לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2009, 12:31
  levi21 levi21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.09
זיוף חתימה בפלאפון

שלום רב
אנא הפנה את דבריך לפורום משפטים וצרכנות
בברכה
רומק-רכז הפורומים

בתאריך 12 יוני 2009 09:25, מאת <do-not-reply@fresh.co.il>:

87.69.35.121

אני מבקש עזרה לגבי בעיה שיש לי עם חברת פלאפון.
לפני כשנה וחצי כשהייתי בטירונות, נעשה הסכם בין המעביד הקודם שאבי עבד אצלו לבין פלאפון -5 מכשירי טלפון, באותה תקופה הייתי בטירונות בדרום, בשטח וכלל לא הייתי באזור.
היות ולמעביד של אבי לא היה אמצעי תשלום והיה זקוק לו להשלמת העסקה עם פלאפון, נשאלתי על ידי אבי באם אוכל לאשר הוראת קבע שלי לצורך תשלום חשבונות הטלפון של המעביד שלו לתקופה קצרה עד שהוא ימצא פתרון אחר. לא נראה לי שיש בזה בעיה והסכמתי, בנוסף לכך שקבלתי מכשיר טלפון אחד לשימושי האישי ושעליו אני משלם את ההוצאות.

כחודשיים לאחר מכן, גיליתי במקרה באמצעות הורי, שלחוזה שפלאפון חתמו עם המעביד, הוסף השם שלי והפכתי להיות שותף בחשבון, כאשר חתימתי זויפה על ידי הסוכנת של פלאפון, והחשבון העסקי של המעביד הפך להיות גם שלי למרות שהוא מגיע רק לכתובת שלו.

מיד פניתי בכתב והודעתי שלא חתמתי על החוזה שכלל לא הייתי מסכים לחתום עליו שכל מה שעשיתי זה שאשרתי לחייב את חשבוני בבנק ולקבל חזרה את הסכום מהמעביד, וכל זאת לתקופה קצרה בלבד.

אימי כתבה בשמי עשרות מכתבים לפלאפון שאף אחד מהם לא נענה בכתב, ואחרי כל מכתב נהלה סדרה של טלפונים עם פלאפון לביטול שמי אך ללא הועיל. בשלב מסוים הודיעה שאני אגיש תלונה במשטרה, אך נאמר לה שהסוכנת בוטלה ואין את מי לתבוע.
כפי שהבנתי בחופשותי מהצבא, זו ררק היתה ההתחלה, העסקה הזו היתה בין המעביד של אבי לבין פלאפון לאחר שסוכנת פלפון הציעה לו להתנייד מאורנג' בתמורה לתשלום כל הקנסות שיחוייב בהם באורנג'. בפועל היא רימתה אותו ואשרה לו החזר הוצאות בגובה של חצי החיובים מאורנג' מבלי שהוא יבין זאת תוך שהיא מתחייבת לכך שהזיכוי מכסה את כל החיובים שיגיעו מאורנג' ובקשר לזה היתה חליפת מכתבים ארוכה ומייגעת עד שהוא התייאש ולבסוף הותיר את ההסכם כמות שהוא.
לימים, אבי הפסיק לעבוד אצלו ובקשתי להפריד בין החיובים שלי לחיובים של המעביד, או אז גיליתי בפלאפון שאין כזה דבר, החוזה מחייב אותי (אף שלא חתמתי, לא הייתי נוכח בשום שיחה או פגישה, ולא בצעתי שום צעד שהוא לעשיית החוזה)
ואין לי שום אפשרות להתנתק מהמעביד לשעבר של אבי.
אחרי מספר פניות לפלאפון בהם נעניתי בשלילה הודעתי להם בכתב שבמידה ולא יאפשרו את הפירוד כשכל אחד ממשיך לשלם את החלק שלו ועומד בכל תנאי העסקה, אזי אני מבטל את הוראת הקבע מהחשבון שלי עד למציאת פתרון.

ואכן זאת עשיתי ואולם כאילו בפלאפון המתינו לזאת ולאחר תקופה שבה כלל לא פנו אלי (בכלל מעולם לא פנו אלי כי הכתובת למכתבים היא של המעביד לשעבר) העבירו את הנושא לטיפול עו"ד ועל כך נודע לי מהמעביד של אבי לשעבר.

בעקבות כך אימי פנתה למטפלת מטעם עוה"ד והסבירה שלמרות הזיוף של חתימתי ולמרות שאני חייל ואין לי כל קשר לחשבון העסקי שנפתח, הרי בלית ברירה בידיעה שאין לנו את הכסף והכוח להתמודד מול סוללת עורכי הדין שחברות אלה מחזיקות, אזי אני מוכן לשלם כל סכום ששיך למכשיר שאני משתמש, ואולם כל שבקשתי היא הפרדה, ושוב מעוה"ד אמרו אין אפשרות כזו והיום בכלל אין לי אפשרות להגיע להסדר אלא לדעת שעומדת להיות מוגשת נגדי ונגד המעביד תביעה בגובה של 36,000 ש"ח המורכבת מקנסות, חיובים על מכשירים, תשלומים על התוכניות שלא הסתיימו ואני לא יודע מה עוד.

אני צריך עזרה דחוף.
אני לא חושב שחברות הסלולר יכולות לעשות מה שהן רוצות,
לזייף חתימות ואח"כ להגיד שגם אם לא היה חוזה, זה שיש לי מכשיר מחייב אותי, אבל אני לא קבלתי שום הצעה, אני לא בעל עסק, אני לא חתמתי ולמרות זאת מוכן לשאת בחיוב המכשיר שבידי, למה להכריח אותי לשלם על מה שאין בידי, איפה קיים מצב בכל תחום בחיים שאדם הופך להיות עבד לאחר מבלי שתעמוד לזכותו שום דרך להתגונן? ביהמ"ש הוציא חוק שאפילו זוגות נשואים שלא רוצים להתגרש, חייבים תוך שנה לחלק את רכושם (משהוא כזה), אפשר להחליף מערכת בריאות אחת בשניה, אפשר להפסיק חוזה שכירות כשמביאים מחליף אפשר הכל כמעט רק לא לשנות זהות בפלאפון?

אני כמעט מיואש, אין לי שום נסיון בזה
אין לי כסף לעו"ד, יתבעו אותי על סכום כזה אני אבוד, נזכרתי בעוד משהוא, הם מוכנים "ללכת לקראתי" במידה ואעביר להם סכום של 20,000 ש"ח במזומן בלבד, אזי יוותרו על החוזה הישן וכל זאת בתנאי שאמשיך להיות לקוח שלהם.

מה עושים, אני מבקש עזרה מכל מי שיכול לתת אותי, בעצה, בהפניה, אולי יש גורמים שעוזרים במצבים כאלה.

תודה רבה רבה
רועי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר