לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2009, 18:27
צלמית המשתמש של ארנון אלעל
  ארנון אלעל ארנון אלעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "היא אמרה שהפלאפון עובד על גלי..."

נהיה חם באוזן בגלל ששפורפרת שמודבקת לאוזן איזה רבע שעה מחממת את האוזן, גם אם תשים סתם ככה טלפון מכובה יהיה לך חם, עובדה שזה קורה גם עם טלפון, ולא רק אלחוטי. ועוד משהו, הטריק הזה שמבשלים ביצה קשה ע"י כמה פלאפונים פועלים, זה בולשיט טהור

הקרירות שאתה מרגיש היא הבעיה הפחותה שלך...
אם תחזור על הניסוי הזה עוד פעם פעמיים, התחת שלך יפתח תלות בשמפו נגד קשקשים, ובכל פעם שתנסה לוותר על החפיפה ולשטוף אותו עם סבון רגיל, יופיעו לך תוך מספר ימים קשקשי תחת, שהדרך היחידה להיפטר מהם היא לחזור לחפוף את שערות ישבנך עם השמפו המדובר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2009, 20:05
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
טוב...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Gumble שמתחילה ב "אתה בטוח? כמה שאני זוכר..."

בצורה פשוטה: וקטור פוינטינג הוא וקטור שמציין את צפיפות ההספק לשטח (ואת כיוון התקדמות הגל האלקטרומגנטי), והוא שווה בגודלו למכפלה הוקטורית בין E ל-H ([tex]\vec{S}=\vec{E}\times\vec{H}[/tex]). כדי לחשב את ההספק, צריך להכפיל את עוצמת הוקטור בשטח החתך המעניין אותנו (אינטגרל משטחי, בלה בלה מתמטי ). במקרה שלנו אני מניח שאפשר לקרב את הגל כגל כדורי. בגלל שימור אנרגיה ובגלל שחזית הגל היא כדורית, ההספק על כל מעטפת כדורית שמרכזה במקור הקרינה צריך להיות שווה. מכיוון ששטח פני כדור הוא פונקציה של הרדיוס בריבוע, [tex]S_{sphere}=4\pi r^2[/tex], צפיפות ההספק צריכה לקטון באותו יחס כדי שההספק הכולל ישאר קבוע. לכן האמירה שהקרינה דועכת כפונקציה של המרחק בריבוע נכונה.

The only certainty in life is that there are no certainties.

נערך לאחרונה ע"י Kill-Machine בתאריך 18-05-2009 בשעה 20:12.
ישן 18-05-2009, 19:33
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ishaicohen שמתחילה ב "אני רושם מה שראיתי בתוכנית..."

נכון, קודם נדלק, ואחרי זה מצלצל.

ישנה מערכת בצריכת חשמל אפסית שממשיכה לעבוד. אך היא לא משדרת. אם היא הייתה משדרת, מה בדיוק הקטע בלכבות את המכשיר? מה, שמסך ה LCD נכבה? כשהתאורה כבוייה, הצריכה היא אפסית. להזכיר, שעון יד פועל שנים על סוללה שעוצמתה אולי אלפית מעוצמת הסוללה שבנייד... אם הוא היה משדר גם במצב כבוי, היה אפשר לוותר על המצב הזה בכלל וזהו.

בכלל, כדאי לחשוב בהגיון. מדוע שהמכשיר ישדר לרשת שהוא "חי", אם הוא לא מתכנן לקבל ממנה שיחות? למה זה מועיל בדיוק חוץ מלבזבוז סוללה?

ישן 18-05-2009, 20:26
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "נכון, קודם נדלק, ואחרי זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
נכון, קודם נדלק, ואחרי זה מצלצל.

ישנה מערכת בצריכת חשמל אפסית שממשיכה לעבוד. אך היא לא משדרת. אם היא הייתה משדרת, מה בדיוק הקטע בלכבות את המכשיר? מה, שמסך ה LCD נכבה? כשהתאורה כבוייה, הצריכה היא אפסית. להזכיר, שעון יד פועל שנים על סוללה שעוצמתה אולי אלפית מעוצמת הסוללה שבנייד... אם הוא היה משדר גם במצב כבוי, היה אפשר לוותר על המצב הזה בכלל וזהו.

בכלל, כדאי לחשוב בהגיון. מדוע שהמכשיר ישדר לרשת שהוא "חי", אם הוא לא מתכנן לקבל ממנה שיחות? למה זה מועיל בדיוק חוץ מלבזבוז סוללה?

חחחחחחחחח

אחי אתה שואל את האדם הלא נכון את כל השאלות הנכונות ^^
הניחוש היחיד שלי הוא שכשהפלאפון מכובה, הוא עדיין מחובר לרשת בשביל לשלוח ולקבל נתונים

ועכשיו שהעלאת את זה, אני זוכר ביסודי לחבר שלי היה פלאפון מהדגמים הישנים, וכשהיו שולחים לו הודעות sms או שיחות הוא היה רואה אותן אחרי שהוא היה מדליק אותו
כך וכך X שיחות שלא נענו.

בכל מקרה זה נושא מעניין
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:12

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר