לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2009, 12:39
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי luben_gulu שמתחילה ב "אתה לא עונה על השאלה שלי, למה יותר קשה לה?"

אני אענה לך, זאת דעתי בלבד ולא חייבים להסכים איתה.
לאישה אין את היצר ההוא שגורם לך להיות מסוגל להרוג כמו שיש לגברים, כמובן שאני מכליל אבל זה לצורך העניין בלבד.
בזמן שלום באימון בצאלים או בנבי מוסא אז הכל סבבה, וכל קחש''ית תעשה את התפקיד בצורה טובה.
בזמן מלחמה קח''ש צריך להיות בקו הראשון עם אנשי החוליה הטכנית ולא הייתי רוצה שקח''שית או ע. קמבצית תיפול בשבי הסורי.
תקרא לי שוביניסט , אבל ככה אני חושב.
אנחנו עדיין לא במצב שהרוסים היו בו בסטלינגרד . אם ח''וח נגיע למצב הזה , או אז נפתח דיון מחודש..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-12-2009, 16:09
  amitaikl amitaikl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "לא , לא מבוסס על שום מחקר,..."

אני אצא מנקודות הנחה (פרועה?) שאתה מדבר על התעללות מינית ברמה כזו או אחרת.
אצא מעוד נקודת הנחה (פרועה יותר?) שאתה מניח שדבר מעין זה לא יכול לקרות גם לגבר, וגם אם כן זה בסדר כיון ש(איך ניסחת את זה)"לאישה אין את היצר ההוא שגורם לך להיות מסוגל להרוג כמו שיש לגברים".
נשים שונות מגברים. כולנו מסכימים. יש להן יכולות שונות. לא יותר טובות או פחות טובות. פשוט שונות.
גם נשים יכולות להרוג. גם נשים יכולות ליפול שבי. אם היית אומר: "אישה לא יכולה להרים לבד בוגי של טנק" או "אישה לא יכולה לסחוב 50 קילו ל 50 ק"מ" הייתי מסכים.
אין לך שום טיעון חוץ מצרות מחשבה.
צר לי עליך.
Welcome to the 21st century. It started a long time ago
שמעון אבידן
מפקד חטיבת "גבעתי", תש"ח

ישן 11-12-2009, 21:44
  קוני קוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי amitaikl שמתחילה ב "אני אצא מנקודות הנחה (פרועה?)..."

רוצה טיעון פרקטי?
הנסיון מלמד שחילי צהל שנפלו בשבי לא סבלו התעללות מינית אלה התעללות "רגילה" שהיתה מנת חלקם של שבויים רבים לאורך ההיסטוריה הצבאית, הקרובה והרחוקה.
אישה, מה לעשות, "מזמינה" התעללות או "התיחסות" מינית בנסיבות שיווצרו כתוצאה משבי.
הלחץ על המערכת כתוצאה משביית אשה יהיה שונה ממקרים הקשורים לחיל זכר והתוצאות בהתאם.

אין זה אומר שצריך לפסול שרות נשים בקו הראשון אבל צריך לשקול את הנתונים ואולי להרחיב את הבסיס :חיובן של נשים לשרת "בפקודה" כמו הגברים שבחבורה היכן שנדרש , בהתאמה כמובן למגבלות מקצועיות, ולא על בסיס קוריוז מקומי שפירסומו נושא אופי יח"צני מובהק.
ישן 12-12-2009, 11:52
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי amitaikl שמתחילה ב "אני אצא מנקודות הנחה (פרועה?)..."

אני שמח שאתה מנתח אותי פסיכולוגית אבל ממש לא פגעת.
אני מודע לזה שיש גם חיילים שעברו התעללות מינית בשבי (בלום הלוי נותן דוגמא אחת בספרו "התקדשות") אתה ממהר לקרוא לי צר מחשבה אבל אני טוען שיש מצבים ותפקידים שלא צריך לתת לבנות לעשות , כמובן רק בצבא ותפקידי לחימה.
אתה יכול לצעוק שוויון שויון עד מחר בבוקר אבל אם ח''וח תיפול חיילת בשבי הטראומה תהיה פי אלף יותר קשה.
אין מה לעשות , אתה לא נלחם מול השבדים.
אני מודע לטרנד החזק היום שמה שגבר עושה גם אישה יכולה. בולשיט.
אני גם מודע לזה שיש המון דברים ותפקידים שאישה יכולה לעשות וגבר לא.
ואתה יכול להרגע בקשר למאה העשרים ואחת.. אני מעדיף את הקודמת.

ישן 13-12-2009, 14:17
צלמית המשתמש של דג עם מאג
  דג עם מאג דג עם מאג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל דג עם מאג שלח הודעה דרך MSN אל דג עם מאג
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי speedy_7 שמתחילה ב "בעוד גדוד 52 קולט "מעיל רוח" - גדוד 82 קולט את ולדה"

קודם כל, לא כל שני וחמישי נופלים אצלנו חיילים בשבי, אז אי אפשר לחסום נשים מלשרת בתפקידים מסוכנים, אך ורק על סמך ההנחה שאם תיפול אישה בשבי אז היא תזכה ליחס איום יותר. אין לנו בדיוק את הפריבילגיה הזו.
שנית, אסור לשכוח שהמצב מאוד תלוי במי השובה שלה - אם זה הסורים, שאין להם בדיוק אלוהים, או חמאס למשל - שדווקא במקרה שלהם יש סבירות לא רעה שהאישה תקבל יחס פחות נוראי. וב- 30 השנים האחרונות אנחנו לא בדיוק נלחמנו עם מדינה כלשהי, אלא עם ארגוני טרור שונים.
וחוץ מזה, תראו איך אנחנו מתקפלים כשחייל אחד נחטף... שלא יזבלו לי בשכל - "מה יקרה אם יחטפו אישה". שיקבעו מדיניות שונה להתנהלות מול חטיפות, ואז ההתמודדות תהיה יותר טובה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:40

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר