לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2009, 21:28
  TrueHeart TrueHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.09
צריך את האוזן הקשבת שלכם בקשר לבחורה / פריקה

היי, אני משתמש די פעיל פה בפרש אך אני מעדיף לפנות אליכם בצורה אנונימית.
אני כמעט בן 20.
הסיפור שלי מתחיל בתוכנה מסויימת שיש לה קהילת גולשים גדולה שבה יש אפשרות לשלוח מין הודעות צ'אט למשתמש שרוצים.
כך במהלך שיטוטיי בין המשתמשים ראיתי בחורה מסויימת והחלטתי לשלוח "היי" היא הגיבה בחזרה והתחלנו לדבר... דיברנו די הרבה, היא שאלה אם יש מסנג'ר השבתי בחיוב ובאמת, שדיברתי כי היה מעניין איתה ולא מסיבה אחרת. כך השיחה שלנו התקדמה לתוך הלילה והיא סיפרה לי על האמונה שלה בברית החדשה ובישו ושהיא מפרשת את התורה פשוטו כמשמעו (לכן היא לא חוגגת את היום הראשון של הכנסיה הקתולית או האורתודוקסית אלא את השבת והאמונה שלה שכל האנשים שווים). שאלתי אותה אם היא משתמשת במיקרופון והיא אמרה שכן, שאלתי אם בא לדבר אז היא אמרה שהיה מאוחר באותו ערב והבטיחה שנדבר במיקרופון ביום למחרת.
אותו מחר באמת הגיע, והיא השתמשה במיקרופון ואז היא עברה גם למצלמה... בהחלט בחורה חמודה.
היא מארץ צפון אירופאית אך היא למעשה מדרום אירופה ומה שמוזר הוא שהיא הזמינה אותי מתי שאני מבקר בארץ המקור שלה שאני אוכל לישון אצלה בבית אם אני רוצה והיא גם סיפרה לי שהיא מגיעה לארץ להטבל בנהר הירדן.
אני לא זוכר אם זה היה באותו יום או ביום שאחרי אבל היא קצת הגענו לנושא של חברים מהעבר והיא סיפרה שהיא הייתה (you know what i mean) רק עם בחור אחד, אז דיברנו קצת והכוונה שלי שהייתה התקדמות די מהירה. ביום שלאחר מכן, היא שלחה כמה תמונות נחמדות שלה... בואו נגיד שהיה קשה לי להחזיק את הלסת במקום..

אני לא יודע מה בדיוק התחושות שלי כלפיה אבל היה לי קשה להוציא אותה מהראש... היא כל הזמן שם. למרות זאת, יש כמה דברים שאני לא בטוח לגביהם ואני לא רוצה ליפול על איזשהי בואו נגיד "רמאית", קודם כל בקשר לחבר היא אמרה לי שהיא הייתה איתו לפני 4-5 שנים (שהיא הייתה בת 17) ואחרי זה היא אמרה לפני שנה, אני לא יודע למה להאמין. אני לא מכיר הרבה בחורות שהיו עולות למצלמה עם זר מוחלט ומציעות לו להתארח אצלה בבית.
אני מדגיש שכל זה קרה במהלך של כמעט פחות משבוע.

כל זה על רגל אחת פחות או יותר אז אשמח לשמוע מה דעתכם כי הייתי חייב לפרוק
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר