לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2009, 15:18
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
אופציה נוספת להכנת חזיר מפימו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amit2 שמתחילה ב "בהשפעת השפעת: חזירים"

נדרתי שברגע שיהיה לי זמן לנשום, אני אתן מדריך קצר על דרך נוספת להכין חזיר.

אז הנה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חומרים-

פימו- כמובן
גולות- אני משתמשת בהן כבסיס, וכך אני חוסכת ביזבוז של פימו יקר (פימו זה לא פלסטלינה, הוא בא באריזות קטנות, וכל אחת עולה כ8-9 שקלים אם איני טועה. די יקר, אני בד"כ נורא חסכנית כשזה נוגע לפימו)
קיסם- לרידוד עדין ובעיקר למריחה והדבקה של פרטים קטנים זה לזה, או לגוף הגדול
סכין חיתוך- נדמה לי שזו סכין אשר במקור הייתה מיועדת לסכין גילוח. היא מאד נוחה לחיתוכים מדוייקים של הפימו.

הכנה-

בסיס- לוקחים את הצבע הרצוי, מכדררים לעיגול, מרדדים ועוטפים את הגולה. צריך לשים לב שהכל מכוסה בצורה שווה, ושאין כיסי אוויר. לעסות ולכדרר עם כפות הידיים בעדינות עד לתוצאה הרצויה.

רגליים- מרדדים לנחש, בעובי הרצוי לרגליים. חותכים 4 חתיכות שוות. מועכים בעדינות ליצירת גדלים שווים, אם החתיכה לא הייתה מדוייקת, ומצמידים יחדיו (ראו תמונה). מדביקים לגולה העטופה. על מנת שההדבקה תהיה עמידה, קחו את הקיסם ובעדינות תמרחו את הרגליים אל הבסיס, ורדדו בעדינות סביב החיבורים, לגימור אסטתי.

אזניים- יוצרים שני מעויינים, אחד גדול בצבע הגוף של הדמות, והשני קטן ודק הרבה יותר, בצבע כהה/ בהיר יותר. מדביקים אחד על השני. בדומה להדבקת הרגליים, גם כאן צריך להצמיד בעדינות אל הראש באמצעות הקיסם.

זנב- מכינים נחש זעיר ומסלסלים בצורה המתאימה. לוקחים את הקיסם שוב ואת הקצה של הזנב, מצמידים ומרדדים ב ע ד י נ ו ת אל הגוף.

אף- יוצרים עיגול אליפטי ומשטחים אותו, שלא יבלוט יתר על המידה. עושים (הפעם בעזרת עפרון רגיל- ע"מ שהחורים יהיו גדולים דיים) שקעים לנחיריים.

עיניים- שני עיגולים שטוחים ודקים בצבע לבן, עליהם מדביקים כדורים זעירים של שחור. מצמידים אל החזיר.

תוספות למהדרין- טוב לאלו שעושים את הדמות בגדול:

פרטים קטנים תמיד מוסיפים חן. אם ברצונכם להכין דמות גדולה.
1. אתם יכולים להאריך במעט יותר את האף, ולעשות עליו קווים קטנים, ליצירת אף אקורדיוני.
2. ניתן ליצור באמצעות משולשים לבנים זעירים, את הפרסות של 2 הרגליים הקידמיות. מדובר בשני משולשים לכל רגל.
3. אפשר להוסיף קשתית לעיניים.
4. אם ברצונכם להוסיף קצת עניין לדמות, אפשר להכין מגבעת קטנה או פרח לדמות. אפשר גם לשחק עם הצבעים ולא להשאר צמודים לצבעים המקוריים של החיה.

ת ו צ ר ס ו פ י

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 22-05-2009 בשעה 16:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר