לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2005, 09:05
  "האדם הנעלה" "האדם הנעלה" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.05
גם אני לומד לינג פו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ISAI שמתחילה ב "קונג פו שיכור"

זה בעצם אומנות לחימה טיבטית שהיא קונג פו טיבטי אבל מה שמיוחד בה שיש מידרוג שהוא על פי חיות או דברים אחרים כמו למשל האל השיכור אבל כמו שהוא אמר זאת דרגה די גבוהה וייקח להם זמן להגיע לזה
אני אישית חושב שזה יותר טוב מכל סגנון של קונג פו שהוא יחיד גם בגלל שהוא משלב מלא סגנונות שונים וגם בגלל שיש בו הרבה דברים שאין בסוגים של קונג פו יש בו הטלות,בריחים וכו'...וגם את הדברים שיש בקונג פו
וגם למשל אם משהו שלומד שיכור כבר דיי הרבה זמן יבוא לשם או עגור ויעשה את את העגור או השיכור שלנו או ירצה להתאבד...
הקיצר זה אומנות ממש חזקה יעילה ויפה
נ.ב
יש שם אנשים שמתאמנים שנים כבר בסוגים אחרים של אומנויות לחימה והם כבר מאמנים והוסמכו והם פשוט בשוק מהשיטה הזאת.
חזרה לפורום
ישן 23-12-2005, 17:19
  Vlad5 Vlad5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.05
אני גם מאוד מתלהב מהשיטה הזאת

בכל זאת, אני אנסה להיות טיפונת יותר אובייקטיבי.

אני לא אכתוב לך פה דברים שאני בכלל לא יודע אותם - כמו האל השיכור (שעליו רק שמעתי ולא יותר מזה), אני יכול לספר לך רק טיפונת ממה שאני לומד עכשיו - שזה סגנון הדוב, שזאת הרמה הראשונה שממנה מתחילים.

המטרה של הדוב היא לא ללמד את המתרגל תנועות לקרב (למרות שאפשרי לשלב את ההטלות של הדוב בקרב), אלא ללמד את העקרונות הבסיסיים ביותר של תנועות מעגליות קצרות ועבודה ללא כוח - בעזרת המותן. בדוב יש 25 הטלות שכל אחת מהן מופיעה כתנועה חלקית במעין "ריקוד" (ואל תהרגו אותי אם אני לא מדייק - לא מצאתי מילה מתאימה יותר) - שנקרא גם ה"צ'ין". ככל שאתה מתרגל יותר את ההטלות (שהן מאוד מורכבות, לפחות בהתחלה; כמו שמישהו שמתאמן איתי אמר - בשביל להצליח בהטלה אתה צריך קודם ללמוד אותה, אח"כ להבין אותה ואז ליישם אותה - וזה לוקח באמת הרבה זמן), אתה מבין טוב יותר את הצ'ין, ולהפך, ככל שאתה מתרגל יותר את הצ'ין ומבצע אותו בצורה מדוייקת יותר אתה מבין את כל הזויות הקטנות שמרכיבות את ההטלות. אני למדתי עד עכשיו 18 מתוך 25 ההטלות, ואחרי שנה בערך שאני עובד על הראשונות מתוך ה18, אני לא מצליח לבצע כמו שצריך הרבה מהן.

כמו שנאמר לפני, השיטה היא באמת מאוד מורכבת - אומרים שיש באמת 32 רמות בשיטה, והמאמן של המאמן שלי - (אבי שפירליין, הנה אתר שלו - www.lingpo.info) מכיר רק 18 מתוכן, והטכניקה שלו היא פשוט מדהימה.
ברמות היותר מתקדמות מתחילים ללמוד איך לעבוד עם נשימות נכונות - שלפי המאמן שלי זה באמת העיקר של השיטה.

מידע הרבה יותר מפורט מזה אפשר למצוא בכתובת שהבאתי - www.lingpo.info
חזרה לפורום
ישן 25-12-2005, 12:52
  Karate^Kid Karate^Kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.05
.................
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי yehonatan_m שמתחילה ב "לפי דעתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yehonatan_m
זו שיטה טיפשית לפי דעתי ראיתי מישהו מקראטה נלחם נגד מישהו שיודע את סגנון השיכור וניצח אותו בקלות, יש כאלו שיגידו תלוי נגד מי וכמה זמן הוא למד וכל השטויות האלה אבל לכל דבר יש יעילות השיטה הזו הייתה יעילה בעבר להתנהג כמו שיכור ולתת את מהלומת המחץ ברגע האחרון אבל כיום ברחוב אני לא חושב שהשיטה תעזור למישהו אם אתה רוצה לדעת את שיטת השיכור לך תלמד קראטה 3 שנים ככה תשתה אלכוהול בלילה ותאמין לי שתדע את שיטת השיכור בלי להעמיד פנים.

לפי דעתי אתה ילד חסר תאקט שבבטטווחח לא לומד כלווום!!!!
כככןן איפה ראיתה מישהו קראטיסט נלחם נגד מישהו מ קונג פו שיכור איפהה?!?! בערוץ הילדים!?!
ילד מסכן וקטן שמנסה להשתלב בדברים שהא בכלל לא מבין .......
שיטה טיפשית!?!?
אין לך את הזכות לומר זאת מנוול (LOL) אם לא ראיתה אותה לא התנסתה בה אפילו טיפהה אתה לא יכול להגיד כלום!

: []

חזרה לפורום
ישן 22-06-2009, 09:19
  אייל-לוי אייל-לוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.09

קודם כל כולכם טועים.
הנזיר השיכור ,פורמת הנזיר השיכור לקוחה מתוך יחידת לימוד/סיגנון הקוף.
פורמה בעלת 84 תנועות ומחולקת ליד רכה ומקל ארוך,הקוואן לון.
לגבי הסגנונות:אין דבר כזה 2000 סגנונות.
יש שאולין צ'אן.שמתוכו יש דרומי צפוני.
הונג גאר צ'אן,צו'י לי פוט,פה קאוה,הסינג אי.
יחידות חיצוניות לקוחות משאולין צ'אן.
גמל שלמה צפוני /דרומי המקבילה לפורמת עגור שאולין צ'אן.
ווינג צו'ן -יחידה חיצונית הקיימת מסוף המאה ה18.(היפ מאן המפורסם הכניס בה את "14 הדחיפות"(המורה המפורסם של ברוס לי).
ג'ט קוואן דו (הפרקטיקה של התנועה) המיוחסת לברוס לי תלמידו של היפ מאן.

NGC4881
אי אפשר ללמוד את סגנון הנחש והדרקון ביחד.
פורמות לימוד מנוגדות קיצונית האחת מהשניה ,מה גם שנחשבות לפורמות מתקדמות .
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:39

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר