהם חובש מרפאה עושה עבודה חשובה ותורם רבות.

בכל מקרה,
בהצלחה.

ישן 23-05-2009, 21:22
צלמית המשתמש של rona 888
  rona 888 rona 888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
אם אתה רוצה לדעת...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ggwp שמתחילה ב "לוותר על להיות לוחם?"

אני ויתרתי על האפשרות להיות לוחמת. למה? אותה הסיבה- הרגליים. צהל לא יעזור לרגליים שלי להיות יותר טובות ממה שהם עכשיו, ויכול להיות גרוע יותר- אולי המאמץ בטירונות היה עושה נזק בלתי הפיך, אני לא יודעת. עשיתי טירונות 02 מורחב (שזה אפילו לא קרבי) והיו לי כאבים, כל הזמן, וגם כן בקורס. תאר לך מה היה אם הייתי עושה טירונות קרבית...
אני לא חושבת שכדאי לך לקחת את הסיכון, כי אם כן יקרה משהו אתה תחיה את החיים שלך כשאתה לא יכול לחזור אחורה.

שאלתי בדיוק את אותם שאלות שאתה שאלת והגעתי לתשובה- אחרי השירות שלי אני אחיה עם מה שקיבלתי, לא הם, אני לא רוצה לקבל רגליים דפוקות וככה אסבול כל החיים.
לפעמים צובט בי שאני לא לוחמת, אבל אני לא מצטערת על זה- האנשים הם אלה שעושים את השירות שלך, ואתה, בגישה שלך. אני לא בתפקיד שהכי רציתי, אבל טוב וכיף לי ממש.

אני ממש מקווה שתעשה את ההחלטה הנכונה, ובכלל שיהיה לך שירות מהנה וטוב, לא משנה איפה תהיה.
בהצלחה.

ישן 28-05-2009, 14:41
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03

בוא נשחק משחק מחשבתי קטן:

אתה בוחר לחזור לטירונות קרבית. מסיים אתה בהצלחה. עולה לקו (פעילות מבצעית) והכל בסדר. לילה אחד, אתה מבצע פסיעה קטנה ולא משמעותית למישהו אחר - מלבד לך. הפסיעה הזאת היא הקש ששובר את גב הגמל. הברכיים הלכו ולא ישובו שוב לעולם. לא רק בהקשר הצבאי. לעולם.
זה משמפיע בבחירת מקצוע עתידי, זה משפיע בעיסוק בספורט... אתה יודע מה? תלוי באופי הפציעה זה יכול להשפיע אפילו על המעגל חברתי-רומנטי.

זה אוליי נשמע סיפור דימיוני אבל הוא מציאותי לחלוטין. וזה עוד היה התרחיש האופטימי מעט. זה שבו אתה מסיים טירונות עם בעיות ברכיים בהצלחה ועוד מספיק לעלות לקו. רוב הסיכויים שהברכיים שלך יסבלו בטירונות וייכנעו עוד שם.

בדרך השנייה להתלבטות שלך - אתה נהיה חובש. מרוויח קורס חשוב, מרוויח עוד יתרון באזרחות ועושה את הקורס עם אנשים איכותיים כמוך. לגביי השירות בהמשך? יצא לי לעבור כמה תפקידים בצבא. שני דברים חשובים: מי האנשים שמסביבך ומה אתה מוכן לתת לעצמך בכל תפקיד. אם שני הדברים שציינתי הם ברמה גבוהה - אז לא משנה התנאים בבסיס או כל דבר אחר. התרומה שלך תוכל להיות גבוה לפחות כמו לוחם ואפילו יותר (לוחם ללא "גב" תומך - בדמות לא-לוחמים - לא יכול לבצע את תפקידו בכלל.).

אם אני הייתי אתה - הייתי בוחר באופציה השנייה. חד וחלק. וואסח זה נחמד. לוחמה זה מעניין וחשוב. בריאות, עוצמת התרומה ואיך הצבא יכול לעזור לך במקום להזיק לך - אלה הדברים החשובים באמת.

ישן 07-06-2009, 22:59
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

כמו שאמרו כולם מעלי - רד מקרבי, אם זה מה שאתה צריך להקריב כדי לשמור על הבריאות שלך.
אני לא יודע איך אוכל לשכנע אותך שזה המהלך הנכון, אבל נסיון החיים שלי לימד אותי בדיוק את זה (ולא בדרך הנעימה).
שמור על הבריאות שלך כמה שיותר... על הרגליים שלך, הברכיים שלך, הגב שלך... אתה לא מסוגל כרגע להעריך את זה ואני מקווה שלא תדע להעריך את זה לעולם (כי מי שיודע להעריך את זה, זה בדיוק מי שדפק את עצמו).

אני ניסיתי להתגייס גם לשריון בתור לוחם ונפלתי בפרופיל הרפואי. לא נאבקתי בזה... יכלתי להגיע להיות לוחם לו ממש התעקשתי, אבל באמת שחבל לדפוק את הבריאות בשביל להיות קרבי.
שירתתי בתור תומך לחימה בתפקיד מאתגר, מרתק ומעניין ואני לא מתחרט לרגע!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:36

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר