לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2009, 06:33
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "איך מתמודדים עם מכת גניבות של שב"חים?"

פשוט, מלשינים על השכנים ומזעיקים את המשטרה, צבא. עוזרים להם ללכוד את השב"חים. מספרים שאתם חושדים שאלו מבחלים שמסתירים חגורות נפץ, אחרת כנראה לא יגיעו. אל תדווחו על גניבות.
מי שמעסיק שב"חים מקבל קנס יפה. בטח מי שמלין אותם בלילה.
בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-06-2009, 20:45
  Avinoam666 Avinoam666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
ג
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי מצדה_פרויקטים שמתחילה ב "תתקשר למשטרה. תגיד שיש..."

השכנים שלך מלינים שב"חים? אין יותר פשוט מלחייג 100 ולדווח על כך.

אבל, שים לב, אם אתה תמסור מידע כוזב ביודעין כפי שכמה מהחברים הציעו פה דע לך כי אתה קודם כל מבצע עבירה אבל מעבר לכך אתה פוגע בבטחון המדינה וגם ביכולת המבצעית של המשטרה :

1) היה ומתקבל במוקד המשטרה דיווח על בן מיעוטים חשוד הנושא עמו נשק הדבר גורם לשליחת כוח "מתוגבר" למקום האירוע ולא סתם ניידת אלא גם צוות יס"מ ו/או צוות מג"ב ויכול להיות גם יחידות מיוחדות אחרות, אותן ניידות בהתאם לנסיבות גם יכולות ליסוע באדומים לאירוע דבר שגורם לסיכון חיי השוטרים והאזרחים.
2) אם כל נודניק שמתקשר למוקד ורוצה שיטפלו בו מהר היה אומר שהוא רואה שיש לו נשק או חושב שהוא מחזיק אמל"ח אז איך היית מצפה ששוטרים יתייחסו ברצינות לפניות של אזרחים במקרה אמיתי של חירום?
3) אתה מכיר את הסיפור על הילד שצעק זאב זאב? פעם אחת תמציא כי זה נוח לך, בפעם הבאה שיהיה מקרה חירום אז השוטר סיור ירשה לעצמו לסיים את הלאפה שווארמה שהוא אוכל ולא יזרוק אותה לפח ויסע מהר... כי הוא יודע שמחרטטים אותו.

ורק שתדע החוק מתייחס בחומרה רבה לכל הנוגע להלנה/העסקה/הסעה של שוהים בלתי חוקיים ויש קנסות ועונשים כבדים בתחום הזה...
אתה רוצה שהמשטרה תתייחס אליך ברצינות? תסביר למוקדנית שאתה ממתין בכתובת מסוימת ואתה רוצה לפגוש את השוטרים ולהצביע על המקום כי ההכוונה היא מסובכת... ברגע שתפגוש את השוטר פנים מול פנים הוא יתייחס לפניה שלך יותר ברצינות... אל תשכח לבקש מהשוטר את מספר האירוע... גם אם אין לך מה לעשות עם זה, זה פשוט יבהיר לו שאתה עוקב אחרי הטיפול באירוע.

בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר