לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2005, 00:51
  CrazyBustard CrazyBustard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.04.05
מחשבות רבות- משמעות אחת.

האם אני צריך להרגיש אשם על חלום?

איכשהו כשאני חושב על זה אני נזכר בספרו של ג'רג' אורוול 1984(מכירים?!) שבו אנשים הוצאו להורג על פשעים מחשבתיים... בכל אופן, בזמן האחרון אני מרגיש אשם מאוד בגלל מחשבות שרודפות אותי כבר זמן רב. לפני משהו כמו 5 שנים הכרתי ילד מדהים, פשוטו כמשמעו. כל אדם שמכיר אותו מעריץ אותו בדרך זו או אחרת, גם אני. אך לפני שנה וחצי זה התפתח למשהו אחר, למשהו מסוכן ומפחיד מאוד, לפחות מבחינתי. אני לא מצליח להפסיק לחשוב עליו. כשאני רואה אותו אני כל הזמן מחייך מין חיוך דבילי כזה, עד כדי כך שכבר לא נעים לי להסתכל לו בעיניים, אני מנסה להדחיק את ההרגשה הזאת אבל ככל שאני נלחם בה היא מתחזקת יותר. יש תקופות שבהן אני מתגבר על זה, אבל אז הרגש מתפרץ שוב חזק מתמיד. היום זה קרה שוב בחלום מצמרר. מלבד התסביך הזה יש לי עוד בעיה אני לא באמת נמשך לנשים, זאת אומרת שהן לא מדליקות אותי, בכל אופן לא הבנות בבית ספר שלי. אני נורא מפחד מהמשמעות של זה, ואני גם לא מי יודע מה בטוח אם אכן זה מה שזה. בעיקרון, רציתי רק להעלות את זה על הכתב כדי קצת להקל על עצמי אבל בו זמנית הייתי רוצה גם להבין יותר האם זה רק שלב טבעי בתהליך ההתבגרות או שזה יותר מזה.
אם זה יותר מזה אז אני מעדיף לגמור עם זה מייד, כי אני לא מתכוון לחיות ככה (רק מחשבה... אני לא באמת מתכוון לקחת אקדח או משהו כרגע..חחח)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2005, 02:03
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
שמע איש אני מקווה שאני אוכל לעזור לך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CrazyBustard שמתחילה ב "מחשבות רבות- משמעות אחת."

קודם כל אני לא מבין למה אתה מפחד להיות הומו ?

כיאילו מעבר לרגע של הגיחוח הקל אסור לך לשכוח שזה בסך הכל דבר טבעי ושינם לא מעט מפורסמים שהם חד מיניים וכמובן שאין בזה שום פסול או משהו.

עכשיו אולי אתה בכלל לא הומו וזאת סתם הרגשה, פשוט אתה מאוהב באותו בן אדם כי הוא כזה מיוחד ועדיין לא באה אלייך האחת שלך ואתה פרפקציוניסט ככה שאתה מוצא בכל אחת את השלילי...

אז אין לך מה לדאוג וגם לא מה להסיק מסקנות מהירות, חכה עם זה בנתיים ולא משנה מה יהיה לך עם עצמך ועם הלב שלך ותהנה.

אההה ודבר אחרון, יכול להיות שאתה בכלל דו מיני אז בכל מקרה אין לך מה לדאוג, שיהיה לך המון טוב.

נערך לאחרונה ע"י גולבו כחולות בתאריך 02-04-2005 בשעה 02:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר