לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2005, 21:14
  ^^^lama^^^ ^^^lama^^^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
דילמה לא פשוטה

כמו שאולי הבנתם (אם קראתם את ההודעה הקודמת שלי) אני במצב מנטלי ונפשי לא כל כך טוב כרגע.
הייתי אצל פסיכולוג (בלי שאפאחד ידע) והוא אמר לי שאחרי פגישה אחת הוא לא יכול ממש להגיד מה אני יכול לעשות עם המצב שלי (למי שלא יודע יש לי בעיה של מחשבות אובדניות על הרס עצמי כל פעם שאני לבד) אבל הוא בטוח שזה קשור במצב החברתי .

קצת רקע על המצב החברתי מתחילת שנה שעברה (תחילת כיתה ז):
נכנסתי לבצפר והייתי חבר של כולם בערך. הייתי זייניק מתלהב (ויחי האובייקטיביות) שהתלהב מזה שהוא כבר לא בכתה ג' ושכשאומרים שלום לבנות אז זה בנשיקה קטנה.
הסתובבתי בעיקר עם שני ילדים מהכיתה שהאספסוף נוהג לכנות אותם כ"מיני ערסים" (למרות שאני אישית נוהג לכנות אותם נגררים) ודי נהניתי איתם.
במשך הזמן התפקחתי והבנתי שלא בהכרח מה שמקובל הוא מה שטוב והתחלתי להתחבר גם עם אנשים שלא הייתי רגיל אליהם, שאיך נגיד את זה, קרואים "פריקים" (למרות שמבחינתי הם פשוט יותר ראליסטים ופחות בעיניין של פוזות על החברים שלהם.
לאט לאט לקראת תחילת שנה"ל הזאת התנתקתי יותר ויותר ממי שהיו החברים הכי טובים שלי בבצפר ובכלל מרוב החברים שלי בבצפר (שלמען ההגינות אני מוכן לצין שהיו ביניהם המון "מיני-ערסים" ופאקצות) והתקרבתי יותר ל"פריקים".

עכשיו הדילמה:
עם הקבוצה הראשונה פחות נהניתי.
אני פחות מתחבר אליהם. פחות באותו ראש איתם. אני נהנה מדברים אחרים ואני בכללי ממש לא נהנה איתם.
עם הקבוצה השניה אני ממש נהנה.
יש להם רמה שיכלית. יש להם אותו אופי כמו שלי. יש להם אותה חשיבה והשקפת עולם כמו שלי ואני ממש נהנה איתם ומתחבר אליהם.

אבל כשאני מגיע אני מתחיל לחשוב על דברים לא טובים וכאלה דברים כמו שסיפרתי לכם קודם.
אבל למעשה המחשבות האלה והמעשים (מהאשכול הקודם שלי) התחילו רק כשממש השתלבתי איתם (הקבוצה השניה).

אז אם הפסיכולוג צדק ופה קבור הכלב אז מה עדיף לעשות? כי סה"כ בשני המקרים סובל: או בנוכחות שלי איתם או אחרי זה לבד.

עזרה תתקבל בברכה
אורי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2005, 21:00
צלמית המשתמש של שאנטית אלגנטית
  שאנטית אלגנטית שאנטית אלגנטית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שאנטית אלגנטית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ^^^lama^^^ שמתחילה ב "דילמה לא פשוטה"

שמע' אתה נשמע בחור אחלה, ממש ככה...ריאליסטי לפרצוף.

אבל אולי הריאלטי TV שבה אתה חי קצת משפיעה עליך!??
למה שלא תשכח מכל העולם החיצוני ותבנה לעצמך LaLa Land קטנה?
ככה אני עשיתי, שם טוב יותר.
טוב, אז זה נשמע טיפה הזוי- אני מודעת לעובדה.
אבל המציאות הזו בה אנו חיים תובענית מדיי, דורשת, אנחנו בפרוש תלויים בה.
כל הרדיפה אחרי יופי ותהילה אשכרה מחליאה לי את הצורה.
בתכלס, אני דיי סגורה על עצמי שזה לא הפן החברתי שגרם לך להיזרק לדיכאון ולעצבות יום יומית, אלא העיסוק המתמיד הזה במציאות בה אתה חי.

ילד, זרום עם החיים...לא עם המציאות...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:10

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר