לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2009, 20:37
  Anselmo 3 Anselmo 3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.09
"מחוברים" לאינטרנט..

יצא לי קצת לחשוב היום,
נזכרתי בתקופה בה היינו ילדים, תקופה בה האינטרנט לא היה מדיום "מכובד" כמו היום, תקופה בה למדיום הזה הייתה השפעה קצת שונה, תקופה בה אנשים היו מתחברים אל האינטרנט למטרות בידור ושעשוע (כמעט..) בלבד.

כיום, אני מתייחס אל האינטרנט כאיום רציני, כאל דרך של האנשים "ששולטים בנו מלמעלה.." לשטוף לנו את המח וליצור "סייבר-זומבים" אדישים, שכל מה שסובב
אותם הוא המדיום הזה.

זה מדהים, אני נזכר בעבר וכל מה שהיה לנו זה: גוגואים, סטנגה, תחת, פוגים ושאר ירקות.

אני מסתכל על הילדים ועל הנוער של היום ואני נדהם,
מבוקר ועד ליל תקועים מול המסך המחורבן הזה, חשופים לכל-כך הרבה זבל ולתוכן לא ראוי.
בכלל למה הSo calld מדיום הזה הפך לנפך כל-כך חשוב ובלתי-נפרד מהחיים שלנו לעזאזל?
ואם אני היחיד שזה מפריע לו??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2009, 23:07
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
נגעת בנקודה חשובה מאוד,
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לכל מטבע 2 צדדים, מהצד השני,..."

"מהירות המידע",

היום המידע מתפשט הרבה יותר מהר בהשוואה לעבר.

אומנם עדיין ישנם גופים שמצנזרים חלק ניכר מהתעבורה, אבל עדיין האינטרנט מוצף במאגרי מידע מעולים.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 02-06-2009, 19:01
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "נגעת בנקודה חשובה מאוד,"

כן וכשהמדיה מעודדת משהו כזה
אז בכלל אפשר להיות מרוצים והעלות קצת חיוך, כי אמנם בכתבה מתייחסים לדברים הקיצ'יים של
העדר כמו כל המטומטמים שאינספור פעמים ביום מעדכנים את הסטטוס שלהם בטוויטר ובפייסבוק כאילו
זה מעניין מישהו איפה הם, כך גם לגבי מידע אמין בזמן אמת זה יהיה משהו שהאנשים מאחורי
הפרגוד יתחילו לפחד ממנו מהר מהצפוי! אני בספק אם הטרנד הזה שמוצג בכתבה יחזיק לאורך זמן.
אבל כל הכבוד להם על הניסיון, רק אל תשכחו שמדיניות נוטע להשתנות כשחברה כמו טוויטר נרכשת
על ידי תאגיד ענק או חברה כמו פייסבוק שמתעצמת ומחליטה לגבש מדיניות משל עצמה בלי להסתכל על
המשתמשים שלה בכלל, אה ועוד לא הזכרנו את גוגל שהחלה את דרכה כמנוע חיפוש תמים ומוצלח ונהפכה
למפלצת מידע שמשרתת אינטרסים של אותם הגופים שאנחנו פחות מעריצים כאן.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-06-2009, 00:17
צלמית המשתמש של Lomez
  Lomez Lomez אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Anselmo 3 שמתחילה ב ""מחוברים" לאינטרנט.."

כל אחד חושב שהדור שלו היה יותר טוב מזה הנוכחי, גם אני מרגיש כך ונוהג להתרפק על העבר בכל הזדמנות, הגעגוע לתמימות של פעם, לערוץ טלויזיה אחד ויחיד, טלפון ציבורי עם אסימון וכן הלאה.
אתה צריך להביט בחצי הכוס המלאה וללמוד לקחת את הטוב, מה שהיה היה ועכשיו אנחנו בעידן אחר, האינטרנט הוא כלי ללא גבולות ומקור בלתי מוגבל לידע וללמידה, אף אחד לא ישלוט בך אם לא תרצה בכך ותלמד להשתמש בו ככלי הגנה, תהיה בטוח שפעם היה הרבה יותר קל לכל אותם השליטים לבצע את מזימותיהם.
האינטרנט העלה את מודעות החברה להמון נושאים ולא רק בתחום הקונספירציות, אז צא מהבאסה ותתחיל ללמוד כיצד להפוך את הידע הרב שאתה רוכש פה למשהו חיובי.

ישן 02-06-2009, 18:44
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
לאנס הגדיר את זה מאוד יפה, חשוב שתבין משהו אחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Anselmo 3 שמתחילה ב ""מחוברים" לאינטרנט.."

בכל כלי אפשר להשתמש למטרה טובה ורעה, אקדח לדוגמא יכול לשמש פושע למעשי טבח!
אבל הוא יכול לשמש איש אבטחה להצלת חיים וניטרול הפושע הרע!

כך גם האינטרנט, להבדיל מהטלויזיה אני מוצא ברשת רק יתרונות מובהקים ולא חסרונות,
אך מטבע הדברים זה משהו שקשור למשתמש בלבד. זה תלוי בך אישית האם אתה משתמש ברשת
רק מטרות בידוריות וחסרות משמעות? או לצרכים לימודיים, לצרכים מחקריים, לחיפוש אחר מידע,
להעשרת תחומי העיניין שלך, למטרות חיוביות שלא משאירות אותך על "טייס אוטומטי" כמו שלאנס אמר באחד האשכולות.

לאינטרנט יש את היתרונות למי שיודע למצוא ולנצל אותן, מהפכת המידע היא לא רק בשירותים חסרי תועלת כמו פייסבוק,
אתרי חדשות מהולים באינטרסים של תאגידים וממשלות כאלו ואחרות, לא זה לא רק זה, מהפכת המידע היא משהו גדול ועצום
הרבה יותר כמו WIKIPEDIA המפורסם שכל כולו מוקדש לגולשים עצמם באשר הם, האתר הוא בקוד פתוח מה שאומר שאת
הערכים עורכים בצורה דמוקרטית וחופשית הגולשים עצמם ולא בעלי אינטרס כאלו ואחרים, מהפכת המידע היא באתרים , פורומים ובלוגים!
למרות שגם אלו נוטים להתפס בעינינו (האנשים הרציניים יותר) כמשהו שלילי, גם בבלוגים מועברים ידיעות ואינפורמציות שעלולות לעיתים לפקוח עיניים לציבור!

תחשוב שפעם אמנם החיים באמת היו שקטים שלוים ונינוחים אך גם לא ידענו כלום! מה שנקרא חיינו סתם, בלי ידע מה קורה סביבנו,
מאיפה באנו (שאלה דעדיין רלוונטית) איפה אנחנו ולאן אנו הולכים. כיום בעידן מהפכת המידע בזמן אמת אנחנו יכולים לדעת איפה אנחנו
ולהשפיע אפילו על לאן אנו הולכים! למה כי אם נתאמץ קצת, נתעורר מהאשליה הציבורית הרחבה שנכפת עלינו מאינטרסים של אנשים בעלי
כוח וממון בעולמנו, נוכל לחשוב בצורה יותר צלולה, רציונלית והגיונית ולדעת לנתב את המצב לפי השקפת עולמנו מאשר להיות מנותבים בתוך
העדר כמו כל שאר אוכלוסיית העולם! לכן אני חושב שהאינטרנט הוא כלי נפלא ומדהים כאחד, אתה יכול להשתמש בו מדי פעם כמו כל אדם
פשוט אחר ולהרגע , להנות ולהתבדר איתו, אך הכי חשוב שאת עיקרו תנצל לצרכים האישיים שלך! כל עוד זה אפשרי,
כי בימים אלו הצעת החוק לסנן את האינטרנט חזרה לדיון בכנסת ולצערנו אולי לא נותר עוד הרבה זמן שבו נוכל להפגש
כאן ולדיין עם האנשים היקרים שיש לנו כאן!

אל תשכח שבעבר גם אם ידעת משהו כמו פרשיות הNWO לדוגמא, לא יכולת לעשות עם זה כמעט כלום כי או שהיית משתטה אל מול העדר השוטה
בעצמו והיו מחשיבים אותך לאוטסיידר, או שהיית עולה למישהו מקושר היטב על העצבים ומישהו היה דואג להעלים אותך. אז היום בעידן האינטרנט
אתה יכול להשתמש בזהות או מספר זהויות כדי להפיץ מידע, להשפיע ולהזהיר, אך בעבר זה היה כמעט בלתי אפשרי! כמובן שגם היום לא מובטח
לך כלום אם אתה לא יודע איך לשעבד את הטכנולוגיות השונות ולהתאים אותן לצרכים שלך, כי האינטרנט הוא לא באמת אנונימי, תוך שניה יכול לאתר
אותך ולמצוא אותך מישהו בעל מספיק אינטרסים ולדעת מי אתה ומה אתה.
לכן חשוב להיות בעיניינים ולהשתפשף מעת לעת ולעקוב אחר הטכנולוגיות האלו, במיוחד אנחנו האנשים הצעירים והדורות היותר פיקחים שהעתיד תלוי רק בנו,
בעוד האחרים עסוקים בצד הלא כ"כ חשוב כמו ביזבוז זמן על הנאות מדומות וחיי לילה מבוזבזים ושימוש בסמים, אנחנו לפחות עושים מאמצים להיות ערניים
ולעקוב אחר העיניינים. עדיף להיות מודעים מאשר להיות תמימים. כן הראש שלנו עובד בלי הפסקה אבל לפחות אנחנו לא צאן לטבח..

מקווה שעזרתי לשפר את הרגשתך וברוך הבא לפורום.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 02-06-2009, 21:34
  Asaf92 Asaf92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Anselmo 3 שמתחילה ב "אדם חכם פעם אמר.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Anselmo 3
"קח הכל כעירבון מוגבל ותן כאילו היה זה מוחך שלך"

אנו צמאים לידע, זהו הטבע האנושי.
לצערי הרב, לא כל האנשים כמונו יודעים להבדיל בין בדייה לאמת,
בין שקר שנועד לבלבל אותך לבין האמת שבאה לשחרר אותך לחופשי.

כמו שאחד הבחורים החכמים לפני אמר,
האינטרנט הוא כמו אקדח ובידיים הלא-נכונות הוא הרסני.
כן אבל פעם המידע היה בא מספרים והיום הוא בא מחיפוש בגוגל. אם תחפש בגוגל JEW תמצא הרבה שקרים על היהודים וסביר להניח שתראה אתרים כמו Jew Watch. אם תחפש 9/11 רוב האתרים הראשונים יהיו על תיאוריית הקונספירציה, שזה ממש לא מייצג את היחס של המומחים שתומכים בגירסא הזאת לעומת הגירסא הרשמית. וכולי וכולי. אני לא אומר שאני מושלם, גם אני מקבל מידע בעיקר מהאינטרנט, אבל אני לא יודע אם לכל אחד יש את החוש הזה של לדעת להיות סקפטי לגבי מה שאתה קורא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר