לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2009, 13:09
  matto matto אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל matto
חברה עם אגו

הסיפור בקיצור בלי חפירות... אתמול חברה שלי אמרה לי שקשה לה להניח את האגו בצד... ולא יודע אחרי 9 חודשים זה מוזר לי שהיא לא רוצה להניח את האגו שלה בצד כשהיא איתי... זה ממש מעצבן כשהיא אומרת לי שכשהיא הולכת לישון היא יודעת שאני תמיד שלה ולא משנה מה... אני עושה הכל בשבילה מההתחלה מה שהיא מבקשת אני מפנק אותה כמו שלא פינקתי אף אחת... אפילו באילת היא אמרה שהיא רוצה להשאר לילה נוסף ונשארנו למרות שזה עלה עוד 990 שקל... וזה לא שיש לי הרבה כסף אני עכשיו השתחררתי.
היא אומרת שהיא אוהבת אותי וזה נשמע כאילו באמת אבל אני לא רואה את זה בהתנהגות שלה...
בבקשה משהו שיציע לי מה לעשות... זה כמו אבן על הלב יש דרך להוריד לה את האגו? או שאני צריך להתחיל להראות לה איך זה מרגיש ולמתייחס אליה בזילזול כמו שהיא מתיחסת אליי?
תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2009, 21:18
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
חח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matto שמתחילה ב "חברה עם אגו"

קודם כל, כל הכבוד על זה שמצאת חברה שאחרי 9 חודשים עדיין משחקת משחקים של מי מתקשר ומי לא, זה מצביע על בגרות ואיכויות ממש גבוהות

מה שאני לא מבין,
זה למה אתה חושב שאנחנו יודעים מה טוב בשבילך??

אתה יודע איך אתה עם זה, כמה אתה אוהב אותה, כמה אתה לא יכול בלעדיה, כמה היא טובה אלייך בסיטואציות אחרות, אתה רוצה עצה אחרי שאני מכיר קשר של 9 חודשים בעזרת 5 משפטים? ככה העצה גם תיראה...

ולעניינו, אנשים לא באמת מחפשים עצות,
תמיד יש בך צד שרוצה משהו מסוים יותר מהצד השני, ואתה רק רוצה מישהו שיצדיק את הדעה שלך,
ובגלל זה אני אף פעם לא טורח לנסות לייעץ, רק להרחיב לך את הראיה.

כל מי שאומר לך:
תתנהג לבנות ככה וככה, או "בחיים אל תתן לה להרגיש שאתה פראייר" או "אחי אתה צריך להראות לה שיש לך עוד אלף כמוה",
לא באמת יודע מה הולך סביבו...

בחורה היא לא תרגיל במתמטיקה, ובכלל זה אי אפשר להוכיח עליה נוסחאות והוכחות,
ואין בעולם כולו 2 בחורות שהן אותו דבר..

לעניינו, זה המשפט שלך שהכי הטריד אותי:
" יש דרך להוריד לה את האגו? או שאני צריך להתחיל להראות לה איך זה מרגיש ולמתייחס אליה בזילזול כמו שהיא מתיחסת אליי?"

זה משפט מאוד לא בוגר, משלל סיבות:
1. אתה לא צריך להוריד לה את האגו, זה כמו לנסות להתעלם מהבעיה במקום לפתור אותה.
2. להתייחס אליה בזלזול זה לא לעניין - היא חברה שלך, והיא בחורה ולפני הכל היא בנאדם,
חוץ מזה שזה ייראה כמו הצגה..

היא משחקת איתך משחקים, אם אתה תשחק איתה גם משחקים, אתם תיכנסו למעגל מטומטם של שקרים והצגות..

מה שכן ושמאוד קשה לי לנסח,
זה שאתה צריך להבין, אתה סוג מסוים של חבר, אתה אמיתי, אומר את האמת, לא משחק משחקים, וזאת הדרך שלך, אם אתה תנסה להיראות כמו מישהו שאתה לא - זה ייראה מגוחך.. היא כבר יודעת מי אתה - אתה הוכחת את זה במשך 9 חודשים, אתה לא יכול פתאום להשתנות...
לפעמים בקשרים מסוימים אתה רוצה שהבחורה תחשוב משהו מסוים ובקשרים רציניים יותר אתה רוצה שהיא תחשוב משהו אחר, אבל חשוב לעשות את ההפרדה בין קשר אמיתי שהוא טהור ובלי הצגות, לבין סטוץ של לילה....

לצורך העניין, אין חוקים,
במיוחד לא בקשר רציני,
כשנכנסתי לקשר הרציני האחרון שלי, והייתי מאוהב באקסית שלי עד מעל הראש, לא באמת היה אכפת לי מי מתקשר ומה אני אומר לה וממשחקי כבוד,
ובטח ובטח שנתתי לה להרגיש שאני אהיה שם גם מחר וגם מחרתיים בשבילה, כי זה כל המהות של קשר רציני...

לעומת זאת, בסטוץ, אין שום דבר אמיתי,
וזה כל הקסם, לא באמת אכפת לי איפה היא משרתת ואיך היה לה השבוע בצבא, אבל גם פה לא אמורים להיות יותר מדי משחקי אגו...

בסופו של דבר, מה שאני אומר
זה שאל תקשיב לכל מי שאומר לך שבחורה רוצה שתתיחס אליה כמו לזבל,
כי זה אולי נכון לסטוצים ולסוג קטן מאוד של בחורות שהם לא באמת איכותיות,
בחורה אמיתית תרצה לקבל יחס כמו שצריך ולא איזו עצה של בתול בן 16 ששמע מחבר שלו שכשהוא מתנהג לחברה שלו כמו לזבל היא רוצה אותו יותר..
זה נכון, שוב, לסוג מאוד מאוד ספציפי של בנות...

בשלבים הראשונים אף אחת לא רוצה להרגיש שאתה אצלה ביד מהההתחלה, אבל כשזה נהיה קשר אמיתי, כבר לא מייחסים לזה חשיבות...

אז מה אמרנו:
א. חברה שלך לא בוגרת
ב. זאת לא עילה להיפרד ממנה או להישאר איתה - זאת החלטה שלך
ג. אסור לך לשחק עכשיו משחקים של ילדים כי אתה לא יכול אחרי כמעט שנה פתאום להיזכר שאתה סוג של ג'ורג קלוני, או שאתה כזה או שאתה לא,
וכמו שאמרנו אתה בחור אמיתי בלי הרבה אגו מסביב, אז תישאר ככה...
ד. זה לא באמת עובד בקשרים רציניים להתייחס אליה כמו זבל,
למה? כי בקשר באמת רציני, אין משחקים, כל זה נכון מאוד, לקשרים שבהם כן יש משחקים, וקשר רציני שיש בו משחקים הוא לא מה שאתה רוצה...
ה. אף אחד לא יכול להחליט בשביל החלטות, רק להרחיב לך את התמונה..

בהצלחה, ותעשה לעצמך טובה ואל תתן לה לעשות ממך סמרטוט,
תהיה גבר, תדבר איתה לעניין, ותראה - אולי כל הבעיה מתחילה מזה שיש לה דימוי עצמי נמוך או משהו פרוידיאני בסגנון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:00

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר