לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2009, 01:07
  moka zino moka zino אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.09
עזרה יפו מתחממת - נחנח זקוק לעזרה.

שלום רב חברים ואחים!

כיפואי מזה שנתיים, הרגשתי עד לא מזמן שלמרות המבטים זרועי השנאה שנשלחים אלינו היהודים ברחוב, ולמרות שמ 1 עד 4 בבוקר השכונה השקטה שלנו (צהלון) הופכת להיות מסלול מרוצים למכוניות שחורקות ומשמיעות מוסיקה בקולי קולות, למרות כל זה, יפו לא כל כך בעייתית - הרי חוליגאנים יש בכל מקום...

בשכונה שלנו יש חבורה של בעלי כלבים, שיוצאים יחדיו כל ערב לביה"ס הסמוך, כדי לתת לכלבים לשחק יחדיו, בעוד אנחנו נרגעים מהיום שעבר. באמת אווירה מיוחדת במינה של שכונה של פעם.

לפני כשבועיים שניים מחברינו יצאו לבית הספר כהרגלם (בחור ובחורה) ונתקלו בבחור ערבי בתוך בית הספר (ב10:30 בלילה) שנראה כאילו הוא נבהל מהכלבים ויצא מבית הספר.
מראה יכול להטעות, מכיוון שהבחור חזר, עם אבנים (גדולות לפי התאורים), ותוך כדי איומים (" אתם לא תצאו מפה בחיים " וכו....) החל לסכול את חברי באבנים. הבחור, שרגיל לפתור מחלוקות במילים ניסה לדבר עם הבחור וחטף אבן רצינית בכתף. הבחור הערבי ניסה לחסום את היציאה מבי"הס. וטלפון למשטרה מתוך בית הספר לא עזר במאום - כי המשטרה לא נכנסת ליפו.

יום למחרת שמעתי על המקרה, וכמובן שנבהלתי, אך מקרה אחד אינו מעיד על דפוס, וכך המשכנו ללכת לבית הספר.

שלשוםֿ ב7:20 בערב, באור שמש, הלכנו אני ושכנתי (לא הבחורה מהפעם הראשונה) לביהס ונתנו לכלבים להשתעשע. לאחר כ5 דקות הגיעו כ4 מבני דודינו, כאשר אחד מהם פתח בגידופים ודרישה שנקשור את כלבינו, למרות הטון המטונף שיצא לו מהפה תפשנו את הכלבים וקשרנו אותם. ברגע שקשרנו את הכלבים הוא התרחק ונראה כי הוא נרגע.
מראה יכול להטעות, הבחור הלך לאסוף אבנים - חלוקי נחל בגודל של 15 סמ"ק והתחיל לידות אותם לעברינו תוך כדי קריאות היסטריות "תברחו!!! תברחו!!! יא ^!@#$^@%#$" ושאר טינופת. אנחנו לקחנו את הרגלים ורצנו. הטלפון למשטרה נשמע ככה:
" - שלום משטרה.
- שלום בדיוק ברחתי עם שכנתי מאדם ביפו שזרק עלינו אבנים במטרה לפגוע, זה כבר פעם שנייה שזה קורה. אני יכול לזהות אותו אתה רוצה פרטים?
- אתם צריכים לחזור למקום הארוע.
- אבל במקום הארוע זורקים עלי אבנים
- אתם צריכים להגיע למקום הארוע
- אני 20 מטר ממקום הארוע
- תגיע למקום הארוע
- אני לא חוזר להסכל באבנים!!!
- אתה רוצה להגיע הנה תלונה נגדו?
- לא, הוא יכול גם לזהות אותי בקלות ואני גר פה לא רוצה להסתבך עם מאפיות אני רוצה שתשלחו ניידת לביהס ואני מוכן לתת תאור.
- אנחנו לא יכולים לשלוח ניידת אם אין שם אף אחד.
- אבל הם שם עכשיו!!!
- אדוני אם אתה לא מגיש תביעה ולא מגיע למקום הארוע אני לא יכול לעזור לך."

בקיצור, את הישבן המשטרה לא תזיז. רוצה להיות מוגן? תעבור לרמת אביב.

בכל אופן, עכשיו נוצר דפוס. החוליגאנים של יפו מתחילים לעבור את הגבולות, ולא רחוק הזמן שירצח פה יהודי. אנחנו בבעיה.

כיהודי אשכנזי (פרידמן מת לחלוטין כפי שסיפרו לי) מוסיקאי עדין נפש ונחנח אמיתי, אין לי את הכלים המנטאלים או הפיסיים, וגם לא את הרצון להדרדר לרמה של יריבינו המשוגע. כמו כן אין לי רצון לשחרר עליו את כלבתי המקסימה ולמצוא את עצמי בבית כלא, או למצוא אותה מורעלת בחצר ביתי.
מצד שני, לוותר על מקום שמזה שנתיים אני שכני וכלבתי נהנים ממנו יום יום, בגלל חבורה של חוליגאנים - זו לא אופציה.

חשבנו להציע לעוד בעלי כלבים מיפה להצטרף אלינו ולהפגין נוכחות גדולה יותר בייהס, חשבנו לפנות למועצה עירונית, חשבנו לפנות לגופים שהעניין יזיז להם. אולי להצליח להעלות את נוכחות המשטרה באזור. אבל לדעתי צריך פה גישה שונה. איך מטפלים בחוליגנים, בלי להפוך לאחד בעצמך????

איך רוכשים שקט?

אשמח לכל סוג של טיפ אפשרי, שנוכל לשוב ולהנות מביהס בלילה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2009, 14:04
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אז אתה בעצם ממשיך להציע שום דבר...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אין לי מה להציע.... אבל..."

1. הכלבים - כן, כנראה שבמקרה הנ"ל, לא מדובר בכלבים שיכולים לגרום יותר מדי נזק... אפשר לנסות למצוא מישהו עם בולדוג / אמסטף / רוטווילר / אחר...

2. אם לא הכלבים, אז האנשים עצמם - וגם את זה אתה פוסל...

3. המשטרה - הכותב טוען שהמשטרה לא נכנסת ליפו, אז מה ישתנה אם קבוצה גדולה, כדבריך, יגישו את התלונה? עדיף לנצל את אותה קבוצה גדולה למטרות פרודוקטיביות יותר (אם אתה מבין למה אני מתכוון...).

4. התקשורת - להזכירך, מעורבים בסיפור הזה ערבים. התקשורת לא תמהר להתייצב לצידם של תושבי יפו היהודים (שכבר כך מעלילים עליהם שהם מנסים לדחוק מיפו את התושבים הערבים). רוב הסיכויים שהסיפור הזה יהפוך לסיפורם העצוב של ערבים חפים מפשע המאויימים ע"י כלביהם התוקפניים של היהודים...

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 19-05-2009, 14:14
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אז אתה בעצם ממשיך להציע שום דבר..."

1. כלבי אמסטף הם לא חוקיים בישראל (בזה אני בטוח)... ו(בזה אני ממש לא בטוח)אני חושב שגם רוטווילר...
אם הם ייתפסו עם כלבים כאלה, הם היחידים שייפגעו... כמו כן - שוב, אני לא חושב על הנזק שיכול להיגרם לטרוריסטים, אני חושב על הנזק שיכול להיגרם לכלבים. כמה שהם חזקים, אם תיזרק עליהם לבנה על הראש הם ימותו מיד....
2. אני פוסל, בטח שאני פוסל. כמו שכותב האשכול אמר - הם לא מתכוונים לרדת לרמה שלהם והוא מתאר את עצמו כ"נחנח" מהסרטים, שכל הסטיגמות מתלבשות עליו...
נראה לך שהוא וחבריו (שהוא טוען שגם הם ככה) יכולים להתמודד מול חבורה של טרוריסטים שבקושי היו בבית ספר וכל חייהם התעסקו בלהרים קרשים וברזלים ולזרוק אבנים?
אני חושב שהסיכון לא שווה את זה... הם לא לוחמי קומנדו והם לא יכולים להיכנס לעימות אלים, בעיקר בגלל נושא החמולות והמאפיות ביפו.
3. אני מאמין שאם כל החבורה ילכו ביחד לתחנת המשטרה וידאגו לעשות מספיק רעש - זה יעבוד.
4. צודק, חשבתי על זה בזמן שכתבתי... אבל תמיד אפשר להציע עוד אופציות, זה לא עולה כסף... אין סיבה לפסול דברים מאש, אני חושב שאפשר לנסות לדבר עם איזה כתב שאפשר לסמוך עליו לראות מה הפידבק.
ישן 19-05-2009, 15:03
צלמית המשתמש של הפטריוט

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "1. כלבי אמסטף הם לא חוקיים..."

1. אז זהו, שלא... מותר להחזיק כלבי אמסטף ורוטוויילר, תחת הגבלות (החוק להסדרת הפיקוח על כלבים ). אגב, גם כלבים אחרים יכולים לגרום נזק... הכלבים יכולים לשמש לא רק לתקיפה אלא גם לצרכי הרתעה - כמה שאותם מחבלים גיבורים על יהודים נחנחים (לפי הגדרתו של הכותב בתחילת האשכול...), נראה אותם גיבורים על כלבים מאיימים...

2. אם הם יארגנו מספיק חבר'ה, ולא יחששו מ"לרדת לרמה שלהם"...

3. המשטרה לא פועלת ביפו לא משיקולי "רעש"... צריך לקרות משהו חריג כדי שהמשטרה תפעל שם באפקטיביות ("משהו חריג" - אין הכוונה לכמות האנשים שיגישו תלונה...).

4. שוב, אל תצפה מהתקשורת להתייצב מאחורי התושבים היהודים...
http://www.latma.co.il/Latma/Templa...ID=269&IID=1183

מבחינתי, המדינה צריכה להתערב בנעשה ביפו, ולשים קץ לתופעה הזו. אם המדינה לא עושה את המוטל עליה, על התושבים לדאוג לעצמם.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 20-05-2009, 14:44
  s.o.i s.o.i אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אין לי מה להציע.... אבל..."

תעשה לי טובה.

הפטריוט צודק. קודם כול,
עדיף שהם לא יחיו פה, תחילה.
לערבים תרבות פרמיטבית שלא הסכימה לקבל על עצמה את הגלובליזציה..
אבל נעזוב את זה. לצערנו אובמה לא יתן לנו לעשות את הנדרש והנכון.
לכן במקום שאין חוק, וה"חולגנים" בו שורצים, לוקחים את החוק לידיים כלומר במקרה הזה, את הצדק.
וכמו שציינו פה. משסעים בהם את הכלבים. ואדוני, אם לא מתאים לך להשתמש בכלבים, זוהי רק אלטרנטיבה. אתה ראשי גם להשתמש בגופך!
במדינה של יהודים, ערבי מסכל יהודי והיהודי לא מגיב?@! אנחנו כבר לא באירופה.
הזהרת את האדם. מוזיקאי עדין ואשכנזי אתה אולי, אבל זה לא אומר שלא מחזירים.
נ.-ב-זה ממש לא ירידה לרמה שלהם. צריך סולם ארוך מאוד כדי לרדת לרמה שלהם, ידידי.
שנפלה בידי אויבינו שלא בצדק,
ועכשיו שבה נחלת אבותינו לבעליה הראשונים..."

ישן 21-05-2009, 15:15
  s.o.i s.o.i אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "בוא נפסיק את ההיתממות"

קודם כול אני לא מציע כאן שום עבירה על החוק.
אני בעד החוק ואלו העוברים עליו צריכים לשלם.
אך ממתי להגן על עצמך מסקילה נחשב איסור?
לא יתכן שערבי יסכל בצורה כזאת יהודי, ישראלי.
מעניין שכשערבי מסכל יהודי זה בסדר גמור, היה לו התפרצות, למסכן.
אבל עם יהודי מגן על עצמו, במדינה שלו! זה כבר אי- שפיות! זה כבר עבירה על החוק!
אם כך, מה על האדם לעשות? ללכת משם, לוותר על התחביב הלילי שלו?, או פשוט לעמוד שם ולתת לאבנים לרסק לו את העצמות? כי הרי הבנו כבר שהמשטרה לשם לא תגיע.
האם בכול פעם שאהיה סכנה אצתרך לסגת? כי החוק אומר?
התשובה היא לא.
שוב, התנהגות זו היא התנהגות פרמיטיבית, של אנשים פרמיטיבים.
על כול אחד ואחת מאיתנו לדאוג שהשקט במדינה ישמר.
ואם אתה שואל אותי, הייתי תולה אנשים אלו בכיכר העיר, ומלמד את השאר מה קורה כשעוברים על החוק באמת.
יום טוב, אדוני.

ישן 22-05-2009, 22:20
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
חבר שלך השופט???? פחחחחחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי s.o.i שמתחילה ב "[b]הגנה עצמית[/b] היא הפעלה..."

המינימום שהחבר שלך "השופט" היה יכול לעשות זה למחוק את הקישורים לויקיפדיה מההגדרה שהוא "נתן לך" אני מקווה "שבפסקי הדין" שלו הוא לא מסתמך על ויקיפדיה, כי אם כן זה מסביר את המצב המחורבן של מערכת המשפט שלנו. אם היית ממשיך לקרוא בויקיפדיה את הערך ממנו העתקת את ההגדרה, הייתה מבין בדיוק למה אני מתכוון כשאני אומר שגם להגנה עצמית יש סייגים בחוק. במקרה המאד לא סביר שיש לך חבר שופט (ואני לא מתכוון לשופט כדורגל) תבקש ממנו שיסביר לך מה כתוב בחוק העונשין בסעיף 34 י' וגם בסעיף 34 ט"ז.
אם זה באמת מעניין אותך עכשיו אני לא רק חושב שאתה מבלבל בשכל ושיצחקו עליך בבית המשפט, אלא גם פה בפורום
הערך שאדוני העתיק ממנו מויקיפדיה: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94...E%D7%99% D7%AA

ישן 23-05-2009, 00:36
  s.o.i s.o.i אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "חבר שלך השופט???? פחחחחחחחחחח"

העובדה שהלכת לוויקיפדיה מעידה על כך שנדנדתי אותך והיה לך את הצורך לחפש אדמה להאחז בה.
אתה אדם פתטי ובזה שתרשום בסוף כול הודעה שלך א-ד-ו-נ-י בדפוס 5 לא יהפוך אותך לצודק.
הוויכוח הזה מיותר, מכיוון שחוק או לא חוק, בסופו של דבר, בעולם המעשי (שהוא לא הפורום הזה.)אדם יעשה הכול כדי להגן עליו, ולא חשוב מה החוק אומר. אתה לא תגדיר לי לא היום ולא מחר מהי הגנה עצמית.
ובין אם זה חברי השופט או וויקיפדיה ציינתי במפורש חוק תנכ"י :
"הקם להורגך, השקם להורגו"
עם ערבי העז להרם עלי אבן, אני יאסוף אותה יחד עם סכין לתוך גרונו.
לא יתכן, שבארץ שלי ערבי או כמו שהם מכנים את עצמם: "פלסתינאי" ירים עלי אבן!
לא בארץ שלי, לא בארץ ישראל..
דורות שלמים נאבקו על מקום זה! בשביל להקים כאן סוף כול סוף אחרי 2000 שנים מקום שבו לא יידו בנו אבנים!
בשביל אותם אנשים שנלחמו בשבילנו! בשביל אותם אנשים ארים אבן וינפץ לו את הגולגולת.
ועל הזלזול שלך בבני אדם אדוני, כאילו היית ממציא החוקים בעצמך, אתה עוד תשלם.
יבוא היום ויגמלו לך באותה הצורה.
ותעשה לי טובה, בהודעה הבאה המתנשאת שלך, תנסה לא לכתוב
אדוני בכתב 5!

ישן 19-05-2009, 19:13
  GreenBerret GreenBerret אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moka zino שמתחילה ב "יפו מתחממת - נחנח זקוק לעזרה."

אולי קצת מסוכן. אבל אפשרי.
תקליטו ותצלמו (פלאפון, מלצמה פשוטה, מצלמת וידאו) את כל השתלשלות האירוע, מרגע הגעתכם למקום, ההתקלות עם הערבים ועד השיחה עם המשטרה (כולל).
תמצא חבר שהוא חצי עורך/במאי או מישהו עם כשרון לכך, ותערוך את הוידאו בצורה כזו שיראה אפילו טיפה יותר דרמטי. אולי תצלם מבחוץ ומבפנים. אין כמו צילום רחוב שבו רואים נערים ממוצא ערבי זורקים אבנים כדי לעורר קצת תחושות אינתיפאדה..
תיצור קשר עם מערכת חדשות כלשהי להצגה של הסרטון, יש מספיק.

אולי התקשורת לא תצא להגנתם של היהודים ביפו, כמו שנאמר פה. אבל היא תשמח לעוד קצת רפש על המשטרה ומוקד 100.
קטע מוקלט/מצולם הרבה יותר טוב מסתם דיווח כתוב בYNET על איזה נרקומן.

אם חס וחלילה חטפת אבן לראש, או מישהו נפצע, יותר טוב (במובן החיובי). תתרחק כמו שאמרת ממקום האירוע ותנסה שוב את 100. לפי איך שנראה ממה שכתבת, אם לא תהיה במהלך תגרה כלשהי שיש בה נפגעים הם לא יגיעו, או לפחות יש סבירות לכך שהם פשוט יגידו לך ללכת למיון ויפגוש אותך שם שוטר. זה בכלל מצטלם טוב.
אולי זה ייצור מספיק לחץ שיארגן סיורים באיזור שלכם.

תכל'ס. אין לי מושג מה יעזור. כל סיפור כזה רק מעודד אותי פשוט לרדת מהארץ.

נערך לאחרונה ע"י GreenBerret בתאריך 19-05-2009 בשעה 19:17.
ישן 20-05-2009, 08:31
צלמית המשתמש של הפטריוט

כן, עדיף לסמוך על המשטרה...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "חברה מספיק עם ההצעות הלא..."

ציטוט:
" - שלום משטרה.
- שלום בדיוק ברחתי עם שכנתי מאדם ביפו שזרק עלינו אבנים במטרה לפגוע, זה כבר פעם שנייה שזה קורה. אני יכול לזהות אותו אתה רוצה פרטים?
- אתם צריכים לחזור למקום הארוע.
- אבל במקום הארוע זורקים עלי אבנים
- אתם צריכים להגיע למקום הארוע
- אני 20 מטר ממקום הארוע
- תגיע למקום הארוע
- אני לא חוזר להסכל באבנים!!!
- אתה רוצה להגיע הנה תלונה נגדו?
- לא, הוא יכול גם לזהות אותי בקלות ואני גר פה לא רוצה להסתבך עם מאפיות אני רוצה שתשלחו ניידת לביהס ואני מוכן לתת תאור.
- אנחנו לא יכולים לשלוח ניידת אם אין שם אף אחד.
- אבל הם שם עכשיו!!!
- אדוני אם אתה לא מגיש תביעה ולא מגיע למקום הארוע אני לא יכול לעזור לך."

ויליאם ראלף אינג'

ישן 24-05-2009, 08:24
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
אני פשוט חייב לומר ש..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moka zino שמתחילה ב "יפו מתחממת - נחנח זקוק לעזרה."

הדיון היה מאוד מעניין לקריאה,

מאוד מפולפל.

תודה!

ורק בשביל להשאיר את התגובה במסגרת הדיון אז, פנייה תקשורתית כלשהי (כל תוכניות החשיפה הללו וערוצי חדשות), ופנייה לדרגים גבוהים במשטרה וברשות המבצעת, עלולה להטיב לעניות דעתי.

אני חייב לומר לסיום, הזכות הטבעית שלך בתור אדם לחירות נפגעת ע"י אדם אחר אשר משתמש בחירותו לפגיעה בחירותך. לכן, ע"פ החוק המתוקן והסדיר, יש להגביל את חירותו של אדם זה, תיעוד של הארוע וזהותם של הפוגעים והבאת ראיות אלו לגורמי אכיפה, יגרום למעצרם של החשודים.

אני מאחל לך שתזכה בקרוב לחזור לתחביב החביב שלכם. אל תתפשר על חירותך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:06

הדף נוצר ב 5.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר