לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2009, 09:29
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MishuLi7 שמתחילה ב "הבעיה היא שאני לא בטוחה אם..."

בת כמה את, חמודה?

תשמעי, לא צריך ישר להציע חברות, צאו לדייט. אנחנו כבר לא ביסודי ש"מציעים חברות". כל המטרה של הדייט זה להכיר אחד את השני ואם יש משיכה הדדית, להתקרב עד הגדרת "זוג".

מה טיב הקשר בינכם? איפה הכרתם? איפה בד"כ אתם נפגשים?

את יכולה לנסות להתקרב אליו.. בין אם לדבר בטלפון או לשלוח סמסים.. אני מציעה מסנג'ר אבל יהיו שיתקפו ויגידו שמסנג'ר זה מתכון לידידות (למרות שזה לאו דווקא נכון!)
נסי להוציא אותו לאנשהו, אם באמת בא לך להעביר הילוך אחד קדימה. אם את לא מתכוונת ליזום, שיהיה בהצלחה עם מבטי הפיתוי, מה אגיד לך

חוץ מזה, אף פעם לא בריא להתאהב מעל כל הראש, במיוחד במיוחד אם זה חד צדדי. תזכרי שישנם עוד בנים נפלאים כמוהו ואף יותר.. אם לא מצליח לך עם אחד, תתגברי, קחי עצמך בידיים ויבוא אחר

רק להרגע קצת, לנשום והכל טוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2009, 13:31
  MishuLi7 MishuLi7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.09
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "בת כמה את, חמודה? תשמעי, לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פאקטשלי
בת כמה את, חמודה?

תשמעי, לא צריך ישר להציע חברות, צאו לדייט. אנחנו כבר לא ביסודי ש"מציעים חברות". כל המטרה של הדייט זה להכיר אחד את השני ואם יש משיכה הדדית, להתקרב עד הגדרת "זוג".

מה טיב הקשר בינכם? איפה הכרתם? איפה בד"כ אתם נפגשים?

את יכולה לנסות להתקרב אליו.. בין אם לדבר בטלפון או לשלוח סמסים.. אני מציעה מסנג'ר אבל יהיו שיתקפו ויגידו שמסנג'ר זה מתכון לידידות (למרות שזה לאו דווקא נכון!)
נסי להוציא אותו לאנשהו, אם באמת בא לך להעביר הילוך אחד קדימה. אם את לא מתכוונת ליזום, שיהיה בהצלחה עם מבטי הפיתוי, מה אגיד לך

חוץ מזה, אף פעם לא בריא להתאהב מעל כל הראש, במיוחד במיוחד אם זה חד צדדי. תזכרי שישנם עוד בנים נפלאים כמוהו ואף יותר.. אם לא מצליח לך עם אחד, תתגברי, קחי עצמך בידיים ויבוא אחר

רק להרגע קצת, לנשום והכל טוב.

אני בת 15 והוא בן 17
הכרנו בחוג
ישן 04-06-2009, 09:09
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MishuLi7 שמתחילה ב "הבעיה היא שאני לא בטוחה אם..."

אז תני לחלוק איתך מעט מהנסיון שלי (והוא באמת לא גדול).
אני כרגע עם אדם שאם הייתי מחכה שהוא יתפוס יוזמה ויתחיל איתי - זה לא היה קורה לעולם.
מה לעשות, יש גם את אלה שלא יוזמים ולא מתחילים, ואם תחכי להם - את יכולה להפסיד המון.
גם עם החבר הקודם שלי אני התחלתי.
המוסכמות האלה מיותרות. גם המשחקים (בעיני). את רוצה מישהו - תגידי לו את זה. זה אמנם מצריך אומץ
(ומי כמוני יודעת את זה - זה מ-מ-ש לא קל) והרבה בגרות משני הצדדים - להיות מסוגלים לדבר בפתיחות
על מה כל אחד רוצה, אבל לטעמי - זה שווה את כל הבלאגנים והסרטים שרצים בראש לפני שיחה שכזאת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 08-06-2009, 16:12
  MishuLi7 MishuLi7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "אז תני לחלוק איתך מעט מהנסיון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tallyco
אז תני לחלוק איתך מעט מהנסיון שלי (והוא באמת לא גדול).
אני כרגע עם אדם שאם הייתי מחכה שהוא יתפוס יוזמה ויתחיל איתי - זה לא היה קורה לעולם.
מה לעשות, יש גם את אלה שלא יוזמים ולא מתחילים, ואם תחכי להם - את יכולה להפסיד המון.
גם עם החבר הקודם שלי אני התחלתי.
המוסכמות האלה מיותרות. גם המשחקים (בעיני). את רוצה מישהו - תגידי לו את זה. זה אמנם מצריך אומץ
(ומי כמוני יודעת את זה - זה מ-מ-ש לא קל) והרבה בגרות משני הצדדים - להיות מסוגלים לדבר בפתיחות
על מה כל אחד רוצה, אבל לטעמי - זה שווה את כל הבלאגנים והסרטים שרצים בראש לפני שיחה שכזאת.

כן מנראה לי אבל.. אני צריכה לחשוב קודם על כל זה ולשקול את זה ו.. לא יודעת נראה לי שכן , אולי זה הפיתרון אבל אני לא יודעת איך אני אבוא אליו ואגיד את זה .. צריך ה-ר-ב-ה אומץ ! = \

ישן 27-06-2009, 03:28
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
לא חבל
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי MishuLi7 שמתחילה ב "[QUOTE=mabo19]חחחחח פשוט אין..."

סתם לפסול משהו בגלל שאין לך אומץ
מה הכי גרוע שיקרה הוא יגיד לא או שיגיד בכיף אבל יש לי חברה? זה עדיין עדיף על פני הידיעה שיכולת להכיר מישהו מדהים אבל ויתרת כי השתפנת ,
יקירתי כמו שאומרים על סוסים שאפשר להביא אותם לשוקת אבל אי אפשר להכריח אותם לשתות גם פה
אפשר להציע לך הצעות ולהנחות אותך אבל מי שצריכה לעשות את המעשה זאת את
אם תחכי יותר מידי החוג יגמר ו/או הוא יכיר מישהי

צאי גם מהדפוסים הישנים שנשים חיכו שגברים יגשו אליהם זה מיושן ומזמן לא תופס, את לא צריכה לגשת ולהציע לו חברות אבל לעשות את הצעד הראשון כמו להתחיל לדבר איתו ואם את רואה שהשיחה הולכת טוב והוא אולי ביישן לשאול אם בא לו לשתות משהו יותר מאוחר
כמו שאמרה tallyco מי שמתבייש מתייבש אם היא מחכים שמישהו יעשה את הצעד סיכוי טוב שתמשיכי לחכות לנצח וחבל

תעשי את הצעד ושיהיה בהצלחה וכמובן תעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר