לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-05-2009, 15:47
  משתמש זכר DievsOwns DievsOwns אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.09
Follow me...
קשר פתוח?

טוב אז, התשובה שלה הייתה "כן". מה שאומר שהיא אכן רוצה לנסות ולתת לזה צ'אנס נוסף.
העיניין הוא, שאני באמת אבל באמת לא בטוח שאני יכול לספק לה את החופש שהיא כ"כ רוצה.
איך לעזאזל, אני יכול להיות בטוח, שאם היא תבלה עם ידידיה ותפגש איתם הרבה, בסופו של דבר היא תתאהב באחד מהם שהיא תבלה איתו?
איך אולי לשמור עליה רק בשבילי, במרחק כזה? כאן נכנס הקטע של שיתוף הפעולה של שני הצדדים, אבל עם החופש הזה שלה, שותף הפעולה שלה יהיה מינימלי.
אני באמת מוכן לקחת את כל זה על עצמי ולהוריד קצת את רמת הרכושניות שבי, להפסיק לקנא וכאלה. אבל יש בעיה בעייתית.
לדוגמא: היא תדבר עם ידידיה בפרהסיה בפורומים או בבלוגים שבהם היא גולשת, היא תגיד לאחד מהם "מותק", וכל מיני שמות חיבה כאלה ואחרים, לאנשים שהיא מחבבת אותם (ידידים).
ועזבו את העיניין של שמות החיבה, זה הרבה יותר מעבר לזה. היא אמרה לי אישית שהיא רוצה את החופש הזה של הלפלרטט עם בחורים אחרים. אני פשוט מפחד שזה יזלוג לכיוון יותר רציני, ואז הדיבורים על המין יהפכו לאמת ויתממשו?
אני אעלים עין, אגיד לעצמי "Um, whatever" ולאט לאט, לפי דעתי לפחות, הרגש שלי כלפיה ירד, כי אראה שאני לא אוכל לסמוך עליה יותר, לקבל ממנה את שיתוף הפעולה הזה של שימור הקשר.
אולי מה שהיא צריכה זה קשר פתוח. קשר פתוח, הוא בעיקר לאנשים שלא מסוגלים להחזיק קשר אמיתי, קשר של אחד על אחת בלבד.
כל הדברים האלו באמת מפרעים לי. אני בן-אדם קנאי, רכושני, וקשרים פתוחים לא הכי בריאים בשבילי. למה ההרגשה שלי, היא, שרק אני זה שרוצה את זה אמיתי?
למה אני מרגיש שרק אני באמת רוצה את זה אחד על אחת בלי התערבות של אנשים מהצד? מה, רק אני באמת מרגיש אליה משהו כ"כ חזק? האם היא לא מרגישה משהו כ"כ חזק אלי,
והיא לא מסוגלת להפסיק לפלרטט עם בחורים אחרים, אז מה הטעם? מה הטעם בלהמשיך עם כל זה? למה לא להפסיק עם כל זה מיד? אולי ככה זה בעצם יהיה בריא יותר, לשנינו!

אולי הבעיה היא בעצם בי? אולי אני באמת רכושני מדי, ואני צריך לתת לה את החופש הזה? אבל שוב, עולה לי המחשבה שאחרי זמן-מה היא תרצה לנסות ולממש את הידידות בנהם לקצת מעבר לדיבורים על מין.

ואל תשאלו איך אני יודע שהיא מדברת איתם על מין, אני פשוט יודע.

נערך לאחרונה ע"י DievsOwns בתאריך 24-05-2009 בשעה 15:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:36

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר