לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2009, 13:56
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לדעתי לא. בפעם האחרונה שבדקתי..."

אוקי תודה.

תוכל להמליץ לי על תוכנת אנטי ספייוור טובה?

עשיתי הרבה בדיקות ואני חושב שהתוכנה שכתבתי בכותרת לא מזהה רוגלות מסוימות.
הנה כמה שירותים שזיהיתי ב- tasklist דרך דוס:
קוד:
Image Name PID Services ========================= ====== ============================================= svchost.exe 1164 dmserver, ersvc, TrkWks,

(זה אחרי שסיננתי את שאר השירותים)

השירותים הנ"ל, לפי מה שהבנתי מהחיפושים בגוגל, מסוכנים - טרוג'אן או ריגול. לכן אני חושש שאולי קיימים תהליכים כאלה נוספים מלבד הנ"ל.

באשכול הבא:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=13638

sniffer המליץ על התוכנות הבאות:
http://www.pestpatrol.com/
וגם:
http://www.neuber.com/taskmanager/download.html

אתה יודע אם 2 התוכנות הנ"ל עדכניות מספיק וטובות גם היום?

עריכה:

עכשיו מצאתי את התהליך csrss.exe בתור טרוג'אן...
מוזר ש-COMODO והתוכנת אנטי ספייוור שניהם לא עולים על מה שמצאתי, אלא אם אלו תוכנות תקינות (מה שלא נראה לי לפי רמת האזהרות מהחיפושים)

נערך לאחרונה ע"י dorM בתאריך 26-05-2009 בשעה 14:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2009, 21:15
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "ובכן, היא סימנה רכיבים שלהם..."

אני חושש שלא הבנת - היא לא מסירה דבר וחצי דבר. היא פשוט מיידעת אותך על נוכחות מסוימת של סיכון ומציעה לך לפתור אותו. אם לא תבחר באופן פעיל להסיר רכיב מסוים, הוא לא יוסר. אתה יכול לבקש ממנה (אחרי הסריקה הראשונה) שלא להביא בעיות מסוימות לתשומת לבך בעתיד.

הצגת פרסומות היא (בעיניי) דבר לא לגיטימי שתוכנה עושה. אני שמח ש-Spybot מיידעת אותי באשר למודל בעייתי של תוכנה. סרגלי כלים כמו Yahoo הם (שוב, בעיניי) מטרד ארור וגם במקרים אלה אני שמח לבחור להעיף אותם (במיוחד לאחר שהם נוטים להתקין את עצמם).

אין לי אפשרות לנהל דיון רציני עם אדם שחווה את דעתו לאחר שלוש שנים בהם הוא לא עשה שימוש בתוכנה מסוימת, אבל הוא בטוח לחלוטין שהיא גרועה (על סמך ניסיון עבר, נאמר).

ואני לא נוהג ללמד את לקוחותיי, אם הם לא מעוניינים בכך. אני מתקין להם לפחות שני דפדפנים, ומאפשר להם לבחור ולגלוש בכל אופן בו יירצו. התפקיד שלי הוא לתפוס כל איום, לנטרל אותו וכו', ואת זה אני עושה (ויש אומרים - בהצלחה מסוימת). גם אלה שעובדים עם FF או כרום סובלים ממזיקים (אפשר לחשוב, אגב, שרק דרך גלישה אפשר להתקל במזיקים).
ישן 27-05-2009, 23:42
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "עריכה: אתה נוטה לא לקרוא מה..."

אני זה שלא קורא? הצחקת אותי.

מילא, היית מגיב כבר בפעם הראשונה שתיקנתי אותך משהו כמו "מצטער, מזמן לא בדקתי" - לגיטימי, אם כי עדיף לאדם לא להביע דעה על משהו שהוא לא מכיר (ואחרי שלוש שנים אתה בהחלט לא מכיר). אבל להתעקש שאתה צודק על סמך רושם עתיק (ועוד מוטעה)?

לדעתי הצנועה, זה מראה מי הבנאדם. עוד הגדלת לעשות וניסית להטיל את האשם על IE (בפעם האחרונה שבדקתי, רוב המשתמשים בעולם עושים שימוש בכלי זה וגם אתה לא "מלמד" אותם אחרת), על הלקוחות שלי ועליי.

בקיצור, אני חושב שחבל על המילים שלי. אתה יכול להתווכח עם ילדים בני 12 על הגדרות של וירוס ורוגלה, אבל לא עם מומחה בתחום (ואת התואר הזה לא נתתי לעצמי, אם זה מטריד אותך), שבסה"כ מתפרנס ממנו. למען הסר ספק - מודל הפרסום של DAP (לא מכיר את זה של התוכנה השנייה) הוא בגדר מזיק, וזו קביעה שניתנה לאו דווקא ע"י Spybot. במקום ללמד אחרים עשה לעצמך טובה והקדש חלקיק מאותן שלוש שנים של בורות ללמידת הנושא.
ישן 01-06-2009, 10:31
  ramsalemix ramsalemix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
מידע
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "אני זה שלא קורא? הצחקת אותי. ..."

בפעם האחרונה שאני בדקתי רוב המשתמשים בעולם עושים שימוש בIE בגלל שהוא מגיע עם מערכת ההפעלה ובדרך כלל זה מה שהם(המשתמשים הפשוטים) יודעים ומכירים.
והינה ציטוט מכתבה שפורסמה בYNET בתאריך 17.01.09
"עד עתה שווקו מערכות ההפעלה בסדרת Windows עם הדפדפן Internet Explorer מובנה, שהפך בשל כך לדפדפן החזק ביותר בשוק. מטרת ההנחיה של האיחוד האירופי היא לאפשר ליצרניות דפדפנים מתחרים לקיים תחרות הוגנת."
Raidmax Apex | Intel Whitesburg DP55WB | QuadCore Intel Core i5-750 | Sparkle nVIDIA GeForce 9600GT | G.skill F3-10600CL9 DDR3 2GBx2(4GB) 1333MHz | SeaSonic S12 Energy Plus SS-550HT 550W | Samsung HD502HJ F3 500GB & Samsung HD204UI F4 2TB | LG GH22NS40 | ARCTIC Freezer 7 Pro Rev. 2 | X2 Raidmax 120mm Fan | Samsung LA32B450 32" LCD TV & Acer AL1521 15" LCD | TEAC TK-8060 | Logitech Cordless TrackMan Wheel | Windows 7 Ultimate x64 | iPod Touch 4G | 32GB(28.5GB) | iOS5.0.1 | Jailbreaked with Redsn0w 0.9.10b3 | SwitchEasy RebelTouch Black

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר