לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2009, 11:06
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "עובדה אמרתי את זה, אינני שופט..."

אתה לא יכול להגיד את זה.

כל סגנון כבודו במקומו מונח. אבל אתה לא יכול להתעלם לגמרי מסגנונות אחרים שדווקא כן מתפתחים וצוברים תאוצה. לצד כל האלקטרו והפופ (והראפ שיכול להוציא אותי משלוותי) יש תאוצה גם של שירים מהמקורות, או שירים שמתחברים למסורת. ויש יוצרים מקוריים כמו עידן רייכל שלא נכנעים ל"יפיופה בואי אלי תני לי נשיקה על השפתיים" ומיני שירי העילגות ודומיהם.

אישית, בעיני בהחלט שנות ה60-70 עדיפות מבחינה מוזיקלית. אבל אל תבטל את כל היוצרים המוכשרים האחרים כי גלגל"ץ בוחר להשמיע דווקא את סוגי הרעש (בעיני).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2009, 15:06
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "סתם תרוצים :|"

רומן, אני גודלתי על שירי ארץ ישראל. בעיקר. זה לא תירוצים.

נראה לי טבעי שהידע שלי יהיה יותר רחב ויותר ממוקד לכיוון האזור שלי. זה שאני לא בקיאה בתולדות המוזיקה הקלאסית- זה נכון.. אבל באותה מידה אני יכולה להפנות אלייך את האצבע ולהגיד שאתה לא בקיא מספיק באמנות הניאו קלאסית ובחוקי האקדמיה. זו לא התרבות שלי. אבל לפחות אני כן יודעת דברים בסיסיים על מלחינים. יודעת יצירות מפתח בסיסיות.. אמנם לא מתחברת למוזיקה קלאסית ובהחלט הבקיאות שלך עולה אלפי מונים על שלי, אבל כמה עובדות בסיסיות אני יודעת.

לא נבהלתי שאתה לא מכיר שירים של ויסלבה שימבורסקה. תרגע. פשוט רחל המשוררת משולה לבטהובן, ואם לא הייתי מכירה את בטהובן- אז כן, היית מוזמן להבהל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:37

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר