לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2009, 19:30
  aviad_123 aviad_123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.04
שאלה בקשר לשיבוץ שלי

אני מיועד להתגייס ב-27.7.09 לתפקיד קרבי . התאריך גיוס שלי לא השתנה לנובמבר כמו לכמה מהחברים שלי , ככה שככל הנראה אני יגויס במחזור יולי-אוגוסט . השאלה שלי עכשיו , אני די מתחרט על מה שסימנתי במנילה ואני מודע לכך שעכשיו זה כבר מאוחר מדי , משום שמילוי המנילות כבר הסתיים . סימנתי בראש סדר העדיפויות מודיעין שדה (5) מקום שני סימנתי חי"ר (3) ומקום שלישי רק בשביל הפרוטוקול חילוץ והצלה (2) . בתוך החי"ר סימנתי את גולני (5) ואת גבעתי (2) - את כפיר ונח"ל לא ביקשתי כלל (1) .
אני שומע עוד ועוד דברים לא ממש טובים מאנשים שמשרתים כיום במודיעין שדה , ולכן חשבתי לבקש להשתבץ לגבעתי . אני מודע לכך שהביקוש לגולני הוא גבוה מאוד ולכן אין סיכוי שאשובץ לשם , אבל אולי לגבעתי דווקא כן יש עוד סיכוי . מה אני צריך לעשות ? לפנות ללשכת הגיוס? לסרב להתפנות בבקו"ם ? ( יש לציין שאני עוד לא יודע את לאן שיבצו אותי - יכול להיות שבסוף זה גם יהיה תותחנים.. אי אפשר לדעת )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר