לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > ארכיון אירוחים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2009, 18:36
צלמית המשתמש של משה_פייגלין
אורח האתר

חבר מתאריך: 06.01.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "ערב טוב אדוני, מה מקומם של..."

אם תעיין בחוקת הליכוד תגלה שהיא תואמת את השקפותי בצורה מדוייקת הרבה יותר מהשקפת שאר חברי המפלגה. בין היתר כתוב בחוקה העכשוית שעל המדינה להחיל את ריבונותה בכל שטחי ארץ ישראל שבידנו. האם נתניהו או סילבן או אפילו רובי ריבלין סוברים שעלינו להחיל את ריבונותנו בשטחים שנכבשו זה עתה בעזה? אני סובר שכן ומכיוון שלא נעשה זאת, אני מתנגד לכניסה כי אין סיכוי שננצח במלחמה הזו וחבל על הדם שנשפך בכניסה הקרקעית לשם.. אפשר לחלוק עלי אבל אי אפשר לומר שאינני משקף את עקרונות הליכוד.

באמת הבעיה שאתה מעלה נובעת ממקום אחר. בליכוד כבר מזמן התרגלו להתעלם מן העקרונות איתם יצאו לדרך. אני הילד שצועק "המלך עירום" ולכן ההורים מנסים לשלוח אותו למקום אחר שלא יביך אותם...
חזרה לפורום
ישן 13-01-2009, 18:41
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מר פייגלין היקר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "אשכול האירוח של מר משה פייגלין, נפתח זה עתה לשאלות הגולשים"

א. האשמת את מנהיג מפלגתך בכך שהוא מנהל תעמולה בסגנון נאצי. האם אתה מציע לתומכיך להצביע בעד מנהיג איום ונורא שכזה?
ב. מכיוון שהמדינה מפרסמת תוצאות של מערכות בחירות לפי יישובים. והליכוד מפרסם תוצאות של בחירות פנימיות באותה חלוקה , גילינו יישובים רבים שבהם מספר תומכיך בבחירות הפנימיות עלה משמעותית על מספר הבוחרים בבחירות הכלליות. האם לדעתך, מי שמתפקד למפלגה ללא רצון אמיתי להצביע לה בבחירות - אינו רמאי?
ג. האם לדעתך, אדם חילוני שהוא אוכל שרצים, מחלל שבת ובועל נידות - יכול להיות ראש הממשלה?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 13-01-2009, 19:03
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תשובות מתחמקות וחבל.
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי משה_פייגלין שמתחילה ב "א - אינני מציע להצביע לביבי,..."

א. נתניהו הוא מנהיג הליכוד. האם אתה מציע למצביעך להצביע עבור מפלגה שבראשה עומד אדם המתנהל כנאצי?

ב. שאלתי על יישובים רבים בהם התמודדת אתה וזכית לתמיכה נרחבת שלא באה לידי ביטוי בבחירות הכלליות. וענית לי ב"הוא התחיל". מר פייגלין, האם התנהגותך היא פועל יוצא של מה (שלטענתך היא) התנהלות נתניהו?

ג. מכיוון שהדרישה למנהיג ש"יש לו אלוקים" היא לא חלק ממצע הליכוד, נהפוך הוא - אתה מוכיח שמה שנאמר עליך על ידי הרב שרלו נכון - שאתה מנסה לערוך השתלטות עוינת על מפלגה שרחוקה ממך אידאולוגית. המשעה שלך הוא גניבת דעת גמורה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 13-01-2009, 19:03
צלמית המשתמש של משה_פייגלין
אורח האתר

חבר מתאריך: 06.01.09
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "סטודנטים"

לגבי שכר הלימוד בהשכלה הגבוה - איני חש שאני בקיא מספיק בנושא בכדי לתת לך תשובה אינטלגנטית. אני מתכוון ללמוד את הנושא.

באשר להפגנות - לא עייפנו, פשוןט הבנו - כל אחד ברמה אחרת של תודעה - שאין כאן שום דמוקרטיה. האזרח הישראלי אינו יכול באופן מהותי להשפיע על גורלו. איש אינו מסוגל להצביע על הבדל מהותי בין קדימה, עבודה וליכוד. אנו חיים אמנם בדמוקרטיה של אנשים (שמתמודדים על קולותינו) אך נמצאים בתוך דיקטטורה עמוקהב של רעיונות. אתה יכול לבחור במי שתרצה ובלבד שיישם את רעיונותיו של האח (השמאלני) הגדול. לכן לא מצביעים וגם יפסיקו ללכת להצביע.
העובדה שאני מכניס קוטב נגדי לשלל הרעיונות הזהים המוצעים לבחירה, מחזירה לדמוקרטיה הישראלית מעט ממשמעותה האמיתית. כלומר בזכותי יש בכלל דמוקרטיה בישראל (סליחה על ההתפארות אבל זה פשוט כך) ולכן אני כל כך מותקף ומושמץ. מזה הם כל כך מפחדים - שלך (לרוב היהודי) תהיה באמת זכות בחירה.
חזרה לפורום
ישן 13-01-2009, 19:56
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
לא ציפיתי ובכל זאת התאכזבתי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "אשכול האירוח של מר משה פייגלין, נפתח זה עתה לשאלות הגולשים"

תשובותיו של פייגלין היו מתחמקות ועמוקות כמעט כעומקו של טוקבק. חלק מן השאלות היו מהותיות - מהם כישורי האיש המעמיד עצמו לראשות מדינה? דמוקרטיה מול יהדות, מקומה של ההלכה בחייו של פוליטיקאי מאמין, התנהלותו הלעומיתית שנראתה כאילו מטרתה לפגוע בסכויי המפלגה בה הוא רשום להצליח, פגמים מוסריים בהשתלטות על מפלגה על ידי מי שאינם תומכיה וכו'. אציין כי גם שעור בכללי נימוס לא הדגים האורח כלפי שאלתו הלגיטימית של CK או בתשובתו לLL.

להבדיל מג'ו ומצפון שמעולם לא שקלו מן הסתם להצביע ליכוד - אני בהחלט אצביע למפלגה זו בבחירות הקרובות. בניגוד ללוקלוק לא ראיתי בעבר בעיה בשילובו של האיש בליכוד כשם שאופנהיימר יכול להיות חלק מן העבודה. התנהגותו של פייגלין שסביב בחירתו ולאחריה וזלזולו בבמה ובבוחרים הפוטנציאלים שהפגין היום מעוררת בי את המשאלה לחורר נקב קטן בפתק מחל במקום המתאים למקומו של פייגלין. כמובן שזה לא אפשרי וכמובן שעל כך בונה פייגלין.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:39

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר